podmenu

Inne sporty

BIEGI GÓRSKIE

Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich Stylem Anglosaskim w Ustrzykach Dolnych [KOMUNIKAT]

Zawody odbędą się w dniach  – 8-9.04.2017r.  (piątek - niedziela) w Ustrzykach Dolnych na stokach „Kamiennej Laworty” - start i meta w przy budynku MPK „Delfin” w Ustrzykach D. Poniżej prezentujemy komunikat zawodów.

Komentarzy: 0

2017-03-31 11:41

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon dla Każdego: Każdy może poczuć się jak biathlonista.

 Aktywność ruchowa powinna być nieodłącznym elementem naszego życia. Bez względu, co robisz, jeździsz na rowerze, biegasz, uprawiasz sporty drużynowe. Powinnyśmy być aktywni i sprawni ruchowo! Biathlon dla Każdego to doskonała okazja, aby móc spróbować swoich sił w biegu i strzelaniu.

Komentarzy: 0

2017-03-29 21:42

Czytaj więcej
kamila

MP w biathlonie: Drugi dzień pod znakiem biegów pościgowych, wygrali Kamila Żuk i Grzegorz Guzik

Drugi dzień Mistrzostw Polski w biathlonie to biegi pościgowe. Mistrzostwa rozgrywane na Polanie Jakuszyckiej są ostatnimi startami w tym sezonie zimowym. W kategorii seniorek zwyciężyła Kamila Żuk, natomiast wśród mężczyzn Grzegorz Guzik.

Komentarzy: 0

2017-03-23 12:47

Czytaj więcej
MP

MP seniorów w biathlonie: Złote medale dla Moniki Hojnisz i Łukasza Szczurka

Pierwszy dzień startów w ramach Mistrzostw Polski Seniorów w biathlonie za nami. Dzisiaj na trasie w Jakuszycach zawodnicy rywalizowali w biegach ze startu wspólnego. Wśród kobiet zwyciężyła Monika Hojnisz, a wśród mężczyzn Łukasz Szczurek.

Komentarzy: 0

2017-03-22 17:50

Czytaj więcej
Znicz_Skipol

Zmarł Jan Szpunar olimpijczyk z Insbrucku 1976, medalista Mistrzostw Świata

Wczoraj w wieku 65 lat zmarł Jan Szpunar z Kościeliska, uczestnik Zimowych Igrzysk Olimpijskich Innsrbuck 1976, medalista mistrzostw świata w biathlonie Antcholz 1975.

Komentarzy: 0

2017-03-18 12:19

Czytaj więcej
podium

Międzynarodowy Puchar Karkonoszy w biathlonie na Polanie Jakuszyckiej.

 Sezon biathlonowy, biegowy, zimowy dobiega końca. Jednak na krajowym podwórku będziemy mogli zobaczyć w rywalizacji niektórych zawodników. Już w przyszłym tygodniu odbędą się MP w biathlonie, a tymczasem wczoraj i dziś odbył się Międzynarodowy Puchar Karkonoszy w biathlonie na Polanie Jakuszyckiej.

Komentarzy: 0

2017-03-17 13:11

Czytaj więcej
kamila

OOM w biathlonie: Krótkie podsumowanie MIstrzostw na Polanie Jakuszyckiej

Już dziś swoje zakończenie miała Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Niewątpliwe największą zwyciężczynią tych zawodów została Kamila Żuk, która w każdym stracie zwyciężała i to z ogromną przewagą.

Komentarzy: 0

2017-03-14 15:41

Czytaj więcej
oom

OOM w biathlonie: Pierwszy dzień pod znakiem biegów indywidualnych.

Dziś pierwszy dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biathlonie. Impreza pierwotnie miała odbyć się w Kościelisku, jednak warunki atmosferyczne uniemożliwiły zorganizowanie tam zawodów, zostały przeniesione do Jakuszyc.

Komentarzy: 0

2017-03-10 15:03

Czytaj więcej
obraz

MP młodzików i młodzików młodszych w biathlonie. Biegi indywidualne oraz Sztafety w Dusznikach.

Po biegach sprinterskich, przyszedł czas na biegi indywidualne oraz sztafety. Tylko w jednej kategorii mogliśmy zobaczyć innego zwycięzcę w porównaniu z biegiem sprinterskim. W kategorii Młodzików zwyciężył Jan Guńka.

Komentarzy: 0

2017-03-05 10:24

Czytaj więcej
biathlon

PŚ: Biegi sztafetowe dla Niemek.

Biegi Sztafetowe, to ostatnia konkurencja Pucharu Świata w Pjongchang. Najlepszą sztafetą, w tym sezonie oraz w tym biegu była reprezentacja Niemiec, która w tym sezonie wygrała wszystkie biegi sztafetowe.

Komentarzy: 1

2017-03-05 09:55

Czytaj więcej
Fourcade

PŚ: Biegi na dochodzenie w Pjongchang dla Dahlmeier i Fourcada.

Ten sezon, pomimo iż jeszcze się nie zakończył z pewnością należał do dwóch nazwisk, które w praktycznie w każdym starcie plasowały się w czołówce zawodów. Mowa oczywiście o Laurze Dahlmeier oraz Martinie Fourcade.

Komentarzy: 0

2017-03-04 15:25

Czytaj więcej
ania

MP młodzików i młodzików młodszych w biathlonie. Pierwszy dzień pod znakiem biegów spirnterskich

Po wczorajszym treningu oficjalnym, na którym każdy mógł zapoznać się z trasą, i strzelnicą, dziś przyszedł czas na biegi sprinterskie.  Zwycięstwa odnieśli Marcin Zawół, Klaudia Topór, Anna Nędza-Kubiniec oraz Konrad Badacz.

 

Komentarzy: 0

2017-03-03 16:58

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p