jakuszyce

Obóz Akademii Biegania w Boże Narodzenie obfituje w mnóstwo niespodzianek i zaskoczeń dla każdego z nas. W drugi dzień Świąt nasi uczestnicy wystąpili na żywo w TVN 24, mogli też podglądać w akcji Justynę Kowalczyk.

Drugi dzień świątecznego obozu Akademii Biegania SNS, przypadający w drugi dzień Bożego Narodzenia był zaskakujący dla nas wszystkich. Rano dowiedzieliśmy się od Komandora Biegu Piastów Dariusza Serafina, że na Polanie Jakuszyckiej gościć będzie ekipa TVN24, która zrealizuje kilka wejść na żywo na antenę tej największej polskiej telewizji informacyjnej.
Tomasz Kanik, reporter z TVN24 sam wpiął narty i podczas treningu napotkał naszą grupę, proponując nam występ na żywo. Za kilkanaście minut wszyscy byliśmy gotowi do występu. Niewiele udało nam się powiedzieć, bo zagadał nas 7-letni Bartek, który stał się gwiazdą nagrania poganiając grupę „Szybciej! Nudzi mi się!". Cała grupa posłuchała naszego Bartka i ruszyła na przód. Zostawiając w tyle ekipę telewizyjną z kamerą. Film znajdziecie TUTAJ
Kilka chwil później przez Polanę przemknęła Justyna Kowalczyk, przygotowująca się do występu w Tour de Ski. Ponownie panią Justynę spotkaliśmy na obiedzie w Hotelu Biathlon Sport&Resort.
Więcej zdjęć z naszych treningów, znajdziecie na naszym profilu na FACEBOOKU.
A jutro ostatni, niestety dzień naszego szkolenia. Ale na kolejnych turnusach, także czeka na Was moc atrakcji, m.in. kibicowanie podczas zawodów Pucharu Świata, zwiedzanie zaplecza tych zawodów, spotkanie z Gwiazdami na Śniegu, czy zajęcia na biathlonowej strzelnicy.