podmenu

Inne sporty

a

Dagmara Gerasimuk obejmie funkcję dyrektora w Międzynarodowej Federacji Biathlonowej!

Obecna prezes Polskiego Związku Biathlonu Dagmara Gerasimuk z końcem marca przestanie pełnić swoją funkcję. Piastująca od wielu lat stanowisko szefowa federacji otrzymała propozycję objęcia funkcji dyrektorskiej, powstającej w Międzynarodowej Federacji Biathlonowej.

Komentarzy: 0

2020-02-11 21:40

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Hojnisz-Staręga utrzymała prowadzenie w rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Polski Związek Biathlonu opublikował w poniedziałek kolejne notowanie swojego rankingu, klasyfikującego najlepszych polskich biathlonistów sezonu 2019/20. Mimo osiągnięcia najlepszego wyniku w sezonie, swojego dorobku punktowego nie poprawiła liderka Monika Hojnisz-Staręga. Pierwszy raz w najlepszej dziesiątce znalazła się Magda Piczura.

Komentarzy: 0

2020-02-06 18:11

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Kadra reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Anterselwie

Polski Związek Biathlonu opublikował listę powołanych na Mistrzostwa Świata, które w dniach 13-23 lutego odbędą się w Anterselwie. Do Włoch pojedzie w sumie pięć biathlonistek oraz czterech biathlonistów.

Komentarzy: 2

2020-02-05 19:54

Czytaj więcej
a

Biathlon: Podsumowanie trzech ostatnich dni w Mistrzostwach Świata Juniorów [WYNIKI]

W niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie, które w dniach 26 stycznia - 2 lutego odbywały się w szwajcarskim Lenzerheide. W ciągu trzech ostatnich dni rywalizacji najlepszy wynik osiągnął Marcin Zawół, który w niedzielę zajął 8. miejsce w biegu pościgowym juniorów młodszych na 10 km.

Komentarzy: 0

2020-02-03 21:17

Czytaj więcej
jakiela

MŚJ: Joanna Jakieła na miejscu 12 w sprincie [WYNIKI]

Przedostatnią konkurencją na Mistrzostwach Świata Juniorów był sprint. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadła Joanna Jakieła, która zajęła 12. miejsce. 

Komentarzy: 0

2020-02-01 16:42

Czytaj więcej
a

Biathlon: Podsumowanie pierwszych dni w Mistrzostwach Świata Juniorów [WYNIKI]

W szwajarskim Lenzerheide od niedzieli odbywają się Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie. W pierwszych czterech dniach zawodów najwyższe pozycje z reprezentantów Polski zajęły sztafety - męska juniorów młodszych oraz kobieca juniorek, które zajęły szóste miejsca.

Komentarzy: 0

2020-01-29 18:14

Czytaj więcej
a

Biathlon: Niezłe występy Grembickiej i Zawoła na początek Mistrzostw Świata Juniorów [WYNIKI]

W szwajarskim Lenzerheide rozpoczęły się dzisiaj Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie. Rywalizowano w biegach indywidualnych, w których wśród kobiet na 10 km najlepsza była Szwajcarka Lea Meier. Tuż za pierwszą dziesiątką uplasowała się Daria Gembicka. Wśród mężczyzn na dystansie o 2,5 km dłuższym triumfował Norweg Martin Nevland. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Marcin Zawół, który zajął 14. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-26 20:42

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Monika Hojnisz-Staręga na czwartym miejscu w biegu masowym [WYNIKI]

Monika Hojnisz-Staręga zajęła czwarte miejsce w biegu masowym. Zwyciężyła Hanna Oeberg. 

Komentarzy: 0

2020-01-26 18:37

Czytaj więcej
anna maka

Biathlon: Zmiana w kadrze kobiet przed zawodami w Pokljuce

Anna Mąka wraca do kadry reprezentacji Polski na zawody Pucharu Świata w słoweńskiej Pokljuce. 27-latka, dla której to powrót do startów w elicie po dwóch latach, zastąpi najbardziej doświadczoną z kadrowiczek, Magdalenę Gwizdoń. Do zmian przed kolejnymi zawodami nie zajdzie w męskiej reprezentacji.

Komentarzy: 0

2020-01-21 19:37

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Hojnisz-Staręga nadal pierwsza w rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Czwarte notowanie rankingu najlepszych polskich biathlonistów, publikowane przez Polski Związek Biathlony, nie przyniosło większych zmian. Na trzech pierwszych miejscach nadal znajdują się Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk oraz Kinga Zbylut.

Komentarzy: 0

2020-01-20 20:23

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Zwycięstwo Eckhoff, siódma Monika Hojnisz [WYNIKI]

Trill Eckhoff zwyciężyła bieg pościgowy na dystansie 10 km. Norweżka nie pozostawiła złudzeń rywalkom i z dużą przewagą dotarła na mete.  Bardzo dobrze zaprezentowała się Monika Hojnisz, która zajęła siódme miesjce. 

Komentarzy: 0

2020-01-19 14:16

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Polacy na 13. miejscu [WYNIKI]

Francuzi okazali się być najlepsi w biegu sztafetowym. Polacy zajeli jedno z lepszych miejsc w tym sezonie I uplasowali się na miejscu 13. 

Komentarzy: 0

2020-01-18 21:48

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p