podmenu

Inne sporty

biathlon

Rollspeed partnerem biathlonowych Mistrzostw Polski na nartorolkach

W pierwszy weekend września (01-03) na obiektach Duszniki Arena zostaną rozegrane letnie Mistrzostwa Polski na nartorolkach. Partnerem mistrzostw została firma Rollspeed najstarszy i największy polski producent nartorolek.

Komentarzy: 0

2017-08-29 13:10

Czytaj więcej
lena

Biathlon: Lena Haecki inspiruje młodsze pokolenia do uprawiania biathlonu.

Z reguły to znani mistrzowie i gwiazdorzy na emeryturze to pierwsze postacie, które dzielą się wiedzą i promują dany sport. W tym przypadku jest inaczej. Młodziutka 22 letnia szwajcarska biathlonistka od zawsze inspirowała i pokazywała młodym adeptom biathlonu, na czym to wszystko polega.  Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 0

2017-08-28 06:28

Czytaj więcej
jpg

Dominik Windisch "Jestem pełen nadziei przed Pyeongchang"

Jest medalistą MŚ juniorów, zdobył brązowy medali Igrzsk Olimpijskich w sztafecie mieszanej, jego małe marzenie niedawno się spelniło, a przed Igrzyskami Olimpijskimi jest pełen nadziei. Tak prezentuje się sylwetka włoskiego biathlonisty  Dominika Windischa w skrócie. Poznajcie go lepiej. Zapraszamy!

Komentarzy: 2

2017-08-12 14:57

Czytaj więcej
MP

Zapowiedź Mistrzostw Polski w biathlonie.

Lato, jeden z najmniej lubianych okresów przed sezonem zimowym. Obfitujący w długie i ciężkie treningi okres jest jednym z ważniejszych przed startami zimowymi. Jednak, aby dobrze prezentować się w zimę trzeba nabrać trochę szybkości i powalczyć z zawodnikami ramię w ramię. Już 1 września biathloniści zmierzą się na Jamrozowej Polanie w ramach MP na nartorolkach.

Komentarzy: 0

2017-08-09 19:36

Czytaj więcej
filip

Biathlon: Bartłomiej Filip, czwarty zawodnik MŚJ w rozmowie ze Skipolem

Bartłomiej Filip, do medalu MŚJ stracił niespełna 3 sekundy, jest multimedalistą MP w biathlonie letnim i zimowym. Zawodnik dolnośląskiego klubu AZS AWF Wrocław w rozmowie ze skipolem. 

Komentarzy: 0

2017-07-28 06:21

Czytaj więcej
puchar ibu

Biathlon: Puchar IBU odbędzie się na Jamrozowej Polanie

Puchar IBU seniorów, Mistrzostwa Europy w biathlonie, a teraz czas na Puchar IBU juniorów. Zapraszamy w styczniu na rywalizację młodszych zawodników. 

Komentarzy: 0

2017-07-25 17:02

Czytaj więcej
klemen

Klemen Bauer: "Wszystko albo Nic"

Klemen Bauer słoweński biathlonista, medalista Mistrzostw Świata Juniorów i seniorów. Poznajcie jego sylwetkę oraz jakie ma nastawienie przed sezonem olimpijskim. 

Komentarzy: 0

2017-07-25 16:35

Czytaj więcej
andrzej

Biathlon: Andrzej Nędza- Kubiniec opowiada o przygotowaniach do sezonu.

Ostatni sezon może zaliczyć do jednego z lepszych w swojej karierze sportowej. Dwukrotnie został Mistrzem Polski w biathlonie letnim w Kościelisku. Stawia sobie wysokie cele na przyszły sezon i miejmy nadzieje że je osiągnie. Andrzej Nędza- Kubiniec opowiada o przygotowaniach oraz dlaczego wybrał biathlon a nie biegi narciarskie.

Komentarzy: 0

2017-07-07 16:37

Czytaj więcej
mateusz

Biathlon: Trzeci dzień Mistrzostw Polski w biathlonie letnim.

Ostatnią konkurencją rozgrywanych MP w Kościelisku był bieg masowy.  Pogoda nie rozpieszczała zawodników gdyż były silne podmuchy wiatru, co skutkowało niecelnymi strzałami. Wśród kobiet zwyciężyła Weronika Nowakowska a wśród mężczyzn Mateusz Janik. 

Komentarzy: 1

2017-06-30 13:27

Czytaj więcej
hojnisz monika

BIathlon: MP w biathlonie letnim dzień pierwszy

Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim rozpoczęły się od biegów indywidualnych. Wśród seniorów zwyciężył Andrzej Nędza- Kubiniec a wśród kobiet „niezwyciężona” już po raz kolejny Monika Hojnisz.

Komentarzy: 0

2017-06-29 01:05

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Rafał Penar, 23 krotny medalista Mistrzostw Polski opowiada o planach na przyszłość

Przed  sezonem zimowym 2016/2017 rozmawialiśmy z biathlonistą, członkiem kadry narodowej Rafałem Penarem. Przed nadchodzącym sezonem jego plany nieco uległy zmianie. Co się zmieniło? Przeczytajcie!

Komentarzy: 7

2017-06-13 17:21

Czytaj więcej
biat

Biathlon: IX Memoriał Łukasza Semeriaka w Piechowicach [WYNIKI+FOTO]

Memoriał Łukasza Semeriaka po raz dziewiąty odbył się w Piechowicach, dzieci miały okazję spróbować swoich sił w bieganiu i strzelaniu. W rywalizacji mogły wziąć udział dzieci z roczników  2001-2008.

Komentarzy: 0

2017-06-11 12:51

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p