podmenu

Inne sporty

a

YOG 2020: Podwójne zwycięstwo Rosji w biathlonowych biegach indywidualnych, Guńka najlepszy z Polaków [WYNIKI]

Rosjanka Alena Mokhova zwyciężyła w indywidualnym biegu na 10 km w biathlonowych zawodach na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w szwajcarskiej Lozanie. Na dystansie o 2,5 km dłuższym najlepszy był jej rodak, Oleg Domichek. Najlepiej z szóstki Polaków zaprezentował się Jan Guńka, który zajął 10. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-11 18:54

Czytaj więcej
sztafeta

Biathlon: Sztafety norweskie najlepsze w Oberhofie, słaby występ polskich drużyn [WYNIKI]

Norweskie sztafety były bezkonkurencyjne w zawodach biathlonowego Pucharu Świata, który odbył się w norweskim Oberhofie. Słabo zaprezentowały się polskie drużyny, kobiety zajęły 13. miejsce, natomiast katastrofalnie zaprezentowali się mężczyźni, którzy skończyli rywalizację dopiero na 22. pozycji.

Komentarzy: 0

2020-01-11 18:27

Czytaj więcej
pitoń

Biathlon: Glazyrina i Stroemsheim wygrali w zawodach Pucharu IBU, Pitoń najlepsza z Polaków [WYNIKI]

W piątek odbyły się biegi indywidualne na 12,5 km kobiet oraz 15 km mężczyzn w słowackim Brezno-Osrblie ramach biathlonowego Pucharu IBU. Zwycięstwa odnieśli Rosjanka Ekaterina Glazyrina oraz Norweg Endre Stroemsheim. Najlepiej z Polaków wypadła Karolina Pitoń, która zajęła 18. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-10 18:51

Czytaj więcej
kamila

Biathlon: Hojnisz-Staręga i Żuk zadowolone po zajęciu miejsca w pierwszej "10"

Piątkowe zawody sprinterskie na 7,5 km w Oberhofie były zdecydowanie najlepszym występem reprezentantek Polski w obecnym sezonie Pucharu Świata. Zadowolenia po zakończeniu rywalizacji nie kryły Monika Hojnisz-Staręga oraz Kamila Żuk.

Komentarzy: 0

2020-01-10 18:23

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Martin Fourcade zwycięża w biegu sprinterskim. Najlepszym Polakiem Grzegorz Guzik [WYNIKI]

W biegu sprinterskim na dystansie 10 km najlepszym biathlonistą okazał się być Martin Fourcade. Spośród polskich zawodników najlepiej spisał się Grzegorz Guzik, który zameldował się na mecie z 58. wynikiem.

Komentarzy: 0

2020-01-10 17:41

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Dwie Polki w "10" Pucharu Świata! [WYNIKI]

Monika Hojnisz- Staręga oraz Kamila Żuk, bardzo dobrze zaprezentowały się po długiej świątecznej przerwie w Pucharze Świata. Monika zajęła ósmą lokatę, a tuż za nią była Kamila. Zwyciężyła Marte Olsbu Roeiseland. 

Komentarzy: 0

2020-01-09 17:55

Czytaj więcej
a

Biathlon: Nie odbędą się zawody Pucharu IBU w Dusznikach-Zdroju

W dniach 16-19 stycznia w Dusznikach-Zdroju miały odbyć się zawody biathlonowego Puchar IBU. Z powodu wysokich temperatur i prognoz pogody, które zapowiadają opady deszczu, odpowiednie przygotowanie tras biegowych jest niemożliwe, dlatego organizację zawodów przeniesiono do słowackiego Osrblie, gdzie biathloniści będą rywalizować także tydzień wcześniej.

Komentarzy: 0

2020-01-08 18:53

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Kadry reprezentacji Polski na zawody w Oberhofie i w Brezno-Osrblie

Polski Związek Biathlonu ogłosił kadry na zawody Pucharu Świata w niemieckim Oberhofie oraz na rywalizację w Pucharze IBU w słowackim Brezno-Osrblie. W kadrze A mężczyzn pojawi się Marcin Szwajnos, który w składzie sztafety zastąpi chorego Mateusza Janika. W pierwszej kadrze kobiet nie zajdą żadne zmiany, w porównaniu do ostatnich zawodów w Ostersund i Hochfilzen.

Komentarzy: 0

2020-01-07 21:50

Czytaj więcej
a

Biathlon: Rozstrzygnięcia zawodów "Celuj w igrzyska" w Kościelisku [WYNIKI]

W ubiegły weekend wystartowała X edycja corocznego cyklu zawodów dla młodzieży "Celuj w Igrzyska". W zawodach w sobotę i w niedzielę w Kościelisku rywalizowali nie tylko młodsi zawodnicy, ale także czołowi polscy seniorzy, którzy rywalizowali o punkty zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski. 

Komentarzy: 0

2020-01-06 12:48

Czytaj więcej
sztafeta

Biathlon: Norweska para Roiseland – Christiansen wygrała World Team Challenge [WYNIKI]

Norweska para Marte Olsbu Roiseland – Velte Christiansen zwyciężyła w corocznym biegu biathlonowym World Team Challenge, który odbył się na stadionie Veltins-Arena w Gelsenkirchen. Najlepiej w biegu masowym zaprezentowała się włoska para Dorothea Wierer – Lukas Hofer.

Komentarzy: 0

2019-12-28 20:56

Czytaj więcej
sztafeta

Biathlon: Tegoroczne World Team Challenge ponownie bez Polaków

Tradycyjnie pod koniec grudnia, a dokładniej 28 grudnia, na stadionie Veltins-Arena w Gelsenkirchen, odbędą się biathlonowe zawody World Team Challenge. Na starcie zabraknie niestety polskiej pary.

Komentarzy: 0

2019-12-26 10:20

Czytaj więcej
q

Biathlon: Przerwa od startów Johannesa Thingnesa Boe. Norweg zostanie ojcem

Lider klasyfikacji generalnej w biathlonie Johannes Thingnes Boe nie weźmie udziału w dwóch kolejnych weekendach rywalizacji w Pucharze Świata. Norweg w najbliższych dniach zostanie ojcem.

Komentarzy: 0

2019-12-25 12:21

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p