biathlon

Dnia 21 października odbędą się zawody „Biathlon dla Każdego”. Podczas zawodów będzie zorganizowane wsparcie dla Bartka, zawodnika Krokus Piechowice, w walce z ciężką chorobą.

 

 

Przy szkole Podstawowej nr.1 w Piechowicach będzie można spróbować swoich sił w biathlonie. Poprzez swój udział w zawodach będzie można pomóc 10-letniemu, utalentowanemu zawodnikowi Krokus Piechowice, który zachorował na mięsaka Ewinga, złośliwy nowotwór kości.

 

Trenerka Krokus Piechowice, Pani Ewelina Jedziniak współorganizuje całą akcję: Bartek to mój Krokusik kochany.  Wspaniały chłopiec, ambitny sportowiec. Trenuje u mnie już czwarty rok z wieloma sukcesami sportowymi.

 

Osiągnięcia Bartka są bardzo zauważalne. Chłopiec zajął 3 miejsce w Lidze Karkonoskiej w 2016 roku i 4 w 2017 roku.  Na igrzyskach młodzieży szkolnej Dolnego Śląska w biegach narciarskich zajął 8 miejsce. Wielokrotnie stawał na podium również w Bike Maratonach dla dzieci, w których również brał udział.

 

 

Na zawodach zorganizowana będzie również licytacja, na której będzie można wylicytować wartościowe rzeczy z autografami sportowców. Nie zabraknie loterii fantowych, przekąsek, i ciepłych posiłków.

Dla spragnionych większego wysiłku będzie również można skorzystać ze ścianki wspinaczkowej oraz pościągać się na torze przeszkód.

 

Serdecznie zapraszamy!

Wspaniała inicjatywa, dzięki której można zrobić coś dla siebie i innych. Nic nie jest bardziej wartościowe niż niesienie pomocy innym w nawet najmniejszy sposób. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tak szczytnym celu.

 

Natalia Surdyka