podmenu

Inne sporty

MEJ: Czeszka ponownie najlepsza, Kamila Żuk na miejscu 12.

Niedziela stoi pod znakiem biegów na dochodzenie. Dominacje w kategorii juniorek potwierdza Marketa Davidova z Czech, która na tych mistrzostwach zdobyła już drugi złoty medal. Kamila Żuk uplasowała się na pozycji 12.

 

Komentarzy: 0

2017-02-05 12:40

Czytaj więcej
kamila

MEJ w biathlonie: Brązowy medal Kamili Żuk

Drugiego Dnia MEJ w biahlonie zawodniczki rywalizowały w sprincie na 7,5 km. Najlepiej z naszych reprezentantek spisała się Kamila Żuk, która wywalczyła brązowy medal. Zwyciężyła Marketa Davidova z Czech.

 

Komentarzy: 0

2017-02-04 12:15

Czytaj więcej
trzaska

Uniwersjada: Najlepiej z Polaków Karolina Trzaska oraz Bartłomiej Filip

Dzisiejszy dzień na Uniwersjadzie stał pod znakiem biegów pościgowych. Zwycięstwa odnieśli Nadieżda Biełkina z Ukrainy oraz Sergiej Korastyliew z Rosji. Wśród Polaków najlepiej zaprezentowali się Karolina Trzaska oraz Bartłomiej Filip.

Komentarzy: 0

2017-02-03 12:00

Czytaj więcej
Żuk

MEJ:Kamila Żuk ósma na otwarcie Mistrzostw Europy Juniorów [WYNIKI]

 Dziś pierwszy dzień Mistrzostw Europy juniorów rozgrywanych w Novym Mescie. Pierwszą konkurencją były biegi indywidualne. Na dystansie 12,5 km rywalizowały kobiety, a mężczyźni mierzyli się z 15 km trasą.

Komentarzy: 0

2017-02-02 16:09

Czytaj więcej
bielecka

Uniwersjada: Dominika Bielecka i Bartłomiej FIlip najlepsi z Polaków [WYNIKI]

Po piętnastym miejscu Dominiki Bieleckiej w biegu indywidulanym, które było najlepszym miejscem w naszej reprezentacji, przyszedł czas na biegi sprinterskie. Z Polaków najlepiej spisali się Dominika Bielecka oraz Bartłomiej Filip.

Komentarzy: 0

2017-02-02 11:34

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Supermikst Guzików z brązowym medalem Mistrzostw Europy!

Duszniki, Mistrzostwa Europy w biathlonie. O godzinie 10 wystartowała przedostatnia ostatnia konkurencja Mistrzostw Europy 2017. Supermiksty. Zwycięstwo odniosła reprezentacja Rosji przed Norwegią. Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Polski.

Komentarzy: 1

2017-01-29 11:42

Czytaj więcej

ME w Dusznikach: Alexander Loginov i Irina Starykh najlepsi w biegu pościgowym, Hojnisz 6.

Aleksander Loginov oraz Irina Starykh zwyciężyli w biegach pościgowych rozgrywanych w ramach Mistrzostw Europy w biahlonie w Dusznikach Zdrój. Oboje powtórzyli rezulaty z biegu indywidualnego. Najlepiej z Polek poradziła sobie Monika Hojnisz, która zajęła 6 lokatę. 

 

Komentarzy: 0

2017-01-28 15:48

Czytaj więcej

Biathlonowe ME w Dusznikach: Vladimir Iliev i Yuliia Dzhima wygrywają w sprincie, Gwizdoń 6[WYNIKI]

Drugiego dnia rywalizacji w Mistrzostwach Europy w biathlonie rywalizowano w biegach sprinterskich. Mężczyźni do pokonania mieli dystans 10 km, natomiast kobiety 7,5 km. 

 

Komentarzy: 0

2017-01-27 19:50

Czytaj więcej

Rosjanie najlepsi na otwarcie Mistrzostw Europy w Dusznikach

Pierwszy dzień rywalizacji w ramach Mistrzostw Europy za nami. Arena w Dusznikach Zdroju przywitała wielu znakomitych sportowców, którzy pierwszego dnia rywalizowali w biegach indywidualnych. Rywalizację zdominowali Rosjanie, którzy zwyciężyli wśród kobiet i mężczyzn. 

 

Komentarzy: 1

2017-01-25 14:09

Czytaj więcej
biathlon

Reprezentacja na ME w Dusznikach Zdroju

Już dziś, 24 stycznia, rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez biathlonowych w Polsce, czyli Mistrzostwa Europy, które potrwają do 31 stycznia. Polskę reprezentować będzie siedem zawodniczek i sześciu zawodników. 

Komentarzy: 2

2017-01-24 09:52

Czytaj więcej

Co w biathlonie przez weekend? Puchar Świata, a na krajowym podwórku powrót Weroniki Nowakowskiej

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w biathlonie, które odbędą się w Dusznikach Zdroju. Jednak rywalizacja w biathlonie nie ustała. Za nami biegi masowe i sztafetowe w Pucharze Świata oraz krajowe zawody Nadziei Olimpijskich i Puchar Polski I kategorii, w którym zadebiutowała w tym sezonie Weronika Nowakowska. 

 

Komentarzy: 0

2017-01-23 00:24

Czytaj więcej
Fourcade

Dwukrotne zwycięstwa Makarainen i Fourcade

Kaisa Makarainen i Martin Fourcade zwyciężyli w sprincie i biegach na dochodzenie w Ruhpolding. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Magdalena Gwizdoń, która pierwszy raz w tym sezonie uplasowała się w czołowej dziesiątce.

 

Komentarzy: 0

2017-01-17 07:03

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p