hojnisz

Drugi dzień rywalizacji w Oberhofie, stał pod znakiem biegów pościgowych. Zwyciężyła Włoszka Lisa Vitozzi. Najlepszą Polką była Monika Hojnisz, która uplasowała się na miejscu 30. Wśród mężczyzn zwyciężył Johannes Boe.

 

 

Włoszka, zanotowała dziś niespełna 15. sekund przewagi nad drugą Anastazją Kuzminą. Miejsce trzecie zajęła Anais Chevailier. Warto dodać, że Włoszka dzięki bardzo dobremu strzelaniu mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Świetnie za to na trasie prezentowała się Anastazja Kuzmina, która z siódmej pozycji, awansowała na drugą, pudłując przy tym czterokrotnie na strzelnicy. 

 

Najlepszą Polką, była dziś Monika Hojnisz, która zajęła 30. miejsce. Kolejne punkty Pucharu Świata, zdobyła dziś Kinga Zbylut, plasując się na 35. miejscu. 46. pozycję zajęła dziś Kamila Żuk, która pomyliła się dziś sześciokrotnie na strzelnicy. 

 

Już jutro biegi sztafetowe.

 

WYNIKI

 

Wśród mężczyzn zwyciężył Johannes Boe. Nieco ponad 15. sekund stracił do niego Arnd Peiffer, a na miejscu trzecim przekroczył linię mety Lukas Hofer. Martin Fourcade, pobiegł dziś nieco lepiej, ale trzy karne rundy pozwoliły mu zająć jedynie czwartą pozycję. 

Jedynym reprezentantem Polski w dniudzisiejszym był Grzegorz Guzik, który uplasował się na 44. miejscu. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka