Inne sporty

a

Biathlon: Rozstrzygnięcia zawodów "Celuj w igrzyska" w Kościelisku [WYNIKI]

W ubiegły weekend wystartowała X edycja corocznego cyklu zawodów dla młodzieży "Celuj w Igrzyska". W zawodach w sobotę i w niedzielę w Kościelisku rywalizowali nie tylko młodsi zawodnicy, ale także czołowi polscy seniorzy, którzy rywalizowali o punkty zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski.

2020-01-06 12:48

Norweska para Marte Olsbu Roiseland – Velte Christiansen zwyciężyła w corocznym biegu biathlonowym World Team Challenge, który odbył się na stadionie Veltins-Arena w Gelsenkirchen. Najlepiej w biegu masowym zaprezentowała się włoska para Dorothea Wierer – Lukas Hofer.

2019-12-28 20:56

Tradycyjnie pod koniec grudnia, a dokładniej 28 grudnia, na stadionie Veltins-Arena w Gelsenkirchen, odbędą się biathlonowe zawody World Team Challenge. Na starcie zabraknie niestety polskiej pary.

2019-12-26 10:20

Lider klasyfikacji generalnej w biathlonie Johannes Thingnes Boe nie weźmie udziału w dwóch kolejnych weekendach rywalizacji w Pucharze Świata. Norweg w najbliższych dniach zostanie ojcem.

2019-12-25 12:21

Rywalizacjami w biegach masowych kończy się weekend biathlonowego Pucharu Świata we francuskim Annecy-Le Grand Bornand. Wśród mężczyzn na dystansie 15 km najlepszy okazał się Johannes Thingnes Boe, natomiast na dystansie o 2,5 km krótszym zwycięstwo odniosła Tiril Eckhoff. Polacy nie startowali.