grzegorz

W biegu sprinterskim na dystansie 10 km z bardzo dobrej strony pokazał się Grzegorz Guzik, który uplasował się na 24. miejscu. Zwyciężył Aleksander Loginov.

Bezbłędne strzelanie i niezły bieg, pozwoliły naszemu zawodnikowi na zajęcie 24. miejsca w biegu sprinterskim w ramach Mistrzostw Świata. Kolejnym reprezentantem Polski był Łukasz Szczurek, który uplasował się na 61. miejscu z trzema niecelnymi strzałami, a na 90. pozycji zawody zakończył Andrzej Nędza-Kubiniec.

Zwyciezył Aleksander Loginov, który jako jedyny na podium strzelal bezbłędnie. na drugim miejscu ze stratą nieco ponad 6 sekund uplasował się Franzuc, Quentin Fillion Maillet, a na najniższym stopniu podium stanął Martin Fourcade.