AgnieszkaWU

Dzisiaj mamy dla Was kolejne informacje dotyczące naszej Akademii Nartorolkowej. W dzisiejszym artykule chcemy przedstawić wam bliżej najważniejszą osobę naszego projektu. Osobę niezwykłą, którą sympatycy narciarstwa, biathlonu a także nartorolek znają od lat. Ale jeśli znajdą się i tacy którzy jeszcze nie mieli okazji spotkać jej na swojej sportowej czy turystycznej drodze, to nic straconego! Mamy ogromną przyjemność zaprezentować ją jako instruktora naszej Akademii!!!

 

Tą osobą jest Agnieszka Wanżewicz-Uznańska. J

 

 

Aga to była reprezentantka Polski i dwukrotna v-ce Mistrzyni Europy z 1998 roku w biathlonie. Posiada bogate doświadczenie zawodnicze jako wyczynowiec i amator w biegach narciarskich oraz na nartorolkach.  Jako jedyna kobieta przebiegła jeden z najdłuższych biegów nartorolkowych w Polsce, w ramach Wejherowskiego Festiwalu Nartorolkowego pokonała dystans 160 km. Propagatorka i instruktorka narciarstwa biegowego. Założycielka i trenerka w klubie sportowym RunSki XC z sekcją  narciarstwa biegowego w Dusznikach Zdroju. Instruktorka zajęć fitness na trampolinach i TRX w klubie Chillico  w Dusznikach Zdroju. Miłośniczka biegów górskich.  Z wykształcenia socjolog i nauczyciel wychowania fizycznego ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego i menedżer imprez sportowych. Swoją wiedzę i pasję realizowała między innymi organizując w Dusznikach Zdroju Mistrzostwa Europy w Biathlonie w 2017 roku. Kieruje się ideą by w życiu robić to, co się kocha. ….więc to robi.

 

Na koniec jeszcze informacja dla wszystkich niezdecydowanych. Na chwilę obecną pozostały nam  tylko cztery wolne miejsca na nasz obóz który odbędzie się 21-23.06.2019. Tak więc speszcie się z podejmowaniem decyzji!

 

Do zobaczenia w Zieleńcu!

 

Musaszi.