4f

Niespełna 100 dni do Igrzysk Olimpijskich, i niespełna miesiąc do rozpoczęcia sezonu zimowego. Wszyscy zawodnicy pomału kończą etap przygotowań i za niedługo będziemy mogli kibicować im w zawodach PŚ.  Jednak nie samym sportem człowiek żyje. Sprawdźmy, co poza sportowego słychać u naszych zawodników!

 

 

Sesja zdjęciowa!

Chcąc nie chcąc, zawodnicy przed kamerami spędzają naprawdę sporą ilość czasu. Zawody, konferencje, wywiady, treningi… Praktycznie większa część ich dnia jest monitorowana, jednak są też dni takie jak ten, gdzie bez większego wysiłku fizycznego, i z lekko przypudrowanym noskiem mogą zaprezentować się przed obiektywem. Pierwszą sesję zdjęciową miała Kadra A, natomiast drugą zawodnicy z kadry młodzieżowej.

 

źródło: profil FB

 

 

Pokaz kolekcji Olimpijskiej!

Przecież na Igrzyskach Olimpijskich trzeba się jakoś prezentować!

W Centrum Olimpijskim w miniony czwartek miał miejsce pokaz kolekcji Olimpijskiej. Inspiracją marki 4F była Polska Flaga. Dostrzec można również było geometryczne kształty, a jak zapewnia producent odzież posiada innowacyjne rozwiązania pomagające sprostać ekstremalnym warunkom atmosferycznym!

Miejmy nadzieję, ponieważ ma być ZIMA stulecia!!!

 

Konferencja z okazji 100 dni do rozpoczęcia XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

 

Podczas trwania Igrzysk Olimpijskich często był problem z transmisją bardziej „niszowych” sportów. Jednak od tego roku, Eurosport podpisał strategiczne partnerstwo, pozwalające dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Dzięki temu Igrzyska Olimpijskie będą jeszcze bardziej promowane wśród Polskich kibiców.

Podczas konferencji Weronika Nowakowska udzieliła wywiadu dla Eurosport.pl, link do wywiadu poniżej.

 

 

Trochę sportu musi być! SNOW EXPO

 

Już w najbliższy weekend na Stadionie Narodowym odbędzie się impreza pod nazwą SNOW EXPO. Wydarzenie szczególne, ponieważ będzie można poślizgać się na nartach w towarzystwie kadry narodowej w biegach narciarskich oraz skorzystać z ich umiejętności i wiedzy. Zostanie stworzona również strzelnica biathlonowa, na której będzie można spróbować swoich sił. Więc Zapraszamy!

 

SNOW EXPO

WYWIAD WERONIKI NOWAKOWSKIEJ

 

Natalia Surdyka