podmenu

Inne sporty

q

Biathlon: J. T. Boe i T. Eckhoff najlepsi w biegu masowym, Polacy nie startowali [WYNIKI]

Rywalizacjami w biegach masowych kończy się weekend biathlonowego Pucharu Świata we francuskim Annecy-Le Grand Bornand. Wśród mężczyzn na dystansie 15 km najlepszy okazał się Johannes Thingnes Boe, natomiast na dystansie o 2,5 km krótszym zwycięstwo odniosła Tiril Eckhoff. Polacy nie startowali.

Komentarzy: 0

2019-12-22 14:24

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Zwycięstwa J. T. Boe i T. Eckhoff w biegu pościgowym, Polacy bez punktów [WYNIKI]

W biegu pościgowym mężczyzn zawodów Pucharu Świata w Annecy-Le Grand Bornand zwycięstwo odniósł Johannes Thingnes Boe. Jedyny z Polaków Grzegorz Guzik uplasował się na 57. miejscu. Wśród kobiet bezkonurencyjna była Tiril Eckhoff, a Polki nie wywalczyły punktów - Kinga Zbylut była 45., a Kamila Żuk ukończyła bieg na 49. miejscu.

Komentarzy: 0

2019-12-21 14:44

Czytaj więcej
janik

Biathlon: Niemcy najlepsze w pojedynczej sztafecie mieszanej, Polska poza "10" [WYNIKI]

Reprezentacja Niemiec w składzie Stefanie Scherer - Lucas Fratzscher zwyciężyła w zawodach pojedynczych sztafet mieszanych w Pucharu IBU w Obertilliach. Na 11. miejscu uplasował się duet Anna Mąka - Mateusz Janik. Bieg czteroosobowych sztafet mieszanych został odwołany.

Komentarzy: 0

2019-12-21 12:54

Czytaj więcej
gembicka

Biathlon: Gembicka druga w biegu pościgowym w juniorskim Pucharze IBU [WYNIKI]

Daria Gembicka nie utrzymała pierwszego miejsca w biegu pościgowym, który odbył się w ramach juniorskiego Pucharu IBU we włoskim Martell-Val Martello. Polkę wyprzedziła Szwajcarka Amy Baserga. Wśród juniorów najlepszy okazał się Włoch Tomasso Giacomel, a najlepszy z Polaków był Marcin Zawół.

Komentarzy: 0

2019-12-21 12:38

Czytaj więcej
gembicka

Biathlon: Zwycięstwo Darii Gembickiej w Pucharze IBU, punkty PŚ dla Kamili Żuk [WYNIKI]

Daria Gembicka zwyciężyła w Pucharze IBU organizowanym dla klasyfikacji juniorskiej. Polska zawodniczka była najlepsza dziś w sprincie. Zawody mają miejsce w Martell. Z bardzo dobrej strony pokazała się również Kamila Żuk, która zdobyła kolenje punkty Pucharu Świata.

Komentarzy: 0

2019-12-20 19:53

Czytaj więcej
sztafeta

Biathlon: Bieg pościgowy na zakończenie rywalizacji

Ostatniego dnia rywazlizacji, zawodnicy zmierzyli się w biegach pościgowych. Panie wystartowały na dystanise 10 km, a meżczyźni w sztafecie. 

Komentarzy: 0

2019-12-15 13:14

Czytaj więcej
Zbylut

Biathlon: Kinga Zbylut 14. miejsce, Kamila Żuk 16. w Pucharze Świata! [WYNIKI]

Drugi weekend rywalizacji w ramach Pucharu Świata przeniósł się do Hochfilzen. Świetnie spisały się nasze reprezentantki plasując się w drugiej "10". Zwyciężyła Dorothea Wierer.

Komentarzy: 0

2019-12-13 14:03

Czytaj więcej
biathkon

Bathlon: Najpierw Norwedzy, teraz Norweżki zwyciężają w biegach sztafetowych [WYNIKI]

We wczorajszym biegu zwycięstwo odnieśli Norwedzy, dziś koleżanki z kadry poszły w ich ślady i również okazały się być najlepsze. Polacy zakończyli na miejscu 16. a Panie na miejscu 13. 

Komentarzy: 0

2019-12-08 20:30

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Biegi indywiudalne dla Francuzów Maritna Fourcade oraz Braisaz. Monika Hojnisz na miejscu ósmym [WYNIKI]

Wczoraj na 15 km mierzyli się między sobą panowie, dziś na dystansie 12,5 km zmagały się Panie. Najlepszym zawodnikiem biegu indywiualnego został Maritn Fourcade, natomiast wśród kobiet zwyciężyła Justine Braisaz. Monika Hojnisz na miejscu ósmym. 

Komentarzy: 2

2019-12-05 18:37

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Monika Hojnisz na miejscu 20. w sprincie. Wierer zwycięża.

Drugi dzień rywalizacji w Ostersund to biegi sprinterskie. Najlepiej z naszych reprezentantek wypadła Monika Hojnisz, która zajęła 20. miejsce. Wygrała Dorothea Wierer.

Komentarzy: 1

2019-12-01 18:26

Czytaj więcej
Zbylut

Biathlon: Sezon Puharu Świata czas start! Na początek mieszane biegi sztafetowe [WYNIKI]

Pierwsze starty w biathlonowym Pucharze Świata to biegi sztafet mieszanych. Jako pierwsi na linii startu zaprezentowali się Kinga Zbylut oraz Andrzej Nędza- Kubiniec. A w podwójnych sztafetach mieszanych mogliśmy zobaczyć Monikę Hojnisz, Kamilę Żuk, Łukasza Szczurka oraz Grzegorza Guzika. 

Komentarzy: 0

2019-11-30 17:10

Czytaj więcej
ole

Biathlon: Przedsezonowe ciekawostki czyli co słychać w świecie biathlonu?

Sezon startuje już w weekend, na trasach zobaczymy nazwiska, które brylowały ostatniej zimy. Jednak "za lunetą" również zobaczymy nowe twarze. W roli trenerskiej sprawdzą się Daria Domracheva oraz Ole Einar Björndalen, którzy prowadzą reprezentację Chin. 

Komentarzy: 0

2019-11-28 18:45

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p