Nartorolki

V Bieg Jaćwingów przeszedł już do historii. Dopisało wszystko. Pogoda, frekwencja i humor, a organizatorzy przedłużyli dystans do 25 km.

Przy świetnej aurze, moglimy emocjonować się po raz piąty biegiem Jaćwingów. W kategorii OPEN  juniorów, którzy rywalizowali na dystansie 8 km zwyciężył Piotr Jarecki z SPEED Jasło, drugą pozycję zajął Michał Okniński z Siedlec. Miejsce trzecie zajął Itan Ciborowski, również reprezentujący Jasło. Pierwszą kobietą na mecie była Rozalia Prekurat z Siedlec, która w kategorii OPEN zajęła miejsce piąte.

WYNIKI JUNIOR

Wśród seniorów w kategorii OPEN zwyciężył Krzysztof Małkiński z Sejny, czas zwycięzcy na dystansie 25 km to 48:23, drugie miejsce ze stratą sekundy zajął nasz redaktor Arkadiusz Posiadała, który w jutrzejszym blogu podzieli się z nami swoimi odczuciami po biegu. Najniższy stopień podium zajął Kacper Janowski z Białegostoku. Pierwszą zawwodniczką na linii mety była Roksana CIborowska z Jasła, która w głównej kateogrii zajęła 16. pozycję.