podmenu

Inne sporty

MŚJ Biathlon: Wojciech Janik i Magda Piczura o błąd od medalu. Niezłe starty Polaków.

Emocje po Igrzyskach Olimpijskich jeszcze dobrze nie opadły, a juniorzy już startują w Mistrzostwach Świata Juniorów. Pierwszą konkurencją był bieg indywidualny. Wojciech Janik i Magda Piczura otarli się o medale, lecz zakończyli na miejscach kolejno 7. i 14. 

Komentarzy: 0

2018-02-26 18:58

Czytaj więcej
sztafeta

PyeongChang: Biegi sztafetowe na zakończenie rywalizacji w PyeongChang. Polki na miejscu siódmym.

Ostatnią konkurencją w biathlonie są biegi sztafetowe. Przy bardzo mocno wiejącym wietrze, zawodniczki mierzyły się na dystansie 4x6 km. Zwyciężyła reprezentacja Białorusi. Polki z dużą szansą na medal, jednak zakończyły rywalziację na miejscu siódmym.

Komentarzy: 3

2018-02-22 14:17

Czytaj więcej
biathlon

PyeongChang: Polska na 16. miejscu w rywalizacji sztafet mieszanych. Zwyciężyła reprezentacja Francji.

Po rywalizacji indywdualnej w biathlonie, przyszedł czas na zmagania w biegach sztafetowych. Francja jako faworyt nie zawiodła, a Polska reprezentacja zameldowała się na 16 pozycji. 

Komentarzy: 0

2018-02-20 17:17

Czytaj więcej
biathlon

PyeongChang: Bieg masowy mężczyzn wygrywa Martin Fourcade

Ostatnią indywidualną konkurencją w biathlonie, był Mass Start. Mistrzem Olimpijskim na dystansie 15 km  został Martin Fourcade .Polacy nie startowali 

Komentarzy: 0

2018-02-18 13:02

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

PyeongChang: Monika Hojnisz na 15. miejscu w biegu masowym.

Ostatnią indywidualną konkurencją rozgrywaną w biathlonie, był bieg masowy. Monika Hojnisz, dzięki bardzo dobremu rezultatowi w biegu indywidualnym, zagwarantowała sobie prawo startu w mass starcie. Polka zakończyła rywalizację na 15. pozycji. 

Komentarzy: 0

2018-02-17 16:28

Czytaj więcej
monika

PyeongChang: Monika Hojnisz szósta w biegu indywidualnym. Grzegorz Guzik na 33. miejscu

Kolejną konkurencją w biathlonie  rozgrywaną w Korei Południowej jest bieg indwidualny. Pierwotnie rywalizacja miała odbyć się wczoraj, jednak szalejący wiatr uniemożliwił rozegranie konkurencji. Świetny występ zaliczyła dziś Monika Hojnisz, która uplasowała się na szóstej lokacie. Zwyciężyła młodziutka Hanna Oeberg. Wśród mężczyzn triumfował Johannes Boe, Grzegorz Guzik uplasował się na 33. miejscu. 

Komentarzy: 3

2018-02-15 11:58

Czytaj więcej
biathlon

OOM Biathlon: Na zakończenie rywalizacja w biegach sztafetowych.

Ostatni dzień rywalizacji w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży stał pod znakiem biegów sztafetowych. Najlepszym klubem był BKS WP Kościelisko zdobywał medale w każdej kategorii. 

Komentarzy: 0

2018-02-11 20:06

Czytaj więcej
guzik

PyeongChang: Bieg sprinterski wygrywa Arnd Peiffer. Grzegorz Guzik na 59 miejscu

Pierwszy dzień startu dla mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich to również bieg spirnterski. Przed biegiem w gronie faworytów byli zdecydowanie Martin Fourcade i Johannes Boe. Jednak po raz drugi podczas dopiero rozpoczynających się Igrzysk reprezentacja Niemiec mogła cieszyć się z biathlonowego złota.

Komentarzy: 0

2018-02-11 14:07

Czytaj więcej
janik

OOM Biathlon: Po przerwie czas na biegi indywidualne

Po dniu przerwy zawodnicy rywalizowali w biegach indywidualnych. Bieg indywidualny to najdłuższa konkurencja z jaką muszą się mierzyć zawodnicy. Ponownie najlepsza była Kinga Miotraj w kateogrii kobiet wśród młodzieżowców.

Komentarzy: 0

2018-02-10 18:49

Czytaj więcej
biathlon

PyeongChang: Odległe miejsca Polek w biathlonowym sprincie. Zwycięstwo Laury Dahlmeier

Pierwszy start reprezentantek Polski na Igrzyskach Olimpijskich nie należał do najbardziej udanych. W sprincie Krystyna Guzik była najlepszą naszą reprezentantą, zajmując 28.miejsce. Zwyciężyła Laura Dahlmeier. 

Komentarzy: 0

2018-02-10 14:47

Czytaj więcej
mitoraj

Biathlon: Podsumowanie dwóch dni na OOM. Zwycięstwa Kingi Mitoraj i Wojciecha Janika. [WYNIKI]

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Młodzieżowe Mistrzotwa Polski to jedna z ważniejszych krajowych biathlonowych imprez. W tym sezonie zawodnicy rywalizują na trasach w Kościelisku. Pierwsze dwa dni stały pod znakiem biegow sprinterskich i pościgu. 

Komentarzy: 0

2018-02-08 13:21

Czytaj więcej
marcin

Biathlon: Magda Piczura 14. Marcin Szwajnos na 18. miejscu na MEJ

Przedostatnia konkurencja na Mistrzostwach Europy Juniorów to biegi sprinterskie. Na dystansie 10 km rywalizowali Panowie. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Marcin Szwajnos, meldując się na 12 pozycji. Zwycięstwo odniósł Igor Malinovski z Rosji. Wśród dziewcząt na 14. miejscu zakończyła rywalizację Mgda Piczura. 

Komentarzy: 0

2018-02-03 14:18

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p