Inne sporty

PŚ Biathlon: Vanessa Hinz wygrywa bieg masowy w Kontiolahti.Weronika Nowakowska 26.

Ostatnią konkurencją rozgrywaną w Kontiolahti był bieg masowy. Naszą jedyną reprezentantką w dni dzisiejszym była Weronika Nowakowska, która zajęła 26. miejsce. Zwyciężyła Vanessa Hinz z Niemiec.

2018-03-11 17:46

W Dusznikach Zdrój odbyły się finałowe zawody "Celuj w Igzyska" oraz Mistrzostwa Polski młodzików i młodzików młodszych. Zawodnicy rywalizowali w biegach indywidualnych, spirterskich,i w dniu dzisiejszym w  sztafetach, a starsze kategorie w biegach masowych.

2018-03-11 14:51

Dobiega końcówka sezonu. Zawodnikom i zawodniczkom pozostają już tylko trzy cykle Pucharu Świata.Zawodnicy zmagali się w biegu sprinterskim oraz w dniu dzisiejszym w sztafetach w fińskim Kontiolahti. Zwyciężczynią w sprinie została Daria Domrachewa. A najlepszą sztafetą sprniterską była sztafeta Francji.

2018-03-10 14:55

Biathlon: Superspirnt "zadebiutuje" w Pucharze IBU w Khanty Mansiysku!

W Pucharze Świata czy Pucharze IBU zazwyczaj zawodnicy rywalizują w sprincie, biegu na dochodzenie, pościgu i sztafetach. W przyszłym tygodniu będziemy mogli oglądać zawodników startujących w superspintach.

2018-03-05 20:27

Na zakończenie rywalizacji na MŚJ w estońskiej Otepaa. Zawodnicy rywalizowali w biegach pościgowych. Kamila Żuk do dwóch złotych medali dołożyła dziś srebro, a najszybszy czas biegu wśród juniorek młodszych zaliczyła Joanna Jakieła.