podmenu

Inne sporty

Biathlon: Magda Piczura, Mistrzyni Polski juniorek na nartorolkach w przedsezonowej rozmowie

"Zawsze zastanawiałam się jak to jest możliwe, że w czasie biegu, gdy jest się zmęczonym, trzeba jeszcze celnie trafić do automatu" Teraz już wie. Magda Piczura, młoda, zdolna, ambitna, reprezentantka Polski. Na co dzień trenująca w kadrze młodzieżowej. Reprezentantka klubu BKS WP Kościelisko, w przedsezonowej rozmowie. Zapraszamy!

Komentarzy: 0

2017-11-13 23:45

Czytaj więcej
4f

Co nowego w polskim biathlonie

Niespełna 100 dni do Igrzysk Olimpijskich, i niespełna miesiąc do rozpoczęcia sezonu zimowego. Wszyscy zawodnicy pomału kończą etap przygotowań i za niedługo będziemy mogli kibicować im w zawodach PŚ.  Jednak nie samym sportem człowiek żyje. Sprawdźmy, co poza sportowego słychać u naszych zawodników!

Komentarzy: 0

2017-11-01 19:46

Czytaj więcej
bartek

Biathlon dla Każdego czyli Biathlon dla Bartka w Piechowicach [WYNIKI + FOTO]

Emocje już opadły po zawodach Biathlon dla Każdego, więc zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z imprezy biathlonowej odbywającej się w Piechowicach.

Komentarzy: 0

2017-10-24 00:55

Czytaj więcej
teja gregorin

Ze świata biathlonu: 37 letnia Teja Gregorin nadal myśli o medalach.

Mogłoby się wydawać, że piętnaście lat w „zawodzie”, medale Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich to doskonałe czynniki, aby nazwać całość karierą. Jednak nie dla Słoweńskiej biathlonistki. Zawodniczka myśli o innym sezonie i dodaniu medalu do swojej kolekcji.

Komentarzy: 0

2017-10-09 21:56

Czytaj więcej
biathlon

Wsparcie dla Bartka podczas "Biathlon dla Każdego"!

Dnia 21 października odbędą się zawody „Biathlon dla Każdego”. Podczas zawodów będzie zorganizowane wsparcie dla Bartka, zawodnika Krokus Piechowice, w walce z ciężką chorobą.

Komentarzy: 0

2017-10-05 17:57

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Puchar Melafiru za nami. [WYNIKI]

W zeszły weekend w Czarnym Borze mogliśmy emocjonować się rywalizacją wśród młodych biathlonistów. Odbyły się Wojewódzki Mistrzostwa Młodzików i Puchar Melafiru. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, którzy swoich sił mogli spróbować w rywalizacji "I ty możesz zostać biathlonisą" 

Komentarzy: 0

2017-09-25 21:01

Czytaj więcej
puchar

Biathlon: XIX Puchar Melafiru odbędzie się już w sobotę.

Po raz dziewiętnasty na stadionie w Czarnym Borze odbędą się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biathlonie letnim oraz rywalizacja o Puchar Melafiru w starszych kategoriach. Szczegóły w komunikacie!

Komentarzy: 0

2017-09-19 12:06

Czytaj więcej
piczura

Biathlon: Mistrzostwa Czech z udziałem Polaków

Po Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Dusznikach Zdroju przyszedł czas na Mistrzostwa Czech, które mają miejsce w Letohradzie. Polscy zawodnicy również biorą udział w tej imprezie. Najlepiej z Polskich reprezentantów poradziła sobie Magda Piczura, która zwyciężyła w rywalizacji juniorek. 

Komentarzy: 0

2017-09-09 21:38

Czytaj więcej
monika

Biathlon: Monika Hojnisz, brązowa medalistka MŚ w krótkiej przedsezonowej rozmowie.

Jest brązową medalistką Mistrzostw Świata z 2013 roku, multimedalistką z Mistrzostw Europy, Uniwersjady, Mistrzostw Świata Juniorów i Mistrzostw Polski. Jej osiągnięcia można by było wymieniać godzinami! Skromna i bardzo pracowita zawodniczka Kadry Narodowej i klubu AZS AWF Katowice. Monika Hojnisz w rozmowie ze Skipolem opowiada o przygotowaniach do sezonu. Zapraszam do lektury!

Komentarzy: 0

2017-09-07 15:15

Czytaj więcej
patric

Kącik trenerski: Trener włoskiej drużyny przed Igrzyskami Olimpijskimi zachowuje spokój.

Od Kiedy Włochy zdobyły pierwszy medal Igrzysk Olimpijskich od 1988 roku w miksie drużynowym w Sochi, stały się jedną z silniejszych drużyn na świecie. Trener reprezentacji Włoch Patric Oberegger opowiada o przygotowaniach przed sezonem zimowym.

Komentarzy: 0

2017-09-06 11:34

Czytaj więcej
lezak

Biathlon: Biegi na dochodzenie drugiego dnia. [WYNIKI]

Drugi dzień MP na nartorolkach to biegi na dochodzenie. Nastąpiły małe roszady w porównaniu do biegu sprinterskiego. Wśród kobiet zwyciężyła Monika Hojnisz, a wśród mężczyzn Mateusz Janik. 

Komentarzy: 0

2017-09-03 15:29

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: MP na nartorolkach dla Magdaleny Gwizdoń i Grzegorza Guzika

Pierwszy dzień MP w biathlonie na nartorolkach dobiegł końca. Na Duszniki Arena odbyły się biegi sprinterskie przy sztucznym oświetleniu. Wśród seniorek zwyciężyła Magdalena Gwizdoń a wśród mężczyzn Grzegorz Guzik. 

 

Komentarzy: 1

2017-09-02 21:03

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p