
W dzisiejszym biegu pościgowym nie miała sobie równych Anastazja Kuzmina, która zwyciężyła z ogromną przewagą. Na miejscu 17. rywalizację zakończyła Monika Hojnisz, która utrzymuje dziewiątą pozycje w klasyfikacji generalnej.
Świetny bieg, rewelacyjne strzelanie i ponad półtorej minuty przewagi nad drugą zawodniczką. Klasa sama w sobie. Tak można opisać dzisiejszy bieg Anastazji Kuzminy. Słowaczka, zdominowała dziś rywalizację i nie miała sobie równych. Na drugiej pozycji zakończyła zawody Denise Herrmann, która dwukrotnie pomyliła się na strzelnicy. Miejsce trzecie zajęła Hanna Oberg, która awansowała aż z 17. pozycji. Szwedka bardzo dobrze biegła i mimo jednej karnej rundy, udało jej się wskoczyć na podium.
Monika Hojnisz wystartowała dziś jako 13. Jednak trzy karne rundy poskutkowały spadkiem o 4 pozycje i finiszem na 17. miejscu.
Juz jutro ostatni start sezonu. Biegi że startu srtu wspólnego.