podmenu

Inne sporty

Marcin Zawół

YOG: Zwycięstwo Marcina Zawoła w biegu sprinterskim [WYNIKI]

Dobrą wiadomością z dzisiejszych zmagań w ramach YOG w Lozannie jest zwycięstwo w rywalizacji sprinterskiej panów. Nasz reprezentant Marcin Zawół wygrał zmagania podczas trwających zawodów.

Komentarzy: 0

2020-01-14 13:28

Czytaj więcej
anna maka

Biathlon: Pavlova i Nawrath zwyciężyli w sprintach, Mąka z punktami [WYNIKI]

Rosjanka Evgeniya Pavlova triumfowała w niedzielnym biegu sprinterskim na 7,5 km w biathlonowym Pucharze IBU. Najlepiej z Polek zaprezentowała się Anna Mąka, która zajęła 16. miejsce. Na dystansie o 2,5 km dłuższym zwyciężył Niemiec Philipp Nawrath. 

Komentarzy: 0

2020-01-13 17:20

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Kaisa Makarainen oraz Martin Fourcade najlepsi. Monika Hojnisz-Staręga na miejscu 14. [WYNIKI]

Finka Kaisa Makarainen oraz Martin Fourcade, zwyciężyli w biegu ze startu wspólnego. Dziś na trasie mogliśmy oglądać tylko dwie Polki. Monika Hojnisz- Staręga zajęła 14 miejsce, a Kamila Żuk, uplasowała się na miejscu 19. 

Komentarzy: 0

2020-01-12 18:58

Czytaj więcej
Liga małopolska

YOG: Biathlonowe sztafety mieszane [WYNIKI]

Dzisiaj w ramach YOG Polacy rywalizowali w biathlonowych sztafetach mieszanych. Polskę reprezentowali Anna Nędza - Kubiniec i Marcin Zawół. Ostatecznie zajęli oni 12. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-12 12:36

Czytaj więcej
a

YOG 2020: Podwójne zwycięstwo Rosji w biathlonowych biegach indywidualnych, Guńka najlepszy z Polaków [WYNIKI]

Rosjanka Alena Mokhova zwyciężyła w indywidualnym biegu na 10 km w biathlonowych zawodach na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w szwajcarskiej Lozanie. Na dystansie o 2,5 km dłuższym najlepszy był jej rodak, Oleg Domichek. Najlepiej z szóstki Polaków zaprezentował się Jan Guńka, który zajął 10. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-11 18:54

Czytaj więcej
sztafeta

Biathlon: Sztafety norweskie najlepsze w Oberhofie, słaby występ polskich drużyn [WYNIKI]

Norweskie sztafety były bezkonkurencyjne w zawodach biathlonowego Pucharu Świata, który odbył się w norweskim Oberhofie. Słabo zaprezentowały się polskie drużyny, kobiety zajęły 13. miejsce, natomiast katastrofalnie zaprezentowali się mężczyźni, którzy skończyli rywalizację dopiero na 22. pozycji.

Komentarzy: 0

2020-01-11 18:27

Czytaj więcej
pitoń

Biathlon: Glazyrina i Stroemsheim wygrali w zawodach Pucharu IBU, Pitoń najlepsza z Polaków [WYNIKI]

W piątek odbyły się biegi indywidualne na 12,5 km kobiet oraz 15 km mężczyzn w słowackim Brezno-Osrblie ramach biathlonowego Pucharu IBU. Zwycięstwa odnieśli Rosjanka Ekaterina Glazyrina oraz Norweg Endre Stroemsheim. Najlepiej z Polaków wypadła Karolina Pitoń, która zajęła 18. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-10 18:51

Czytaj więcej
kamila

Biathlon: Hojnisz-Staręga i Żuk zadowolone po zajęciu miejsca w pierwszej "10"

Piątkowe zawody sprinterskie na 7,5 km w Oberhofie były zdecydowanie najlepszym występem reprezentantek Polski w obecnym sezonie Pucharu Świata. Zadowolenia po zakończeniu rywalizacji nie kryły Monika Hojnisz-Staręga oraz Kamila Żuk.

Komentarzy: 0

2020-01-10 18:23

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Martin Fourcade zwycięża w biegu sprinterskim. Najlepszym Polakiem Grzegorz Guzik [WYNIKI]

W biegu sprinterskim na dystansie 10 km najlepszym biathlonistą okazał się być Martin Fourcade. Spośród polskich zawodników najlepiej spisał się Grzegorz Guzik, który zameldował się na mecie z 58. wynikiem.

Komentarzy: 0

2020-01-10 17:41

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Dwie Polki w "10" Pucharu Świata! [WYNIKI]

Monika Hojnisz- Staręga oraz Kamila Żuk, bardzo dobrze zaprezentowały się po długiej świątecznej przerwie w Pucharze Świata. Monika zajęła ósmą lokatę, a tuż za nią była Kamila. Zwyciężyła Marte Olsbu Roeiseland. 

Komentarzy: 0

2020-01-09 17:55

Czytaj więcej
a

Biathlon: Nie odbędą się zawody Pucharu IBU w Dusznikach-Zdroju

W dniach 16-19 stycznia w Dusznikach-Zdroju miały odbyć się zawody biathlonowego Puchar IBU. Z powodu wysokich temperatur i prognoz pogody, które zapowiadają opady deszczu, odpowiednie przygotowanie tras biegowych jest niemożliwe, dlatego organizację zawodów przeniesiono do słowackiego Osrblie, gdzie biathloniści będą rywalizować także tydzień wcześniej.

Komentarzy: 0

2020-01-08 18:53

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Kadry reprezentacji Polski na zawody w Oberhofie i w Brezno-Osrblie

Polski Związek Biathlonu ogłosił kadry na zawody Pucharu Świata w niemieckim Oberhofie oraz na rywalizację w Pucharze IBU w słowackim Brezno-Osrblie. W kadrze A mężczyzn pojawi się Marcin Szwajnos, który w składzie sztafety zastąpi chorego Mateusza Janika. W pierwszej kadrze kobiet nie zajdą żadne zmiany, w porównaniu do ostatnich zawodów w Ostersund i Hochfilzen.

Komentarzy: 0

2020-01-07 21:50

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p