podmenu

Inne sporty - Skoki narciarskie

stoch

Sportowiec Roku w ogniu pytań. Kamil Stoch odebrał statuetkę [ZAPIS BRIEFINGU]

Krawat, koszula i garnitur - to Kamil Stoch w nietypowym wydaniu. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi został wybrany Sportowcem Roku 2014 w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. O zbliżających się zawodach w Wiśle i Zakopanem, o zabawie i statuetce Czempiona rozmawiał z dziennikarzami tuż po uroczystej gali.

Komentarzy: 0

2015-01-12 20:57

Czytaj więcej
Oberstdorf

Turniej Czterech Skoczni. Czy to prawdziwy Wielki Szlem?

Miłośnicy skoków narciarskich wciąż żyją ostatnią edycją Turnieju Czterech Skoczni i ogromnym sukcesem Stefana Krafta. Co sprawia, że ten Turniej wzbudza aż tyle emocji? Ogromne pieniądze, ekskluzywny samochód, sława, uwielbienie fanów i wyrycie się na stałe na kartach historii skoków narciarskich. Prestiż, jaki niesie ze sobą Turniej Czterech Skoczni jest niezaprzeczalny. Jednak czy określanie go mianem narciarskiego Wielkiego Szlema jest uzasadnione? Przyjrzyjmy się więc, co łączy Turniej Czterech Skoczni z tenisowym czy golfowym Wielkim Szlemem.

Komentarzy: 0

2015-01-09 13:58

Czytaj więcej
Kamil Stoch

Kamil Stoch w barwach Red Bulla? Było blisko

Wszystko stało się jasne. Firmą, która miała zagościć na kasku Kamila Stocha miał być Red Bull. Operacja, którą na początku grudnia przeszedł nasz skoczek sprawiła, że do podpisania kontraktu jednak nie doszło.

Komentarzy: 0

2015-01-01 20:11

Czytaj więcej
Kamil Stoch

Skoki: Stoch już zwycięzcą, sędziowie nieomylni [FELIETON]

Wrócił Stoch, wróciła normalność! Z normalnością wraca presja nakręcana przez nas wszystkich. Kamil Stoch wychodzi z lodówek, a sędziowie oceniający skoki powinni koniecznie do nich zajrzeć. Trochę lodu nie powinno im zaszkodzić.

Komentarzy: 1

2014-12-31 10:17

Czytaj więcej
z wiatrem pod narty

"Z wiatrem pod narty" #5 z Sebastianem Parfjanowiczem: Zaufanie do Kruczka

O pierwszym periodzie Pucharu Świata kibice w Polsce woleliby zapomnieć. Ale w światowych skokach działo się w tym okresie sporo i tak też zapowiada się 63. Turniej Czterech Skoczni. O faworytach, sensacyjnym medaliście Mistrzostw Polski i powrocie Kamila Stocha rozmawiam z dziennikarzem TVP Sport, Sebastianem Parfjanowiczem.

Komentarzy: 0

2014-12-26 09:43

Czytaj więcej
Malinka

Skoki narciarskie: Mistrzostwa Polski w Wiśle mogą przejść do historii

Dziś w Wiśle rozegrane zostaną 53. Mistrzostwa Polski na skoczni dużej. Najprawdopodobniej czeka nas jeden z najbardziej nieprzewidywalnych konkursów w historii. Dlaczego?

Komentarzy: 0

2014-12-23 01:37

Czytaj więcej
z wiatrem pod narty

Z wiatrem pod narty #4 z Piotrem Majchrzakiem: Co się dzieje?

Po konkursach w Niżnym Tagile wiemy coraz mniej. Do głosu dochodzą nowe nazwiska, a wśród nich wciąż nie ma Polaków. Co się dzieje? O tym w 4. odcinku serii „Z wiatrem pod narty” rozmawiam z redakcyjnym kolegą Piotrem Majchrzakiem.

Komentarzy: 1

2014-12-17 13:50

Czytaj więcej
z wiatrem pod narty

Z wiatrem pod narty #3 z Jakubem Kotem: Na szczęście jest Wielka Krokiew!

Przed nami kolejny weekend Pucharu Świata, pierwszy raz w historii ekipy udały się do Niżnego Tagiłu. Daleko… Mało komfortowo. Cóż trzeba skakać. Tuż przed rozpoczęciem skoków w azjatyckiej części Rosji porozmawiałem z naszym skoczkiem Jakubem Kotem, który ostatnie dni spędził trenując razem z naszymi kadrowiczami.

Komentarzy: 1

2014-12-12 11:49

Czytaj więcej
jumpertv

JumperTV #6: Najważniejsze? Kombinezony!

Większość z miłośników sportów zimowych wie, jak wygląda kombinezon do skoków narciarskich. Ale czy potrafimy odpowiedzieć na pytanie z czego jest zbudowany? Jakie kryje w sobie tajemnice?  

Komentarzy: 0

2014-12-04 19:35

Czytaj więcej
kombinezony

Skoki: Problem z kombinezonami. Nie wszyscy dostali nowy materiał

Nie wszyscy skoczkowie rywalizujący w Pucharze Świata dysponują nowymi, grubszymi kombinezonami. Wśród pokrzywdzonych reprezentacji są m.in. Japonia i Austria. Polacy zmierzają już ku dobremu.

Komentarzy: 0

2014-12-03 14:15

Czytaj więcej
Malinka

Zakopane gotowe, reszta próbuje. Raport o stanie polskich skoczni

Coraz lepsza sytuacja na naszych skoczniach. Niskie temperatury sprawiły, że można było rozpocząć naśnieżanie. Jak to wygląda na poszczególnych obiektach?

Komentarzy: 0

2014-12-02 18:00

Czytaj więcej
z wiatrem pod narty

Z wiatrem pod narty #2 z Tadeuszem Mieczyńskim: W Kuusamo jak zwykle

Skoki na Rukatunturi odbyły się w całości i to właśnie uznać można za największy plus weekendu. Zaskoczyli weterani, których przeciwieństwem była dyspozycja Polaków. Słabo jak zwykle? A może dzieje się coś złego? Kuusamo oceniamy z redaktorem naczelnym serwisu Skijumping.pl, Tadeuszem Mieczyńskim.

Komentarzy: 0

2014-11-30 14:41

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p