podmenu

Inne sporty

biathlon

Biathlon dla Każdego: W Witkowie odbyła się kolejna edycja [WYNIKI]

Po Żorach, Jeleniej Górze, Mieroszowie przyszedł czas na kolejną odsłonę Biathlon dla Każdego, tym razem zawodnicy mierzyli się w Witkowie. 

Komentarzy: 0

2019-05-11 20:11

Czytaj więcej
biathkon

Przegląd biathlonowej prasy, czyli co ciekawego w świecie biathlonu part 2.

Ostatnio pisaliśmy o zmianach w składzie polskiej kadry narodowej, a jak to wygląda wśród innych zespołów? Co najbardziej zmieniło się od zeszłej zimy? Jakich zmian możemy spodziewać się w przyszłym seoznie. O tym poniżej!

Komentarzy: 0

2019-05-11 09:41

Czytaj więcej
pzb

Biathlon: Kadry na sezon 2019/2020

Sezon roztrenowania powoli dobiega końca. W większości kadr narodowych znane są powołani zawodnicy oraz trenerzy. Przyszedł czas na polską reprezentację biathlonu.

Komentarzy: 4

2019-05-11 08:38

Czytaj więcej
bjoerndalen

Ole Einar Bjoerndalen o dopingu, bimbrze, życiu na Białorusi itp [WYWIAD cz.I]

Norweski multimedalista Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata w biathlonie. Ole Einar Bjoerndalen udzielił obszernego wywiadu Mariji Komandnej z rosyjskiego portalu skisport.ru. W dwóch częściach przedstawimy Wam najciekawsze fragmenty.

Komentarzy: 0

2019-04-28 16:22

Czytaj więcej
strzelnica

Biathlon: Co słychać po sezonie w świecie biathlonu?

Zima już za nami, więc przyszedł czas na odpoczynek dla zawodników, trenerów i sprzętu. Jednak to że zima się skończyła nie znaczy, że nic nie dzieje się w tym "małym" światku. O tym poniżej!

Komentarzy: 0

2019-04-21 11:08

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: W Żorach rozpoczął się cykl "Biathlon dla Każdego"

NIedawno sezon zimowy dobiegł końca, zawodnicy przeszli teraz na okres " roztrenowania" i odpocznku, aby w maju w pełni sił, ropocząć przygotowania do kolejnej zimy. Teraz natomiast swoich sił mogą spróbować amatorzy, kibice oraz każdy, kto chciałby poczuć cieno biathlonowej adrenaliny. 

Komentarzy: 0

2019-04-15 07:31

Czytaj więcej
badacz

Sukces Konrada Badacza oraz Klaudii Niedurny w Liatoppen Festival [WYNIKI]

Liatoppen Festival, to zawody rozgrywane w Norweskim Al. Rywalizują tam zawodnicy w kategorii od 11 do 16 lat. Zawody są świetnie zorganizowane, a w tym roku na starcie pojawiło się ponad 1000 młodych talentów.  Świetnie spisali się nasi reprezentanci, którzy w  biegu sprnterskim okazali się być najlepsi za sprawą Konrada Badacza oraz Klaudii Niedurny. 

Komentarzy: 1

2019-04-08 01:45

Czytaj więcej
pitoń

Biathlon: Polska najlepsza w klasyfikacji punktowej Regionalnych Mistrzostw Wojskowych [WYNIKI]

W Kościelisku odbyły się zawody w ramach biathlonowych Regionalnych Mistrzostw Wojskowych. W kadrze biało-czerwonych znaleźli się głównie zawodnicy i zawodniczki z pierwszej reprezentacji, którzy nie zawiedli i wywalczyli dla Polski zwycięstwo w klasyfikacji punktowej, mimo braku indywidualnych wygranych.

Komentarzy: 0

2019-03-30 22:27

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Ostatni start Pucharu Świata w tym sezonie dla Hanny Oeberg. Monika Hojnisz na 26. miejscu.

Mass Startem zakończyli zawodnicy rywalzację w tym sezonie zimowym. Najlepszą zawodniczką dzisiejszego dnia została Hanna Oeberg. Monika Hojnisz, która broniła pierwszej dziesiątki w klasyfikacji generalnej uplasowała się na 26. miejscu w dzisiejszym biegu i dzięki temu obroniła pozycję w top 10 na przestrzeni całego sezonu. 

Komentarzy: 0

2019-03-24 12:01

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Anastazja Kuzmina zwycięża w Holmenkollen. Monika Hojnisz na 17. miejscu [WYNIKI]

W dzisiejszym biegu pościgowym nie miała sobie równych Anastazja Kuzmina, która zwyciężyła z ogromną przewagą. Na miejscu 17. rywalizację zakończyła Monika Hojnisz, która utrzymuje dziewiątą pozycje w klasyfikacji generalnej. 

Komentarzy: 2

2019-03-23 19:56

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Bieg spirnterski mężczyzn wygrywa Johannes Boe. Najlepszym Polakiem był Grzegorz Guzik.

Po wczorajszym biegu sprinterskim kobiet, przyszedł czas na panów. Zwycięzcą na 10 km w Holmenkollen został Johannes Boe . Najlepszym Polakiem był Grzegorz Guzik, ktory uplasował się na 52. miejscu. 

Komentarzy: 0

2019-03-22 17:01

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Joanna Badacz na trzecim miejscu w Mistrzostwach Świata Masters [WYNIKI]

Na Mistrzostwach Świata masters, które odbywają się w Kontiolahti startują reprezentanci Polski. We wczorajszym spincie Joanna Badacz zajęła trzecie miejsce w kategorii kobiet K40. 

Komentarzy: 0

2019-03-22 09:34

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p