podmenu

Kocham Biegówki

jakuszyce

TVN24 i Justyna Kowalczyk, czyli Akademia Biegania SNS w Święta

Obóz Akademii Biegania w Boże Narodzenie obfituje w mnóstwo niespodzianek i zaskoczeń dla każdego z nas. W drugi dzień Świąt nasi uczestnicy wystąpili na żywo w TVN 24, mogli też podglądać w akcji Justynę Kowalczyk.

Komentarzy: 0

2013-12-26 17:23

Czytaj więcej
jakuszyce

Wigilijne bieganie w Jakuszycach

Wigilia Bożego Narodzenia to nie tylko siedzenie przy stole i jedzenie oraz picie. To także, a nawet przede wszystkim czas wolny na realizowanie swoich pasji. I tak też dziś postąpiłem, wybierając się na wigilijny trening na biegówkach na Polanę Jakuszycką.

Komentarzy: 0

2013-12-24 17:25

Czytaj więcej
jakuszyce

Zapisz się na Uphill w Jakuszycach

Trwają zapisy na dwa biegi pod górę, czyli uphill, które zostaną rozegrane w ramach 38. Biegu Piastów – Festiwalu Narciarstwa Biegowego. Jeden z biegów zostanie rozegrany wieczorem, stylem dowolnym, drugi w dzień – stylem klasycznym. Trzeba się pospieszyć z zapisami, bo limity na obu dystansach to zaledwie 60 osób!

Komentarzy: 0

2013-12-22 17:32

Czytaj więcej
SNS

Międzynarodowe ściganie na pierwszym SNS-ie

Polacy, Czesi, Niemcy, a nawet zawodnicy ze Szwecji i... Turcji wystartowali w pierwszym weekendzie z zawodami Salomon Nordic Sunday na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie. Po raz pierwszy SNS został rozdzielony na dwa dni – w sobotę zawodnicy rywalizowali w stylu dowolnym, w niedzielę w klasycznym. W sumie zawody ukończyły 264 osoby.

Komentarzy: 0

2013-12-21 17:27

Czytaj więcej
SNS

Absolutna dominacja Czechów w pierwszym dniu SNS-a

Nasi południowi sąsiedzi zdominowali rywalizację w inauguracyjnym biegu Salomon Nordic Sunday w stylu dowolnym. W pierwszej dziesiątce znalazło się ich aż dziewięciu! Przypomnijmy, że od tego sezonu rywalizujemy przez dwa dni – w soboty st. dowolnym, w niedzielę – klasykiem. W sobotę 21 grudnia na Polanie Jakuszyckiej wygrał Pavel Brydl.

Komentarzy: 0

2013-12-20 17:30

Czytaj więcej
pisz

Zapraszamy na I Piski Bieg Narciarski

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do udziału w I Piskim Biegu Narciarskim. Do pokonania 10 km na trasie zlokalizowanej w Puszczy Piskiej lub na terenie Jabłoń Lake Resort (w zależności od warunków atmosferycznych). Jak zapowiadają organizatorzy, planowany bieg to rozrywka dla całej rodziny. Uwaga! Ze względu na warunki pogodowe - bieg przełożony na 1 lutego 2014 roku.

Komentarzy: 0

2013-12-20 09:36

Czytaj więcej
Salomon wiązania

Oferty partnerów skipol-a - Wiązania biegowe Salomon Pilot

Przedstawiamy kolejną ofertę partnerów skipol-a: wiązania Salomon Pilot Sport Classic i Salomon Pilot Sport Classic Women. Wyjatkowa cena specjalnie dla użytkowników skipol-a - 139 zł brutto.

Komentarzy: 0

2013-12-19 11:02

Czytaj więcej
narty salomon

Jak dobrać odpowiednie narty do swoich umiejętności

Autor tego tekstu chce przybliżyć trudną sztukę doboru sprzętu narciarskiego. Nie przepłacajcie, nie przesadzajcie. Kupcie to, czego naprawdę potrzebujecie!

Komentarzy: 0

2013-12-17 17:32

Czytaj więcej
SNS

Ważne informacje dotyczące zawodów Salomon Nordic Sunday

Mamy dla Was kilka niezwykle istotnych informacji dotyczących zapisów i płatności za zawody Salomon Nordic Sunday, organizowane przez Stację Jakuszyce. Głównie dla naszych nowych biegaczy, ale także dla tych, którzy już w tym cyklu startowali, dlatego prosimy o czytanie tego artykułu uważnie i do końca.

Komentarzy: 0

2013-12-11 17:38

Czytaj więcej
skiman struktura do biegówek

Oferty partnerów skipol-a: Struktura do nart biegowych skiman

Przedstawiamy kolejną ofertę partnerów skipol-a, tym razem strukturę z dziewięcioma wymiennymi rolkami przeznaczoną do nart biegowych.

Komentarzy: 0

2013-12-10 20:16

Czytaj więcej
start, smary narciarskie, racing program

Oferty partnerów skipol-a- Start HF

Super oferta cenowa smarów START dla klubów, szkół narciarskich i stowarzyszeń. Partner portalu firma XC-Ski Team przygotowała super ofertę specjalnie dla skipol-a.

Komentarzy: 0

2013-12-09 14:46

Czytaj więcej
jakuszyce

Czas na biegówki! Pamiętaj o zasadach

Mamy wreszcie pierwszy śnieg! Biało, wspaniale! Warunki do biegania coraz lepsze, zarówno na Polanie Jakuszyckiej, jak i na Kubalonce, w Kościelisku, czy na Jamrozowej Polanie. Biegaczy coraz więcej. Warto więc przypomnieć kilka podstawowych zasad poruszania się na trasach, zanim sezon zacznie się na dobre.

Komentarzy: 0

2013-12-07 17:41

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p