podmenu

Inne sporty

biathlon

Biathlon: Martin Fourcade rozważa zakończenie sportowej kariery

Siedem medali olimpijskich, w tym pięć złotych, trzynaście tytułów mistrza świata, siedem kryształowych kuli - to tylko część sukcesów francuskiego biathlonisty Martina Fourcade'a. Istnieje szansa, że ten okazały dorobek już się znacząco nie powiększy, bowiem 31-latek rozważa zakończenie sportowej kariery.

Komentarzy: 0

2020-02-27 17:38

Czytaj więcej
a

Biathlon: Alexander Loginov rozważa zakończenie kariery

Alexander Loginov był niespodziewanym zwycięzcą pierwszej konkurencji biathlonowych Mistrzostw Świata, jaką był sprint. Rosjanin do swojego dorobku dorzucił jeszcze brązowy medal. Podczas mistrzowskiej imprezy spotkała go jednak sytuacja, która sprawiła, że 28-latek poważnie rozważa zakończenie sportowej kariery.

Komentarzy: 0

2020-02-26 21:11

Czytaj więcej
a

Biathlon: Pavlova i Bocharnikov najlepsi na otwarcie Mistrzostw Europy, dwie Polki w "30" [WYNIKI]

Od Super sprintów rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w biathlonie, które w najbliższych dniach będą odbywać się w Mińsku-Raubiczy. W zawodach, które zostały podzielone na rundę kwalifikacyjną i finały, zwyciężyli Rosjanka Evgeniya Pavlova oraz Białorusin Sergey Bocharnikov. Eliminacje przebrnęły dwie Polki, jednak nie zbliżyły się do miejsc medalowych.

Komentarzy: 1

2020-02-26 20:48

Czytaj więcej
a

Biathlon: Kadra reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Mińsku-Raubiczy

W dniach 26 lutego - 1 marca, w białoruskim Raubiczy koło Mińska, odbędą się Mistrzostwa Europy w biathlonie. W kadrze reprezentacji Polski znalazło się 9 zawodników - 5 biathlonistek oraz 4 biathlonistów.

Komentarzy: 0

2020-02-25 19:00

Czytaj więcej
a

Biathlon: Klasyfikacja medalowa oraz multimedalistów Mistrzostw Świata

W niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Świata w biathlonie, które od 12 lutego odbywały się we włoskiej Antholz-Anterselwie. Najlepiej będzie je wspominać Norweżka Marte Olsbu Roeiseland, która wywalczyła 7 medali - 5 złotych i 2 brązowe.

Komentarzy: 0

2020-02-25 18:15

Czytaj więcej
a

Biathlon: Hojnisz trzy sekundy od medalu, triumfy Roeiseland i J. T. Boe [WYNIKI]

W niedzielę odbyły się ostatnie zawody w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata, którymi były biegi ze startu wspólnego. Zwycięstwa odnieśli reprezentanci Norwegii - Marte Olsbu Roeiseland oraz Johannes Thingnes Boe. Bardzo blisko zdobycia medalu była Monika Hojnisz-Staręga, która ostatecznie uplasowała się na 4. miejscu.

Komentarzy: 4

2020-02-24 19:09

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Świetny występ Polek! Siódme miejsce w biegu sztafetowym [WYNIKI]

Biegi sztafetowe, rządzą się swoimi prawami i wielkimi emocjami. Nie inaczej było dziś w biegu sztafetowym w ramach Mistrzostw Świata w Anterselwie. Polki w składzie Kinga Zbylut, Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk oraz Magdalena Gwizdoń, zajęły siódme miejsce. Zwyciężyły Norweżki. 

Komentarzy: 3

2020-02-22 15:02

Czytaj więcej
Fourcade

Biathlon: Tiril Eckhoff i Martin Fourcade odpierają zarzuty stosowania dopingu

Była rosyjska biathlonistka Anfisa Reztsova udzieliła niedawno kontrowersyjnego wywiadu, w którym zarzuciła stosowanie zabronionych środków Martinowi Fourcade'owi oraz Tiril Eckhoff. Do zarzutów ze strony mistrzyni olimpijskiej z Calgary postanowiła się odnieść sami zawodnicy.

Komentarzy: 0

2020-02-21 19:12

Czytaj więcej
q

Biathlon: Norwegia najlepsza w sztafecie mieszanej, Polska na 18. miejscu [WYNIKI]

W czwartek odbyły się zawody sztafet mieszanych w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata, które odbywają się w Antholz-Anterselwie. Tytuł mistrzowski z przed roku obroniła norweska para Marte Olsbu Roeiseland - Johannes Thingnes Boe. Polacy w składzie Kamila Żuk - Andrzej Nędza-Kubiniec zajęli 18. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-02-21 19:08

Czytaj więcej
a

Biathlon: Dorothea Wierer bliska przejścia na emeryturę?

Włoszka Dorothea Wierer, na trwających od tygodnia Mistrzostwach Świata w biathlonie, wywalczyła już dwa mistrzowskie tytuły. Jak donoszą zagraniczne media, obecny sezon, w którym przewodzi także w klasyfikacji generalnej Pucharze Świata, może być jej ostatnim w zawodowej karierze.

Komentarzy: 0

2020-02-20 19:01

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Fourcade mistrzem świata w biegu indywidualnym, dobry występ Polaków [WYNIKI]

W środę odbyły się kolejne biathlonowe zawody w ramach Mistrzostw Świata, które odbywają się we Antholz-Anterselwie. Zwycięzcą biegu indywidualnego na 20 km został Francuz Martin Fourcade. Dobrze zaprezentowali się reprezentanci Polski, z których najlepszy był Łukasz Szczurek.

Komentarzy: 0

2020-02-19 19:53

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Grzegorz Guzik awansował na podium rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Duże zmiany w czołówce zaszły w rankingu Polskiego Związku Biathlonu, którego kolejne notowanie zostało opublikowane w poniedziałek. Po dobrym występie na Mistrzostwach Świata na 3. miejsce awansował Grzegorz Guzik.

Komentarzy: 0

2020-02-19 19:24

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p