17.01.2008, Anterselva (ITA), IBU World Cup, sprint kobiet na 7,5km + strzelania.Zwycięstwem Niemki Kati Wilhelm zakończył się dzisiejszy sprint kobiet w biathlonowym PŚ.Drugie miejsce zajęła rodaczka Wilhelm, Andrea Henkel, a na trzecim miejscu uplasowała się Rosjanka Swietłana Sliepcowa.Warto zauważyć równą formę strzelecką czołówki zawodów, pierwsze sześć pań strzelało na „czysto”.Dwukrotnie na strzelnicy pomyliła się 7 na mecie Francuzka Sandrine Bailly, mimo to awansowała na 2 miejsce w klasyfikacji PŚ.Najlepsza z naszych reprezentantek Magdalena Gwizdoń zakończyła bieg na 27 miejscu z dwoma rundami karnymi.Krystyna Pałka z jednym pudłem i po słabszym biegu zajęła 32 miejsce.Miejsca pozostałych naszych reprezentantek:65 (3 rundy karne)-Agnieszka Grzybek73 (4rk)- Paulina Bobak79(2rk)- Magdalena Nykiel.