biathlon

W pierwszy weekend września (01-03) na obiektach Duszniki Arena zostaną rozegrane letnie Mistrzostwa Polski na nartorolkach. Partnerem mistrzostw została firma Rollspeed najstarszy i największy polski producent nartorolek.

 

informacja prasowa:

Miło nam poinformować, że firma Rollspeed została Partnerem Mistrzostw Polski w biathlonie na nartorolkach.

Rollspeed jest na polskim rynku pionierem w dziedzinie produkcji nartorolek. Pierwsze prace konstruktorskie rozpoczęto już w 2005 roku, a w pełni profesjonalna linia produkcyjna ruszyła niespełna dwa lata później. Od tego momentu firma Rollspeed nawiązała współpracę z najlepszymi krajowymi oraz zagranicznymi dostawcami, co pozwala na bieżąco wdrażać najnowsze rozwiązania techniczne i projektowe, a stały kontakt z trenerami, związkami sportowymi oraz dyrektorami szkół sportowych wpływa na możliwość szybkiej reakcji na wzrastające z roku na rok oczekiwania klientów. Otwarcie na dialog, wymianę doświadczeń i świeżych idei sprawia, że stale podnosimy nasze kompetencje, aby móc dostarczać Państwu w pełni profesjonalne produkty spełniające światowe standardy.

Misją Rollspeed jest popularyzowanie oraz wspieranie rozwoju biegów na nartorolkach.

 

Jeden z szefów firmy Konrad Sadowski mówi - przekazujemy organizatorowi łącznie dwanaście nagród rzeczowych, w tym cztery pary nartorolek. Myślę, że najmłodszym uczestnikom sprawimy tym sporą frajdę.

 

od redakcji:

Poniżej reportaż z fabryki Rollspeedu, zobaczcie jak wygląda produkcja i jak szybko można złożyć jedną parę nartorolek!