podmenu

Inne sporty

a

OOM: Piątka z szóstki biathlonistów najlepsza także w biegu pościgowym [WYNIKI]

W czwartek odbyły się drugie zawody w ramach biathlonowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W Wiśle-Kubalonce odbyły się biegi pościgowe, w których zwyciężyli Anna Nędza-Kubiniec, Konrad Badacz, Daria Gembicka, Jan Guńka, Natalia Tomaszewska oraz Wojciech Filip.

Komentarzy: 0

2020-02-15 11:53

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Roeiseland mistrzynią świata w sprincie, Hojnisz najlepsza z Polek [WYNIKI]

Norweżka Marte Olsbu Roeiseland była najlepsza w piątkowym biegu sprinterskim na 7,5 km w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata, które odbywają się we Antholz-Anterselvie. Najlepszą z reprezentantek "biało-czerwonych" była Monika Hojnisz, która zajęła 28. miejsce. W pierwszej "60" znalazły się cztery Polki, dlatego wszystkie zakwalifikowały się do biegu pościgowego.

Komentarzy: 0

2020-02-15 11:13

Czytaj więcej
a

OOM: Biegi sprinterskie rozpoczęły rywalizację wśród biathlonistów [WYNIKI]

W środę rozpoczęła się Ogólnopolskia Olimpiada Młodzieży w biathlonie, która w najbliższych dniach będzie odbywać się w Wiśle-Kubalonce. Na starcie stanęli juniorzy, juniorzy młodsi oraz młodzieżowcy, którzy rywalizowali także w Mistrzostwach Polski swoich kategorii wiekowych.

Komentarzy: 0

2020-02-12 20:19

Czytaj więcej
a

Biathlon: Statystyczna zapowiedź oraz terminarz Mistrzostw Świata

Czwartkowe biegi sprinterskie zainaugurują tegoroczne Mistrzostwa Świata w biathlonie, które do 23 lutego będą odbywać się w Antholz-Anterselwie. We Włoszech wystąpi dziewiątka reprezentantów Polski - pięć biathlonistek oraz czterech biathlonistów.

Komentarzy: 0

2020-02-12 19:52

Czytaj więcej
a

Dagmara Gerasimuk obejmie funkcję dyrektora w Międzynarodowej Federacji Biathlonowej!

Obecna prezes Polskiego Związku Biathlonu Dagmara Gerasimuk z końcem marca przestanie pełnić swoją funkcję. Piastująca od wielu lat stanowisko szefowa federacji otrzymała propozycję objęcia funkcji dyrektorskiej, powstającej w Międzynarodowej Federacji Biathlonowej.

Komentarzy: 0

2020-02-11 21:40

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Hojnisz-Staręga utrzymała prowadzenie w rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Polski Związek Biathlonu opublikował w poniedziałek kolejne notowanie swojego rankingu, klasyfikującego najlepszych polskich biathlonistów sezonu 2019/20. Mimo osiągnięcia najlepszego wyniku w sezonie, swojego dorobku punktowego nie poprawiła liderka Monika Hojnisz-Staręga. Pierwszy raz w najlepszej dziesiątce znalazła się Magda Piczura.

Komentarzy: 0

2020-02-06 18:11

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Kadra reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Anterselwie

Polski Związek Biathlonu opublikował listę powołanych na Mistrzostwa Świata, które w dniach 13-23 lutego odbędą się w Anterselwie. Do Włoch pojedzie w sumie pięć biathlonistek oraz czterech biathlonistów.

Komentarzy: 2

2020-02-05 19:54

Czytaj więcej
a

Biathlon: Podsumowanie trzech ostatnich dni w Mistrzostwach Świata Juniorów [WYNIKI]

W niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie, które w dniach 26 stycznia - 2 lutego odbywały się w szwajcarskim Lenzerheide. W ciągu trzech ostatnich dni rywalizacji najlepszy wynik osiągnął Marcin Zawół, który w niedzielę zajął 8. miejsce w biegu pościgowym juniorów młodszych na 10 km.

Komentarzy: 0

2020-02-03 21:17

Czytaj więcej
jakiela

MŚJ: Joanna Jakieła na miejscu 12 w sprincie [WYNIKI]

Przedostatnią konkurencją na Mistrzostwach Świata Juniorów był sprint. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadła Joanna Jakieła, która zajęła 12. miejsce. 

Komentarzy: 0

2020-02-01 16:42

Czytaj więcej
a

Biathlon: Podsumowanie pierwszych dni w Mistrzostwach Świata Juniorów [WYNIKI]

W szwajarskim Lenzerheide od niedzieli odbywają się Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie. W pierwszych czterech dniach zawodów najwyższe pozycje z reprezentantów Polski zajęły sztafety - męska juniorów młodszych oraz kobieca juniorek, które zajęły szóste miejsca.

Komentarzy: 0

2020-01-29 18:14

Czytaj więcej
a

Biathlon: Niezłe występy Grembickiej i Zawoła na początek Mistrzostw Świata Juniorów [WYNIKI]

W szwajarskim Lenzerheide rozpoczęły się dzisiaj Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie. Rywalizowano w biegach indywidualnych, w których wśród kobiet na 10 km najlepsza była Szwajcarka Lea Meier. Tuż za pierwszą dziesiątką uplasowała się Daria Gembicka. Wśród mężczyzn na dystansie o 2,5 km dłuższym triumfował Norweg Martin Nevland. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Marcin Zawół, który zajął 14. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-01-26 20:42

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Monika Hojnisz-Staręga na czwartym miejscu w biegu masowym [WYNIKI]

Monika Hojnisz-Staręga zajęła czwarte miejsce w biegu masowym. Zwyciężyła Hanna Oeberg. 

Komentarzy: 0

2020-01-26 18:37

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p