Inne sporty

pitoń

Mistrzostwa Świata Wojskowych: Karolina Pitoń na miejscu siódmym. [WYNIKI]

Karolina Pitoń zajęła siódme miejsce w biegu na 10 km bez karabinu. Zwyciężczynią została Stephanie Boehler z Niemiec. Wśród mężczyzn wygrał Dario Cologna.

Komentarzy: 5

2018-04-06 17:41

Pierwszą konkurencją Mistrzostw Świata Wojskowych rozgrywanych w Hochfilzen był sprint. Bardzo dobrze w mocno obsadzonych zawodach wypadła Kinga Mitoraj, która zdobyła brązowy medal. Wśród kobiet zwyciężyła Niemka Francizka Hildebrand, natomiast wśród mężczyzn triumfował Benjamin Weger z Szwajcarii.

2018-04-05 17:47

Już jutro rozpoczną się Mistrzostw Świata Wojskowych. Nie zabraknie na nich reprezentantów Polski, którzy staną na starcie Mistrzostw rozgrywających się w Hochfilzen. Krystyna Guzik, to czterokrotna Mistrzyni Świata Wojskowych.

2018-04-04 15:07

"Król biathlonu" Ole Einar Bjoerdalen kończy karierę!!!

Najsłynniejszy Norweski biathlonista Ole Einar Bjoerdalen w wieku 44 lat, ogłosił zakończenie kariery.  Zawodnik ogłosił to na konferencji prasowej w małej miejscowości Simonstrand, w której rozpoczęła się jego przygoda z nartami i karabinem.

2018-04-03 12:12

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Radosława Szwade. Byłego reprezentanta Polski na Mistrzostwach Świata w biathlonie. Zmarł w wieku 34 lat.