podmenu

Inne sporty

biathlon

Biathlon: Zwycięstwo Norweżek w sztafecie, odległe miejsce Polek [WYNIKI]

Reprezentacja Norwegii okazała się najlepsza w zawodach sztafetowych 4x6 km w ramach biathlonowego Pucharu Świata, które odbyły się w niemieckim Ruhpolding. Poniżej oczekiwań spisały się Polki, które kiepsko prezentowały się na strzelnicy i zajęły 13. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-17 17:49

Czytaj więcej
Znicz_Skipol

Zmarł rosyjski trener biathlonu Sergei Ivanovich Bogdanov

W poniedziałek, 13 stycznia, w miejscowości Karelia, zmarł Sergei Ivanovich Bogdanov. Honorowy trener rosyjskiego biathlonu, który miał na swoim koncie wyszkolenie kilkunastu mistrzów sportu, miał 71 lat.

Komentarzy: 0

2020-01-16 17:58

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Fourcade zwyciężył w biegu sprinterskim, odległe miejsca Polaków [WYNIKI]

Martin Fourcade korzysta z nieobecności Johannesa Thingnesa Boe, który we wtorek został ojcem i powiększa przewagę nad Norwegiem w klasyfikacji generalnej. Francuz był najlepszy w czwartkowych zawodach sprinterskich na 10 km, które odbyły się w niemieckim Ruhpolding. Najlepszy z Polaków zajął miejsce dopiero w ósmej dziesiątce.

Komentarzy: 0

2020-01-16 17:49

Czytaj więcej
a

Marcin Zawół po zwycięstwie: Nie mogę uwierzyć w to, co właśnie zrobiłem

Jedynym zawodnikiem, który dotychczas zdobył medal dla Polski podczas Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Lozanie, jest Marcin Zawół. 17-letni biathlonista był najlepszy we wtorkowym biegu sprinterskim. - Jestem bardzo szczęśliwy i nie mogę uwierzyć w to, co właśnie zrobiłem - przyznał w wypowiedzi dla Międzynarodowej Unii Biathlonu.

Komentarzy: 0

2020-01-15 20:56

Czytaj więcej
yog

YOG 2020: Polska na 6. miejscu w biathlonowych sztafetach mieszanych, zwycięstwo Włoch [WYNIKI]

W środę podczas odbywających się w szwajcarskiej Lozanie Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży odbyły się zawody biathlonowe sztafet mieszanych. Triumfował zespół z Włoch, a na 6. miejscu rywalizację ukończyła sztafeta z Polski.

Komentarzy: 0

2020-01-15 19:09

Czytaj więcej
kamila

Biathlon: Polskie sztafety poza "10" w zawodach Pucharu IBU w Brezno-Osrblie [WYNIKI]

W słowackim Brezno-Osrblie odbyły się przeniesione z Duszników-Zdrój zawody Pucharu IBU. W środę biathloniści rywalizowali w mieszanych biegach sztafetowych, w których zwyciężały drużyny z Rosji i Norwegii. Polskie ekipy zajęły odpowiednio 11. miejsce w sztafecie mieszanej oraz 12. pozycję w pojedynczej sztafecie mieszanej.

Komentarzy: 0

2020-01-15 18:27

Czytaj więcej
kamila żuk

Biathlon: Eckhoff nową liderką Pucharu Świata, Żuk na 10. miejscu [WYNIKI]

Tiril Eckhoff triumfowała w środowych zawodach sprinterskich na 7,5 km w niemieckim Ruhpolding. Norweżka została nową liderką klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na 10. miejscu zawody ukończyła najlepsza z Polek, Kamila Żuk. Punkty zdobyła także Monika Hojnisz-Staręga.

Komentarzy: 0

2020-01-15 18:03

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Hojnisz-Staręga liderką rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Polski Związek Biathlonu opublikował trzecie notowanie swojego rankingu najlepszych polskich biathlonistów. W porównaniu z poprzednim notowaniem, nie zaszły zmiany na szczycie i nadal liderką jest Monika Hojnisz-Staręga.

Komentarzy: 0

2020-01-14 19:49

Czytaj więcej
Marcin Zawół

YOG: Zwycięstwo Marcina Zawoła w biegu sprinterskim [WYNIKI]

Dobrą wiadomością z dzisiejszych zmagań w ramach YOG w Lozannie jest zwycięstwo w rywalizacji sprinterskiej panów. Nasz reprezentant Marcin Zawół wygrał zmagania podczas trwających zawodów.

Komentarzy: 0

2020-01-14 13:28

Czytaj więcej
anna maka

Biathlon: Pavlova i Nawrath zwyciężyli w sprintach, Mąka z punktami [WYNIKI]

Rosjanka Evgeniya Pavlova triumfowała w niedzielnym biegu sprinterskim na 7,5 km w biathlonowym Pucharze IBU. Najlepiej z Polek zaprezentowała się Anna Mąka, która zajęła 16. miejsce. Na dystansie o 2,5 km dłuższym zwyciężył Niemiec Philipp Nawrath. 

Komentarzy: 0

2020-01-13 17:20

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Kaisa Makarainen oraz Martin Fourcade najlepsi. Monika Hojnisz-Staręga na miejscu 14. [WYNIKI]

Finka Kaisa Makarainen oraz Martin Fourcade, zwyciężyli w biegu ze startu wspólnego. Dziś na trasie mogliśmy oglądać tylko dwie Polki. Monika Hojnisz- Staręga zajęła 14 miejsce, a Kamila Żuk, uplasowała się na miejscu 19. 

Komentarzy: 0

2020-01-12 18:58

Czytaj więcej
Liga małopolska

YOG: Biathlonowe sztafety mieszane [WYNIKI]

Dzisiaj w ramach YOG Polacy rywalizowali w biathlonowych sztafetach mieszanych. Polskę reprezentowali Anna Nędza - Kubiniec i Marcin Zawół. Ostatecznie zajęli oni 12. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-12 12:36

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p