podmenu

Inne sporty

biathlon

Biathlon: Puchar Polski w biathlonie letnim w Dusznikach Zdroju.

Pierwsze zawody Pucharu Polski w biathlonie letnim miały miejsce w Dusznikach Zdroju. Pierwszy dzień to rywalizacja sprinterska, druga natomiast to biegi pościgowe. Nie zabrakło na tych zawodach zawodników z kadry narodowej mężczyzn, jednak nie wystartowała kadra młodzieżowa, która aktualnie ma zgrupowanie na Polanie w Dusznikach.

Komentarzy: 2

2017-06-11 12:28

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: modernizacja infrastuktury sportowej w Czarnym Borze

Gmina Czarny Bór przykłada dużą wagę do sportowego rozwoju. Klub Melafir Czarny Bór jest jednym z lepszych biathlonowych klubów w Polsce, dlatego modernizacja obiektu na dolnym śląsku jest strzałem w dziesiątkę.

Komentarzy: 0

2017-06-08 12:07

Czytaj więcej
dagmara

Prezes Polskiego Związku Biathlonu: "Wierzymy w sukces, bo to napędza nas do codziennego działania" [WYWIAD]

W Polskim Związku Biathlonu pracuje już ponad 10 lat. Z każdym rokiem z nowymi pomysłami, realizuje swoje założenia. Związana ze sportem jest od najmłodszych lat. Prezes Polskiego Związku Biathlonu, Pani Dagmara Gerasimuk opowiada o przyszłości Polskiego biathlonu, zmianach oraz jak godzi życie prywatne z natłokiem obowiązków.

 

Komentarzy: 1

2017-05-30 01:01

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon dla każdego w Wysowej Zdroju, byłem, zobaczyłem, jest świetnie [WYNIKI + FOTO]

Biathlon dla każdego impreza która ma już kilkuletnia historię po raz drugi zawitała (po ubiegłorocznej edycji) do Wysowej Zdroju. W ubiegłym roku obowiązki nie pozwoliły mi być na miejscu, dzisiaj byłem i jestem kupiony! Więcej takich imprez poproszę.

Komentarzy: 3

2017-05-28 14:47

Czytaj więcej
mistrzostwa polski

MP w biathlonie letnim odbędą się w Kościelisku.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami a co za tym idzie, zbliżają się Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. W tym roku mała zmiana, zawody odbędą się w Kościelisku.

Komentarzy: 0

2017-05-21 12:50

Czytaj więcej
biathlon

28-go maja 2017 strzelaj celnie w Wysowej-Zdroju!

Po raz drugi Wysowianka jako Partner Reprezentacji Polski w Biathlonie oraz Polski Związek Biathlonu mają przyjemność zaprosić na imprezę sportowo-rekreacyjną "BIATHLON dla KAŻDEGO", która odbędzie się 28 maja 2017r. w Wysowej-Zdroju w Parku Zdrojowym.

 

Komentarzy: 0

2017-05-17 19:34

Czytaj więcej
biathlon

I Ty Możesz Zostać Biathlonistą oraz IX Memoriał Łukasza Semeriaka w biathlonie letnim [KOMUNIKAT]

 I Ty Możesz Zostać Biathlonistą oraz IX Memoriał Łukasza Semeriaka w biathlonie letnim (bieg przełajowy ze strzelaniem z broni laserowej dla szkół gimnazjalnych i podstawowych). Impreza rozgrywana w ramach programu upowszechniania biathlonu wśród dzieci i młodzieży „I Ty Możesz Zostać Biathlonistą”. Impreza współfinansowana przez Gminę Miejską Piechowice

Komentarzy: 0

2017-05-17 18:20

Czytaj więcej
dzieci

Biathlon dla Każdego w Jeleniej Górze

Wczoraj w Jeleniej Górze odbyła się kolejna edycja „Biathlon dla Każdego”. Uczestnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych oraz dystansach dopasowanych do swojej kategorii.

Komentarzy: 0

2017-05-14 12:51

Czytaj więcej
biathlonnn

Biathlon: Pierwszy obóz przygotowawczy Polskich zawodniczek na Majorce

 Okres posezonowego roztrenowania za zawodnikami. Rozpoczął się maj a co za tym idzie przygotowania do sezonu zimowego. Większość teamów już rozpoczęła przygotowania w tym Polskie biathlonistki.

Komentarzy: 0

2017-05-09 09:19

Czytaj więcej
tobias

Tobias Torgersen i Mikołaj Panitkin, czyli nowi trenerzy w Polskiej Kadrze biathlonowej.

Zmiany, zmiany. W kadrze biathlonowej nowości, o których już pisaliśmy. Od maja trenerami Polskich zawodniczek i zawodników mają być dwaj zagraniczni trenerzy. Kobiety trenować będzie Tobias Torgersen, natomiast mężczyzn pod swoje skrzydła weźmie Mikołaj Panitkin. Postaramy się przybliżyć sylwetki nowych trenerów. 

Komentarzy: 0

2017-04-24 14:45

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Kadry narodowe na sezon 2017/2018

Zbliża się Maj, a to oznacza kolejne przygotowania do sezonu zimowego. Aby móc rozpocząć swoje przygotowania, większość zawodników czeka na decyzje zarządów odnośnie powołanych kadr i trenerów.

Komentarzy: 3

2017-04-18 17:44

Czytaj więcej
biathlonn

Biathlon: Małe podsumowanie sezonu oraz klasyfikacja Pucharu Polski

Sezon zimowy można uznać w pełni zakończony. Kwiecień jest czasem na uzupełnienie wszystkich zaległości w szkołach, na uczelniach oraz spędzenia trochę więcej czasu z najbliższymi.  Jednak miesiąc ten to również podsumowania. I oto małe podsumowanie tegorocznego sezonu.

Komentarzy: 0

2017-04-12 18:17

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p