Marcin Zawół

Drugą konkurencją rozgrywaną w norweskim Al był bieg spirnterski. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. A świetny wynik uzyskał Marcin Zawół który zwyciężył w swojej kategorii.

W największym biathlonowym festiwalu dla młodych zawodników, biorą udział nasi reprezentanci, którzy na Skandynawii prezentują się naprawdę bardzo dobtrze.

W dniu dzisiejszym swoje zwycięstwo odniósł Marcin Zawół. Zawodnik MKS Karkonosze Jelenia Góra, strzelałą dziś bezbłędnie i o ponad 20 sekund wygrał z drugim Francuzem Victorem Culletem. Na miejscu trzecim zakończył zawody Tobias Slatto.

Pozostali nasi zawodnicy, również zaliczą ten start do udanych. Jan Guńka zajął 7 miejsce. 9. mijesce zajęła Martyna Lichosyt Ogrodny, Hubert Matusik był 19. Anna Nędza- Kubiniec zameldowała się dziś na pozycji 18. natomiast Izabela Razmus była 34.