podmenu

Inne sporty

gwizdoń

Biathlon: Magdalena Gwizdoń i Mateusz Janik wygrywają sprint w ramach Mistrzostw Polski!

Drugi dzień rywalizacji w Dusznikach Zdroju, to biegi sprnterskie. Na dystansie 10 km, najlepszym zawodnikiem został Mateusz Janik, który sięgnął po tytuł Mistrza Polski, wśród kobiet na dystansie 7,5 km. zwyciężyła Magdalena Gwizdoń. 

Komentarzy: 0

2018-12-29 13:00

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Pierwszy dzień MP dla BKS WP Kościelisko [WYNIKI]

Pierwszy dzień rywalizacji w ramach Mistrzostw Polski w biathlonie stał pod znakiem mieszanych biegów sztafetowych. Zwycięstwo w tej rywalizacji odniósł zespół z Kościeliska. 

Komentarzy: 0

2018-12-28 19:15

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Ostatnie Pucharowe starty w tym roku dla Johannesa Boe i Anastazji Kuzminy [WYNIKI]

W Novym Mescie, przyszedł czas na ostatnie tegoroczne Mass Starty. Wśród mężczyzn zwyciężył ponownie Johannes Boe, wśród Pań triumfowała Anastazja Kuzmina. Monika Hojnisz zajęła 12. miejsce. 

Komentarzy: 1

2018-12-23 08:47

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon:Ponowne zwycięstwo Johannesa Boe oraz Marte Olsbu [WYNIKI]

Drugiego dnia rywalizacji w ramach Pucharu Świata, zawodnicy musieli zmierzyć się w biegach pościgowych. Ponownie najlepsi okazali się być Johannes Boe oraz Marte Olsbu. Bardzo dobrze wypadły nasze zawodniczki. Monika Hojnisz zdołała awansować na 16. miejsce. 

Komentarzy: 0

2018-12-22 18:47

Czytaj więcej
mitoraj

Biathlon: Świetne wyniki Polaków. Kinga Zbylut ósma w Pucharze Świata! [WYNIKI]

Wczoraj rywalizowali Panowie, dziś przyszedł czas na Panie. Na dystansie 7,5 km z dwoma strzelaniami rywalizowały dziś kobiety. Zwyciężyła Marte Olsbu, świetnie sipsała się Kinga Zbylut , która zajęła ósme miejsce. 

Komentarzy: 0

2018-12-21 12:44

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Biathlon: Łukasz Szczurek bardzo blisko punktów Pucharu Świata

W dniu dzisiejszym rozgrywane były sprinty mężczyzn na dystansie 10 km. Z dobrej strony pokazał się Łukasz Szczurek, który był bliski zdobycia pucharowych punktów. Zwyciężył ponownie Johannes Boe. 

Komentarzy: 0

2018-12-20 22:38

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Włoszki i Szwedzi najlepsi w sztafecie, Polacy daleko [WYNIKI]

Reprezentacja Włoch wygrała bieg sztafetowy kobiet 4x6 km, który kończy rywalizację w austriackim Hochfilzen. Pozostałe miejsca na podium zajęły Szwedki i Francuzki. Wśród mężczyzn, startujących na 7,5 km, najlepsi okazali się Szwedzi, którzy pokonali Norwegów i Niemców. Polki zajęły 11. miejsce, natomiast startujący później Polacy uplasowali się o siedem lokat niżej.

Komentarzy: 0

2018-12-16 12:49

Czytaj więcej
monika

Biathlon: Biegi pościgowe wygrywa Kaisa Makarainen. Monika Hojnisz tuż za podium!

Po rywalizacji spirnterskiej, przyszedł czas na biegi pościgowe. Na dystansie 10 km najlepszą zawodniczką była ponownie Kaisa Makarianen. Polka spisała się świetnie i zajęła czwartą pozycję!

Komentarzy: 0

2018-12-15 12:07

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Biathlon: Zwycięstwo Jahnnesa Boe w sprincie. Niezłe starty Polaków [WYNIKI]

Po starcie kobiet przyszedł czas na start mężczyzn. W biegu sprinterskim na dystanie 10 km zwyciężył Joahnnes Boe. Z niezłej strony zaprezentowali się Polacy, którzy zakwalifikowali się do biegu pościgowego. 

Komentarzy: 0

2018-12-14 21:18

Czytaj więcej
monika

Biathlon: Startuje Puchar Świata w Hochfilzen. Monika Hojnisz na piątym miejscu! [WYNIKI]

Naatepnym przystankiem Pucharu Świata w biathlonie, jest Hochfilzen. Zawodnicy rozpoczęli rywalizację od biegów sprinterskich. Najlepiej z naszych reprezentantek wypadła Monika Hojnisz, która finiszowała na piątym miejscu! 

Komentarzy: 0

2018-12-13 14:59

Czytaj więcej

Biathlon: Dublet Boe i Makarainen. Monika Hojnisz na 21 miejscu

Ostatni dzień rywalizacji w Pokljuce to biegi pościgowe. Wśród mężczyzn nie było mocnych na Johannesa Boe, ktory odniósł podwójne zwycięstwo. Wśród Pań również dwukrotnie  zwyciężyła Kaisa Makarainen

Komentarzy: 0

2018-12-09 14:55

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Makarainen najlepsza w sprincie, Hojnisz jedenasta [WYNIKI]

Kaisa Makarainen wygrała bieg sprinterski na 7,5 km, który odbył się Pokljuce. Finka była bezbłędna na strzelnicy, podobnie jak kolejna na mecie Dorothea Wierer, która została nową liderką klasyfikacji generalnej. Najlepsza z Polek Monika Hojnisz nie powtórzyła sukcesu z przed dwóch dni, ale zajęła dobre 11. miejsce i utrzymała pozycję wiceliderki Pucharu Świata.

Komentarzy: 0

2018-12-08 15:37

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p