pisz

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do udziału w I Piskim Biegu Narciarskim. Do pokonania 10 km na trasie zlokalizowanej w Puszczy Piskiej lub na terenie Jabłoń Lake Resort (w zależności od warunków atmosferycznych). Jak zapowiadają organizatorzy, planowany bieg to rozrywka dla całej rodziny. Uwaga! Ze względu na warunki pogodowe - bieg przełożony na 1 lutego 2014 roku.

Bieg odbędzie się ostatecznie już 1 lutego 2014 w Jabłoni obok Pisza. W programie zawodów jest bieg otwarty na trasie 10 km stylem klasycznym. Na dystansie głównym do wygrania jest nagroda specjalna, czyli dwudniowy voucher na pobyt w Jabłoń Lake Resort oraz nagrody pocieszenia w postaci voucherów do SPA oraz Restauracji Imbirowy Sad. Do tego puchary, dyplomy, a także Wyróżnienia dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz słodkie niespodzianki dla wszystkich dzieci.

Biegówki stają się coraz częściej wybieraną formą aktywności zimą. Na I Piski Bieg Narciarski zaproszeni są zarówno zawodowcy jak i amatorzy. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia sprzętu. A dla wszystkich uczestników zaplanowany jest ciepły posiłek od organizatorów.

Szczegóły na http://jablon-resort.pl