podmenu

Inne sporty

a

Biathlon: Mistrzostwa Europy przeniesione z Otepaeae do Mińska

Na ostatni tydzień lutego zaplanowane zostały Mistrzostwa Europy w biathlonie. Początkowo miały się one odbyć w estońskim Otepaeae, ale z powodów pogodowych organizatorzy nie byli w stanie zagwarantować przygotowania tras biegowych. W związku z tym zawody zostały przeniesione do Mińska-Raubicza, gdzie odbędą się także zawody kończące sezonu Pucharu IBU.

Komentarzy: 0

2020-02-18 19:05

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Hojnisz-Staręga o jedno pudło od medalu, drugi z rzędu triumf Wierer [WYNIKI]

Dorothea Wierer zwyciężyła w biegu indywidualnym na 15 km podczas biathlonowych Mistrzostw Świata, które odbywają się w Antholz-Anterselwie. To drugie z rzędu złoto wywalczone przez Włoszkę. Bardzo blisko medalu była Monika Hojnisz, która ostatecznie uplasowała się na 6. miejscu. 

Komentarzy: 3

2020-02-18 18:30

Czytaj więcej
a

Biathlon: Evgeny Ustyugov i Svetlana Sleptsova skazani za stosowanie dopingu

Międzynarodowa Unia Biathlonu poinformowała, że Rosjanie Evgeny Ustyugov i Svetlana Sleptsova zostali uznani winni stosowania dopingu. Oboje od kilku lat nie są czynnymi zawodnikami, a przebadane próbki były pobrane w 2013 roku i wykazały zażywanie przez Sleptsovą ostaryny, a Ustyugov stosował oxandrolon. Wyniki sportowców z danego okresu zostaną anulowane.

Komentarzy: 0

2020-02-17 16:56

Czytaj więcej
a

OOM: Biegi sztafetowe zakończyły rywalizację biathlonistów [WYNIKI]

W niedzielę zakończyła się Ogólnopolskia Olimpiada Młodzieży w biathlonie. Ostatnimi zawodami były biegi sztafetowe juniorów, juniorek oraz juniorek młodszych. Najlepszy w indywidualnej klasyfikacji medalowej był Konrad Badacz, który do trzech złotych medali wywalczonych wcześniej indywidualnie, dołożył brązowy medal w sztafecie.

Komentarzy: 0

2020-02-16 21:19

Czytaj więcej
a

Biathlon: Wierer i Jacquelin mistrzami świata w pościgu, Hojnisz-Staręga najlepsza z Polaków [WYNIKI]

Włoszka Dorothea Wierer zwyciężyła w biegu pościgowym na 10 km w zawodach rozegranych w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata, które odbywają się we włoskiej Antholz-Anterselvie. Najlepsza z Polek była Monika Hojnisz-Staręga, która zajęła 26. miejsce. Wśród mężczyzn wygrał Francuz Emilien Jacquelin, a jedyny z Polaków w stawce Grzegorz Guzik był 33.

Komentarzy: 0

2020-02-16 13:37

Czytaj więcej
a

OOM: Daria Gembicka, Anna Nędza-Kubiniec i Konrad Badacz z trzecim tytułem MP [WYNIKI]

W sobotę odbyły się przedostatnie zawody w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącej za razem Mistrzostwami Polski Młodzieżowców i Juniorów. W biegu indywidualnym zwycięstwa odnieśli: Przemysław Pancerz, Magda Piczura, Wojciech Janik, Daria Gembicka, Konrad Badacz oraz Anna Nędza-Kubiniec.

Komentarzy: 0

2020-02-15 18:48

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Grzegorz Guzik w „30” na Mistrzostwach Świata [WYNIK]

W biegu sprinterskim na dystansie 10 km z bardzo dobrej strony pokazał się Grzegorz Guzik, który uplasował się na 24. miejscu. Zwyciężył Aleksander Loginov. 

Komentarzy: 1

2020-02-15 17:09

Czytaj więcej
a

OOM: Piątka z szóstki biathlonistów najlepsza także w biegu pościgowym [WYNIKI]

W czwartek odbyły się drugie zawody w ramach biathlonowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W Wiśle-Kubalonce odbyły się biegi pościgowe, w których zwyciężyli Anna Nędza-Kubiniec, Konrad Badacz, Daria Gembicka, Jan Guńka, Natalia Tomaszewska oraz Wojciech Filip.

Komentarzy: 0

2020-02-15 11:53

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Roeiseland mistrzynią świata w sprincie, Hojnisz najlepsza z Polek [WYNIKI]

Norweżka Marte Olsbu Roeiseland była najlepsza w piątkowym biegu sprinterskim na 7,5 km w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata, które odbywają się we Antholz-Anterselvie. Najlepszą z reprezentantek "biało-czerwonych" była Monika Hojnisz, która zajęła 28. miejsce. W pierwszej "60" znalazły się cztery Polki, dlatego wszystkie zakwalifikowały się do biegu pościgowego.

Komentarzy: 0

2020-02-15 11:13

Czytaj więcej
a

OOM: Biegi sprinterskie rozpoczęły rywalizację wśród biathlonistów [WYNIKI]

W środę rozpoczęła się Ogólnopolskia Olimpiada Młodzieży w biathlonie, która w najbliższych dniach będzie odbywać się w Wiśle-Kubalonce. Na starcie stanęli juniorzy, juniorzy młodsi oraz młodzieżowcy, którzy rywalizowali także w Mistrzostwach Polski swoich kategorii wiekowych.

Komentarzy: 0

2020-02-12 20:19

Czytaj więcej
a

Biathlon: Statystyczna zapowiedź oraz terminarz Mistrzostw Świata

Czwartkowe biegi sprinterskie zainaugurują tegoroczne Mistrzostwa Świata w biathlonie, które do 23 lutego będą odbywać się w Antholz-Anterselwie. We Włoszech wystąpi dziewiątka reprezentantów Polski - pięć biathlonistek oraz czterech biathlonistów.

Komentarzy: 0

2020-02-12 19:52

Czytaj więcej
a

Dagmara Gerasimuk obejmie funkcję dyrektora w Międzynarodowej Federacji Biathlonowej!

Obecna prezes Polskiego Związku Biathlonu Dagmara Gerasimuk z końcem marca przestanie pełnić swoją funkcję. Piastująca od wielu lat stanowisko szefowa federacji otrzymała propozycję objęcia funkcji dyrektorskiej, powstającej w Międzynarodowej Federacji Biathlonowej.

Komentarzy: 0

2020-02-11 21:40

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p