podmenu

Inne sporty

biathlon dla każdego

Biathlon dla Każdego: Przed nami półmetek rywalizacji w Lipnicy Wielkiej

Za nami już osiem cykli zawodów Biathlon dla Każdego. Zawody mające na celu popularyzację biathlonu wśród najmłodszych adeptów oraz starszych amatorów cieszą się coraz większą frekwencją. 

Komentarzy: 0

2018-05-22 19:29

Czytaj więcej
wannado

Wannado - czyli festiwal sportu dla dzieci

Wannado - festiwal sportu dla dzieci i młodzieży to jedyna taka okazja w Polsce. Najmłodsi mogą w jednym miejscu i czasie poznać i spróbować wielu dyscyplin sportowych, także tych rozgrywanych tylko zimą. Poniżej szczegóły!

Komentarzy: 0

2018-05-22 15:10

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: MŚ w Osterdund. Trochę nowości i harmonogram.

Mistrzostwa Świata w następnym sezonie będą miały miejsce w szwedzkiej miejscowości Ostersund. Zawodnicy będą mogli zdobyć tytuł Mistrzowski w jeszcze jednej konkurencji, jaką będzie supermikst, który zadebiutuje na zawodach tej rangi. 

Komentarzy: 0

2018-05-19 07:32

Czytaj więcej
sikora

Biathlon: Tomasz Sikora trenerem Młodzieżowej Kadry Narodowej!

Tomasz Sikora, był już trenerem Młodzieżowej Kadry Narodowej. Po zmianie stanowiska przez Nadię Biłową, która została trenerką głównej kadry, ponownie stanowiskko trenera objał Wicemistrz Olimpijski z Turynu. 

Komentarzy: 4

2018-05-11 20:29

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Co, gdzie, kiedy w sezonie letnim?

Po sezonie zimowym, przyszedł czas na rywalizację w sezonie letnim. Znany jest już kalendarz Imprez lenich, którę rozpoczną się 9 czerwca w Kościelisku. 

Komentarzy: 0

2018-05-09 16:32

Czytaj więcej
Janik

Biathlon: Wojciech Janik, młody biathlonista z ogromną pasją [WYWIAD]

Jest jednym z bardziej utalentowanych biathlonistów młodego pokolenia. Pracowity i pochłonięty swoją pasją co daje pożądane efekty. Zawodnik klubu UKN Melafir Czarny Bór. Trzykrotny złoty medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Mlodzieży. Reprezentant Kadry Młodzieżowej. Wojciech Janik, opowiada o swoich celach na przyszły sezon i jak radził sobie z trudami sezonu. Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 2

2018-04-21 06:57

Czytaj więcej
Biłowa

Biathlon: Nadia Biłowa "nową" trenerką biathlonistek

Przez okrągły rok, trenerem reprezentantek Polski w biathlonie był Tobias Torgersen, jednak Polski Związek Biathlonu nie przedłużył z nim kontraktu. Nową trenerką została Nadia Biłowa. 

Komentarzy: 1

2018-04-20 15:06

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... doping!

IBU - International Biathlon Union, to, krótko mówiąc, Światowa Organizacja Biathlonu, na której czele stał dotychczas Anders Besseberg. Wydawać by się mogło, że funkcjonowała przez lata bez zarzutu, jednak tylko mogłoby się wydawać. 

Komentarzy: 1

2018-04-18 16:56

Czytaj więcej
Marcin Zawół

Biathlon: Marcin Zawół zwyciężył w Liatoppen Festival [WYNIKI]

Drugą konkurencją rozgrywaną w norweskim Al był bieg spirnterski. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. A świetny wynik uzyskał Marcin Zawół który zwyciężył w swojej kategorii. 

Komentarzy: 3

2018-04-14 19:29

Czytaj więcej
Liatoppen Festival

Biathlon: Polacy wystartowali w Liatoppen Festival w Norwegii [WYNIKI]

Można by rzec, że już po sezonie. Jednak jeszcze nie dla wszystkich. Polscy młodzi zawodnicy wystartowali w zawodach rozgrywanych w Norwegii.  Liatoppen Festival to jedna z bardziej prestiżowych międzynarodowych imprez biathlonowych dla młodych zawodników. 

Komentarzy: 1

2018-04-13 14:37

Czytaj więcej
biathlon

Mistrzostwa Świata Wojskowych: Polki w biegu patrolowym na miejscu drugim!

Ostatnia konkurencja Mistrzostw Świata Wojskowych to bieg patrolowy. Polki w składzie Magdalena Gwizdoń, Kinga Mitoraj, Anna Mąka i Karolina Pitoń. 

Komentarzy: 1

2018-04-07 10:49

Czytaj więcej
pitoń

Mistrzostwa Świata Wojskowych: Karolina Pitoń na miejscu siódmym. [WYNIKI]

Karolina Pitoń zajęła siódme miejsce w biegu na 10 km bez karabinu. Zwyciężczynią została Stephanie Boehler z Niemiec. Wśród mężczyzn wygrał Dario Cologna. 

Komentarzy: 5

2018-04-06 17:41

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p