Biathlon: Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... doping!

IBU - International Biathlon Union, to, krótko mówiąc, Światowa Organizacja Biathlonu, na której czele stał dotychczas Anders Besseberg. Wydawać by się mogło, że funkcjonowała przez lata bez zarzutu, jednak tylko mogłoby się wydawać.

Komentarzy: 1

2018-04-18 16:56

Drugą konkurencją rozgrywaną w norweskim Al był bieg spirnterski. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. A świetny wynik uzyskał Marcin Zawół który zwyciężył w swojej kategorii.

Komentarzy: 3

2018-04-14 19:29

Można by rzec, że już po sezonie. Jednak jeszcze nie dla wszystkich. Polscy młodzi zawodnicy wystartowali w zawodach rozgrywanych w Norwegii.  Liatoppen Festival to jedna z bardziej prestiżowych międzynarodowych imprez biathlonowych dla młodych zawodników.

2018-04-13 14:37

Mistrzostwa Świata Wojskowych: Polki w biegu patrolowym na miejscu drugim!

Ostatnia konkurencja Mistrzostw Świata Wojskowych to bieg patrolowy. Polki w składzie Magdalena Gwizdoń, Kinga Mitoraj, Anna Mąka i Karolina Pitoń.

2018-04-07 10:49

Karolina Pitoń zajęła siódme miejsce w biegu na 10 km bez karabinu. Zwyciężczynią została Stephanie Boehler z Niemiec. Wśród mężczyzn wygrał Dario Cologna.

Komentarzy: 5

2018-04-06 17:41

Pierwszą konkurencją Mistrzostw Świata Wojskowych rozgrywanych w Hochfilzen był sprint. Bardzo dobrze w mocno obsadzonych zawodach wypadła Kinga Mitoraj, która zdobyła brązowy medal. Wśród kobiet zwyciężyła Niemka Francizka Hildebrand, natomiast wśród mężczyzn triumfował Benjamin Weger z Szwajcarii.