visma ski classic

Visma była partnerem tytułowym Ski Classics - cyklu największych maratonów narciarskich, od VI sezonu (2015/2016), nabywając prawa do nazwy  Visma Ski Classics. Strony uzgodniły trzyletnią umowę, która potrwa do 2020 r.

 

- Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę wraz z Visma jako partnerem tytularnym. Od samego początku ekipa Vismy jest mocno zaangażowana w Ski Classics. Dzięki swojej nordyckiej tożsamości, będąc aktywnym na wielu rynkach, gdzie rozgrywane są zawody Ski Classics, ich imponujący, ciągły rozwój, a także zaangażowanie w partnerstwo sprawiają, że Ski Classics jest bardzo dumny z tego, że Visma jest partnerem!- mówi David Nilsson CEO Ski Classics

- Zainteresowanie narciarstwem maratońskim stale rośnie. W ubiegłym sezonie liczba widzów przed ekranami telewizorów wzrosła o niemal 100%, dzięki czemu nasza marka uzyskała szeroki zasięg wykraczający poza nasze kluczowe rynki. Uważamy, że ciągłe partnerstwo przyczynia się do tworzenia pozytywnych konotacji między naszą marką, narciarzami, zespołami i publicznością "- powiedział Øysten Moan, dyrektor generalny Visma.

Sezon VIII rozpoczyna się 26 listopada z Prologiem w Pontresina.

 

Więcej szczegółów i kalendarz Visma Ski Classic w artykułach poniżej.

 

informacja prasowa