SNS

Mamy dla Was kilka niezwykle istotnych informacji dotyczących zapisów i płatności za zawody Salomon Nordic Sunday, organizowane przez Stację Jakuszyce. Głównie dla naszych nowych biegaczy, ale także dla tych, którzy już w tym cyklu startowali, dlatego prosimy o czytanie tego artykułu uważnie i do końca.

1. Osoby, które wystartują po raz pierwszy – zarówno te, które dopiero się zapisały, jak i te, które zapisały się wcześniej, ale jeszcze się nie ścigały w SNS-ie – muszą wnieść opłatę startową na wskazane konto, a także dopłacić jednorazowo 25 zł na poczet koszulki z numerem startowym.

2. UWAGA! Dokonując opłaty startowej pamiętajmy, że inne są konta do wpłaty na pierwsze biegi w Jakuszycach, inne na bieg na Kubalonce i inne na finał SNS-a! Przed dokonaniem płatności – sprawdźmy w regulaminie (dostępny TUTAJ), na jakie konto mamy dokonać przelewu.

3. Nowych zawodników uspokajamy, że numer startowy jest nadawany w biurze przed samymi zawodami, dlatego po rejestracji nie spodziewajcie się go z automatu przy Waszym nazwisku..

4. Organizatorzy proszą wszystkich zawodników o dokonywanie płatności online na kilka dni przed zawodami w celu usprawnienia działalności biura zawodów.

5. Ważna wiadomość dla wszystkich biegaczy. Jeżeli przy Waszym nazwisku brakuje stylu, którym będziecie biegali – raz jeszcze zalogujcie się na własny profil na stronie firmy Datasport i wybierzcie odpowiedni styl...

6. I jeszcze informacja najważniejsza, dotycząca trasy zawodów inauguracyjnych, które odbędą się na Polanie Jakuszyckiej w dniach 21-22 grudnia. Organizatorzy zapewniają, że zawody na pewno się odbędą! - Mamy już plan awaryjny, gdyby nie dopadało więcej śniegu. Ale 10 km na inaugurację nie jest zagrożone - zapewnia Beata Lepka ze Stacji Jakuszyce, organizator zawodów.

Szczegóły trasy będą dostępne TUTAJ w połowie przyszłego tygodnia.