podmenu

Inne sporty - Biathlon

kamila żuk

Biathlon: Złote medale Hojnisz-Staręgi i Żuk na Mistrzostwach Europy w Dusznikach Zdroju [WYNIKI]

Od środy w Dusznikach Zdroju odbywają się biathlonowe Mistrzostwa Europy. Bardzo dobrze prezentują się w nich reprezentantki Polski, Monika Hojnisz Staręga była najlepsza w środowym biegu indywidualnym na 15 km, natomiast Kamila Żuk zwyciężyła w sobotnim biegu pościgowym na 10 km.

Komentarzy: 0

2021-01-30 15:22

Czytaj więcej
a

Biathlon: Monika Hojnisz na szóstym miejscu w biegu pościgowym [WYNIKI]

Zwyciężczynią w biegu pościgowym została dziś Trill Exkhoff. Monika Hojnisz zajęła szóste miejsce. Polka zaliczyła dziś spory awans w porównaniu z biegiem sprinterskim. 

Komentarzy: 2

2021-01-09 13:34

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Eckhoff i Laegreid najlepsi w pościgu w Hochfilzen, 30. miejsce Hojnisz-Staręgi [WYNIKI]

Norweżka Tiril Eckhoff wygrała sobotni bieg pościgowy na 10 km w zawodach biathlonowego Pucharu Świata w Hochfilzen. Na 30. miejscu rywalizację ukończyła Monika Hojnisz-Staręga, a 53. była Kinga Zbylut. Na dystansie o 2,5 km dłuższym najlepszy był Norweg Sturla Holm Laegreid. Polacy nie startowali.

Komentarzy: 0

2020-12-19 16:36

Czytaj więcej
a

Biathlon: Punkty Hojnisz-Staręgi w sprincie w Hochfilzen, Zbylut z awansem do pościgu [WYNIKI]

Od czwartku do niedzieli w austriackim Hochfilzen rywalizują ze sobą biathloniści w ostatnich w tym roku zawodach Pucharu Świata. W czwartek żadnemu z Polaków nie udało się zająć miejsca w "60", natomiast dzień później Monika Hojnisz-Staręga była 35., a Kinga Zbylut zajęła 58. pozycję.

Komentarzy: 0

2020-12-19 12:45

Czytaj więcej
kamila żuk

Biathlon: Żuk pierwszą liderką rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Polski Związek Biathlonu opublikował w poniedziałek swój pierwszy w nowym sezonie ranking, klasyfikujący najlepszych polskich biathlonistów zgodnie z ich najlepszymi osiągnięciami w danym sezonie. Dzięki zajęciu 24. miejsca w zawodach sprinterskich w Kontiolahti, liderką rankingu jest Kamila Żuk.

Komentarzy: 0

2020-12-16 18:33

Czytaj więcej
kamila żuk

Biathlon: Żuk najlepsza z Polek w biegu pościgowym, Polacy na 19. miejscu w sztafecie [WYNIKI]

Bieg pościgowy na 10 km kobiet oraz sztafeta 4x7,5 km mężczyzn zakończyły trzydniową rywalizację w austriackim Hochfilzen w ramach biathlonowego Pucharu Świata. Z dwóch zakwalifikowanych do biegu Polek lepsza była Kamila Żuk, natomiast wśród mężczyzn Polacy ukończyli bieg na 19. pozycji.

Komentarzy: 0

2020-12-13 18:59

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Punkty Grzegorza Guzika, Polki trzynaste w sobotnim PŚ w Hochfilzen [WYNIKI]

W austriackim Hochfilzen odbywają się trzecie zawody nowego sezonu biathlonowego Pucharu Świata. W sobotę pierwsze wystartowały kobiety, które rywalizowały w zawodach sztafetowych. Polki zajęły 13. pozycję. Mężczyźni zmierzyli się w biegu pościgowym, a jedyny Polak w stawce Grzegorz Guzik zajął 39. miejsce.

Komentarzy: 1

2020-12-13 10:04

Czytaj więcej
a

Biathlon: Monika Hojnisz-Staręga najlepsza w Rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Zakończył się już sezon w biathlonie, więc czas na jego podsumowania. Polski Związek Biathlonu opublikował ostatnie notowanie swojego rankingu. Pierwsze miejsce zajęła Monika Hojnisz-Staręga, dla której jest to już czwarte zwycięstwo w rankingu PZBiath z rzędu.

Komentarzy: 0

2020-03-18 16:15

Czytaj więcej
a

Hojnisz-Staręga: Wyjątkowo żałuję, że sezon się już kończy

Z powodu rozprzestrzeniającego się na całym świecie koronawirusa, przedwcześnie zakończył się sezon Pucharu Świata w biathlonie. Niepocieszona z tego powodu jest Monika Hojnisz-Staręga, która zaliczyła bardzo udany sezon, w którym dziesięciokrotnie zajmowała miejsca w pierwszej "10", w tym w sześciu ostatnich zawodach PŚ.

Komentarzy: 0

2020-03-16 15:50

Czytaj więcej
Boe

Biathlon: Końcowa klasyfikacja generalna Pucharu Świata w sezonie 2019/20

Dorothea Wierer i Johannes Thingnes Boe zwyciężyli w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w sezonie 2019/20. Zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, rywalizacja o kryształową kulę toczyła się do ostatnich metrów ostatnich zawodów sezonu, czyli biegu pościgowego w Kontiolahti. Na dobrej 12. pozycji w posezonowym rankingu uplasowała się Monika Hojnisz-Staręga.

Komentarzy: 0

2020-03-15 19:05

Czytaj więcej

Biathlon: Kaisa Makarainen zakończyła sportową karierę

Trzykrotna zdobywczyni kryształowej kuli Kaisa Makarainen postanowiła zakończyć sportową karierę. Finka poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama przed ostatnimi zawodami biathlonowego sezonu, biegiem pościgowym w Kontiolahti, w którym zajęła 4. miejsce. Sezon 2019/20 zakończyła na 11. miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Komentarzy: 0

2020-03-15 18:15

Czytaj więcej
a

Biathlon: Simon zwyciężyła w biegu pościgowym, Wierer z kryształową kulą. Hojnisz-Staręga na 5. miejscu [WYNIKI]

Bieg pościgowy kobiet na 10 km w Kontiolahti zakończył sezon w biathlonowym Pucharze Świata. W ostatnich zawodach zwycięstwo odniosła Francuzka Julia Simon. Bardzo dobrze zaprezentowała się Monika Hojnisz-Staręga, która zajęła 5. miejsce. Rywalizację o kryształową kulę wygrała Włoszka Dorothea Wierer, która w końcowej klasyfikacji pokonała Norweżkę Tiril Eckhoff.

Komentarzy: 0

2020-03-14 16:24

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p