podmenu

Ankieta

tymczasowy brak ankiety 11 - termin głosowania minął

Obozy - zapisyDbaj o Formę – 10-17 sierpnia

Kalendarz

2024-02-09 - MŚ MASTERS - VUOKATTI (FIN) [Szczegóły w linku]

Mistyrzostwa Świata Mastersów w biegach narciarskich

2024-02-11 - XXXVII Bieg Lotników - USTJANOWA [Szczegóły wkrótce w linku na stronie organizatora]

Kocham Biegówki

Puchar Świata

Nasze trasy były lepiej przygotowane niż w Oberhofie

Już dwa dni po Pucharze Świata na Polanie Jakuszyckiej, a ja jeszcze nim żyję :) Ciężko jest wrócić do rzeczywistości po tak fantastycznej i emocjonującej imprezie sportowej.

Komentarzy: 0

2014-01-22 10:22

Czytaj więcej
Puchar Świata

Była zabawa, czyli Puchar okiem konferansjera

Kilkanaście dni przed zawodami Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie, Darek Serafin zapytał mnie, czy byłbym zainteresowany współkomentowaniem zawodów na Polanie Jakuszyckiej. Nie zastanawiałem się nawet sekundy. To była chyba największa konferansjerska przygoda mojego życia! Kibice sportowi dają niesamowitą energię!

Komentarzy: 0

2014-01-21 10:32

Czytaj więcej
Kubalonka

SNS na Kubalonce odwołany

Zaplanowane na ten weekend (25-26 stycznia) na Kubalonce zawody Salomon Nordic Sunday zostały odwołane, oczywiście z powodu braku śniegu w tym miejscu. Organizatorzy szukają nowego terminu na przeniesienie rywalizacji w ramach SNS-a.

Komentarzy: 0

2014-01-21 10:25

Czytaj więcej
przygoda

Trenowaliśmy i machaliśmy łopatami

Puchar Świata na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie, to najbardziej prestiżowe zawody rozgrywane w naszym kraju w biegach narciarskich. W tym roku dane mi było przyglądać się przygotowaniom do tego niesamowitego wydarzenia , a także, w niewielkim stopniu ,w tych przygotowaniach uczestniczyć. Działo się!:)

 

Komentarzy: 0

2014-01-21 01:31

Czytaj więcej
przygoda

Konkurs - Kobiety na biegówkach!

Wraz z firmą Skhoop, produkującą puchowe spódniczki narciarskie oraz skarpety narciarskie dla kobiet, ogłaszamy konkurs fotograficzny „Kobiety na biegówkach". Do 26 stycznia czekamy na Wasze zdjęcia, zgodę z tytułem konkursu. Najlepsze – wybrane przez naszych facebookowiczów – nagrodzimy produktami firmy Skhoop.

Komentarzy: 0

2014-01-21 01:20

Czytaj więcej
Puchar Świata

Światowa impreza na Polanie Jakuszyckiej

Zawody Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie – na Polanie Jakuszyckiej za nami. Czas powrócić na ziemię, choć wielu z nas, buja pewnie jeszcze w obłokach... Tak jak ja:)

Komentarzy: 0

2014-01-19 10:35

Czytaj więcej
Puchar Świata

Nieznani biegacze rozjechali pucharową trasę

W sobotni wieczór na trasę, na której dziś rywalizowali będą uczestnicy zawodów Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, wbiegła nieznana grupa ludzi i zniszczyła przygotowane tory do stylu klasycznego. W nocy ekipy Biegu Piastów i Pucharu Świata musiały więc przygotowywać ten fragment trasy na nowo.

Komentarzy: 0

2014-01-19 08:40

Czytaj więcej
Puchar Świata

Wygramy tę bitwę z pogodą!

Takie rzeczy, tylko u nas! W tym tygodniu w sumie ponad sto osób pracowało społecznie na Polanie Jakuszyckiej przy dośnieżaniu tras zawodów Pucharu Świata w narciarstwie biegowym (18-19 stycznia 2014). Byli to miejscowi, ale także turyści, którzy już przyjechali na Puchar, a nawet nasi sąsiedzi z Czech. Wszystkich chcemy powiedzieć jedno – DZIĘKUJEMY!

Komentarzy: 0

2014-01-16 10:51

Czytaj więcej
Puchar Świata

Pomóżmy przy organizacji Pucharu Świata!

Pierwsza odsłona akcji pomocy przy przygotowaniu tras na zawody Pucharu Świata na Polanie Jakuszyckiej zakończyła się sporym sukcesem. Około 30 osób pomagało przy dośnieżaniu tras, na których w weekend będą ścigali się najlepsi zawodnicy z całego świata. Ale to jeszcze nie koniec - w nocy z wtorku na środę powinny pojawić się spore opady śniegu. A więc w środę 15 stycznia, od godz. 8.30 zapraszamy ponownie do pomocy na Polanę Jakuszycką! Łopaty są, ale jeżeli macie swoje - weźcie je ze sobą.

Komentarzy: 0

2014-01-14 11:10

Czytaj więcej
biegówki

Przechytrzyć zimę - trening imitacyjny część 2.

Jeśli ostatni mój artykuł zobaczyłeś i stwierdziłeś "nie czytam za długie", tego pewnie też nie przeczytasz i to jest streszczenie dla Ciebie: Wychodzisz na trening imitacyjny i… wiesz, co robić. Natomiast, jeśli chcesz zaznajomić się z druga częścią mojego treningu zapraszam do lektury.

 

Komentarzy: 0

2014-01-13 19:24

Czytaj więcej
Cologna

Znamy listy startowe zawodów Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie

Powracający do zdrowia Szwajcar Dario Cologna, świetna Amerykanka Kikkan Randall i oczywiście Justyna Kowalczyk. To tylko niektóre nazwiska biegaczy, którzy już w ten weekend pojawią się na Polanie Jakuszyckiej na trasie zawodów Pucharu Świata w narciarstwie biegowym (18-19 stycznia 2014 roku).

Komentarzy: 0

2014-01-13 11:02

Czytaj więcej
Puchar Świata

Zwycięzcy konkursu „Wygraj Bilet na Puchar Świata”

Znamy już wyniki naszego fotograficznego konkursu, który przez ostatnie dni toczył się na naszej stronie internetowej oraz Facebooku. Prezentujemy wyniki oraz piątkę laureatów, którzy wygrywają bilety na zawodu Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach (18-19 stycznia 2014 roku).

Komentarzy: 0

2014-01-12 11:08

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p