snow expo

To będzie wydarzenie bez precedensu. W miejscu, które wszystkim Polakom kojarzy się z grą piłkarskiej reprezentacji Adama Nawałki i jej awansu na Mistrzostwa Świata w Rosji wystartują biegacze narciarscy. Sprinty na Narodowym, prawda, że brzmi świetnie. W dodatku wystartować może każdy!!

 

 

Sprint Race w ramach Snow Expo Biegówkowy Narodowy to świetna promocja biegów narciarskich i przykład na to, że narty biegowe nie muszą kojarzyć się wcale z górami i śnieżną zimą. To nie tylko ekspozycje sprzętu i biegowo narciarskich nowości, to nie tylko spotkania z naszymi kadrowiczami to także SPRINT RACE. Każdy może przyjść w sobotę na Stadion Narodowy, ze swoim sprzętem lub wypożyczyć go na miejscu i zmierzyć się min. z jednym z czołowych sprinterów świata Maciejem Staręgą. Nie musicie czekać na zimę i śnieg, śnieg przyjechał do Was! Zima mam nadzieję dotrze troszkę później :)

 

Sprint Race  zostanie rozegrane stylem dowolnym przed wejściem VIP PGE Narodowego w godzinach 16-18. Zapisy będą przyjmowane do godziny 15.30.

Najpierw zawodniczki i zawodnicy wezmą udział w kwalifikacjach, następnie 32 osoby z najlepszymi czasami awansują do biegów parami (system pucharowy), gdzie słabszy odpada. I tak już do wielkiego finału.

Dystans około 100 metrów to ostatnio w światowych biegach może nie norma, jednak na tym dystansie rozgrywa się coraz więcej zawodów na świecie min. w Norwegii, Francji czy Rosji. Teraz czas na Polskę.

 

REGULAMIN SPRINT RACE 2017

ZAPISY TUTAJ

 

Zapraszamy na Biegówkowy Narodowy - będzie się działo!

 

KaCe

Zapraszamy także na niedzielę na godzinę 12.00 ( w samo południe) kiedy to w Biznes Klubie-Widownia będę miał przyjemność porozmawiać o biathlonie i biegach narciarskich z Anną Mąką i Maciejem Staręgą.