podmenu

Inne sporty

monika

PyeongChang: Monika Hojnisz szósta w biegu indywidualnym. Grzegorz Guzik na 33. miejscu

Kolejną konkurencją w biathlonie  rozgrywaną w Korei Południowej jest bieg indwidualny. Pierwotnie rywalizacja miała odbyć się wczoraj, jednak szalejący wiatr uniemożliwił rozegranie konkurencji. Świetny występ zaliczyła dziś Monika Hojnisz, która uplasowała się na szóstej lokacie. Zwyciężyła młodziutka Hanna Oeberg. Wśród mężczyzn triumfował Johannes Boe, Grzegorz Guzik uplasował się na 33. miejscu. 

Komentarzy: 3

2018-02-15 11:58

Czytaj więcej
biathlon

OOM Biathlon: Na zakończenie rywalizacja w biegach sztafetowych.

Ostatni dzień rywalizacji w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży stał pod znakiem biegów sztafetowych. Najlepszym klubem był BKS WP Kościelisko zdobywał medale w każdej kategorii. 

Komentarzy: 0

2018-02-11 20:06

Czytaj więcej
guzik

PyeongChang: Bieg sprinterski wygrywa Arnd Peiffer. Grzegorz Guzik na 59 miejscu

Pierwszy dzień startu dla mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich to również bieg spirnterski. Przed biegiem w gronie faworytów byli zdecydowanie Martin Fourcade i Johannes Boe. Jednak po raz drugi podczas dopiero rozpoczynających się Igrzysk reprezentacja Niemiec mogła cieszyć się z biathlonowego złota.

Komentarzy: 0

2018-02-11 14:07

Czytaj więcej
janik

OOM Biathlon: Po przerwie czas na biegi indywidualne

Po dniu przerwy zawodnicy rywalizowali w biegach indywidualnych. Bieg indywidualny to najdłuższa konkurencja z jaką muszą się mierzyć zawodnicy. Ponownie najlepsza była Kinga Miotraj w kateogrii kobiet wśród młodzieżowców.

Komentarzy: 0

2018-02-10 18:49

Czytaj więcej
biathlon

PyeongChang: Odległe miejsca Polek w biathlonowym sprincie. Zwycięstwo Laury Dahlmeier

Pierwszy start reprezentantek Polski na Igrzyskach Olimpijskich nie należał do najbardziej udanych. W sprincie Krystyna Guzik była najlepszą naszą reprezentantą, zajmując 28.miejsce. Zwyciężyła Laura Dahlmeier. 

Komentarzy: 0

2018-02-10 14:47

Czytaj więcej
mitoraj

Biathlon: Podsumowanie dwóch dni na OOM. Zwycięstwa Kingi Mitoraj i Wojciecha Janika. [WYNIKI]

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Młodzieżowe Mistrzotwa Polski to jedna z ważniejszych krajowych biathlonowych imprez. W tym sezonie zawodnicy rywalizują na trasach w Kościelisku. Pierwsze dwa dni stały pod znakiem biegow sprinterskich i pościgu. 

Komentarzy: 0

2018-02-08 13:21

Czytaj więcej
marcin

Biathlon: Magda Piczura 14. Marcin Szwajnos na 18. miejscu na MEJ

Przedostatnia konkurencja na Mistrzostwach Europy Juniorów to biegi sprinterskie. Na dystansie 10 km rywalizowali Panowie. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Marcin Szwajnos, meldując się na 12 pozycji. Zwycięstwo odniósł Igor Malinovski z Rosji. Wśród dziewcząt na 14. miejscu zakończyła rywalizację Mgda Piczura. 

Komentarzy: 0

2018-02-03 14:18

Czytaj więcej
kamila

Biathlon MEJ: W biegach indywidualnych Kamila Cichoń na 27. miejscu

Drugi dzień MEJ w biathlonie to rywalizacja w biegach indywidualnych. Po medalu w sztafecie mieszanej, przyszedłczas na nieco gorsze rezultaty polskich reprezentatnów. Wsród kobiet zwyciężczyła Tamara Steiner, a u panów triumfował Said Karimulla Khalili z Rosji.

Komentarzy: 0

2018-02-02 12:12

Czytaj więcej
biathlon

MEJ biathlon: Polska sztafeta mieszana z brązem!!!

Pierwszy dzień Mistrzostw Europy to biegi sztafetowe. Sztafety mieszane to nowość w tej randze zawodów. Polska reprezentacja w składzie Natalia Tomaszewska, Joanna Jakieła, Przemysław Pancerz i Marcin Szwajnos zdobyli brązowy medal

Komentarzy: 0

2018-01-31 17:31

Czytaj więcej
mitoraj

ME: Sprint i bieg pościgowy nie dla Polaków. Drugie złoto Chevailier.

W Ridnaun trwają Mistrzostwa Europy w biathlonie. Polscy zawodnicy startują ze zmiennym szczęsciem. Na pewno zadowolona z formy może być Franuzka Chloe Chevailier, która zdobyła dwa złote medale. 

Komentarzy: 0

2018-01-27 18:03

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Biathlon: Pierwszy dzień Mistrzostw Europy pod znakiem biegów indywidualnych. Łukasz Szczurek 13.

Pierwszy dzień Mistrzostw Europy rozgrywanych w Ridnau w biathlonie, to biegi indywidualne. Zwycięzcami zostali Francuzka Chloe Chevalier i Felix Leitner. 

Komentarzy: 4

2018-01-24 20:11

Czytaj więcej
rosja

Sborna z trójką biathlonistów podczas Igrzysk Olimpijskich

Nie milkną echa związane z aferą dopingową w Rosji. Podczas zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w biathlonowych zawodach wystąpi tylko trójka reprezentantów ze wschodu. 

Komentarzy: 1

2018-01-24 12:07

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p