podmenu

Inne sporty

PŚ biathlon: Ostatni start Weroniki Nowakowskiej w Pucharze Świata! [WYNIKI]

Po raz ostatni ścigała się Weronika Nowakowska w Pucharze Świata. Dziś w biegu massowym zajęła 29. miejsce. Zwyciężyła Daria Domracheva, wśrod mężczyzn małe zaskoczenie. Zwyciężył Maksim Cwietkow. 

Komentarzy: 0

2018-03-25 16:06

Czytaj więcej
biathlon

PŚ: W biegach pościgowych najlepsi Kaisa Makarainen i Martin Fourcade [WYNIKI]

Przedostatnia konkurencja Pucharu Świata to bieg pościgowy. Rywalizacja ma miejsce w rosyjskiej miejscowości Tyumen. Dziś złudzeń rywalom nie pozostawił Martin Fourcade, a wśród kobiet Kaisa Makarainen wygrała na finishu. Kamila Żuk zakończyła na miejscu 42. 

Komentarzy: 0

2018-03-24 15:56

Czytaj więcej
OSLO

Biathlon: Kamila Żuk ponownie najlepszą Polką. Zwycięża Daria Domracheva

Ostateniego dnia rywalizacji w Oslo, zawodniczki rywalizowały w biegu na dochodzenie, natomiast mężczyźni biegli w sztafetach. Ponownie najlepszą Polką okazała się być Kamila Żuk. Zwyciężyła Daria Domracheva. W rywalizacji sztafet najlepi byli Norwegowie. 

Komentarzy: 0

2018-03-18 19:47

Czytaj więcej
biathlon

PŚ Biathlon: Ostatnia rywalizacja sztafet w tym sezonie. Zwycięstwo Francji. Polki na miejscu siódmym

Ostatnia rywalizacja sztafet w tym sezonie miała miejsce w Oslo. Panie do pokonania miały 4x 6 km. Zwyciężyła sztafeta Francji. Polki w składzie Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska, Kamila Żuk i Magdalena Gwzidoń uplasowały się na miejscu siódmym. 

Komentarzy: 0

2018-03-17 13:54

Czytaj więcej
kamila

Biathlon: Kamila Żuk na 35. miejscu w Pucharze Świata.

Kamila Żuk zdobyła dziś pierwsze punkty Pucharu Świata. Polka sklasyfikowana została na 35. miejscu. Zwyciężyła Anastazja Kuzmina ze Słowacji.

Komentarzy: 0

2018-03-15 14:38

Czytaj więcej

PŚ Biathlon: Vanessa Hinz wygrywa bieg masowy w Kontiolahti.Weronika Nowakowska 26.

Ostatnią konkurencją rozgrywaną w Kontiolahti był bieg masowy. Naszą jedyną reprezentantką w dni dzisiejszym była Weronika Nowakowska, która zajęła 26. miejsce. Zwyciężyła Vanessa Hinz z Niemiec. 

Komentarzy: 0

2018-03-11 17:46

Czytaj więcej
celuj

Biathlon "Celuj w Igrzyska" Finałowe zawody odbyły się w Dusznikach Zdrój

W Dusznikach Zdrój odbyły się finałowe zawody "Celuj w Igzyska" oraz Mistrzostwa Polski młodzików i młodzików młodszych. Zawodnicy rywalizowali w biegach indywidualnych, spirterskich,i w dniu dzisiejszym w  sztafetach, a starsze kategorie w biegach masowych. 

Komentarzy: 0

2018-03-11 14:51

Czytaj więcej
gwizdoń

Biathlon: W Kontiolahti biegi spinterskie i sztafety za nami. Magdalena Gwizdoń najlepsza z Polek w sprincie

Dobiega końcówka sezonu. Zawodnikom i zawodniczkom pozostają już tylko trzy cykle Pucharu Świata.Zawodnicy zmagali się w biegu sprinterskim oraz w dniu dzisiejszym w sztafetach w fińskim Kontiolahti. Zwyciężczynią w sprinie została Daria Domrachewa. A najlepszą sztafetą sprniterską była sztafeta Francji. 

Komentarzy: 0

2018-03-10 14:55

Czytaj więcej
ibu

Biathlon: Superspirnt "zadebiutuje" w Pucharze IBU w Khanty Mansiysku!

W Pucharze Świata czy Pucharze IBU zazwyczaj zawodnicy rywalizują w sprincie, biegu na dochodzenie, pościgu i sztafetach. W przyszłym tygodniu będziemy mogli oglądać zawodników startujących w superspintach.

Komentarzy: 0

2018-03-05 20:27

Czytaj więcej
kamila

Biathlon: Kamila Żuk dokłada srebrny medal, na zakończenie MŚJ

Na zakończenie rywalizacji na MŚJ w estońskiej Otepaa. Zawodnicy rywalizowali w biegach pościgowych. Kamila Żuk do dwóch złotych medali dołożyła dziś srebro, a najszybszy czas biegu wśród juniorek młodszych zaliczyła Joanna Jakieła.

Komentarzy: 0

2018-03-04 18:26

Czytaj więcej
kamila

Biathlon: Kamila Żuk z drugim złotem Mistrzostw Świata [WYNIKI]

Kamila Żuk po raz drugi wywalczyła medal MŚJ dla Polski. Zawodniczka udowadnia że jest świetnie  przygotowana do sezonu. Z bardzo dobrej strony spisała się również Natalia Tomaszewska, która zajęła 12 miejsce. 

Komentarzy: 0

2018-03-03 16:30

Czytaj więcej
zuk kamila

Biathlon: Bardzo dobre starty Polaków w Otepaa. Mistrzostwo Świata Kamili Żuk, Przemysław Pancerz ósmy.

 Kamila Żuk zdecydowanie pokazuje że jest najlepszą juniorką na świecie. Polka zdeklasowała dziś rywalki w biegu oraz na strzelnicy. Na trasie prezentowała naprawdę bardzo wysoką formę i nawet większa ilość pudeł nie odebrała by Polce medalu. Zawodniczki rywalizowały dziś w biegu indywidualnym na 12,5 km, rozgrywanym w estońsiej Otepaa. Wśród juniorów Przemysław Pancerz był ósmy 

 

Komentarzy: 0

2018-03-01 15:16

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p