podmenu

Inne sporty

q

Biathlon: Norwegia najlepsza w sztafecie mieszanej, Polska na 18. miejscu [WYNIKI]

W czwartek odbyły się zawody sztafet mieszanych w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata, które odbywają się w Antholz-Anterselwie. Tytuł mistrzowski z przed roku obroniła norweska para Marte Olsbu Roeiseland - Johannes Thingnes Boe. Polacy w składzie Kamila Żuk - Andrzej Nędza-Kubiniec zajęli 18. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-02-21 19:08

Czytaj więcej
a

Biathlon: Dorothea Wierer bliska przejścia na emeryturę?

Włoszka Dorothea Wierer, na trwających od tygodnia Mistrzostwach Świata w biathlonie, wywalczyła już dwa mistrzowskie tytuły. Jak donoszą zagraniczne media, obecny sezon, w którym przewodzi także w klasyfikacji generalnej Pucharze Świata, może być jej ostatnim w zawodowej karierze.

Komentarzy: 0

2020-02-20 19:01

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Fourcade mistrzem świata w biegu indywidualnym, dobry występ Polaków [WYNIKI]

W środę odbyły się kolejne biathlonowe zawody w ramach Mistrzostw Świata, które odbywają się we Antholz-Anterselwie. Zwycięzcą biegu indywidualnego na 20 km został Francuz Martin Fourcade. Dobrze zaprezentowali się reprezentanci Polski, z których najlepszy był Łukasz Szczurek.

Komentarzy: 0

2020-02-19 19:53

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Grzegorz Guzik awansował na podium rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Duże zmiany w czołówce zaszły w rankingu Polskiego Związku Biathlonu, którego kolejne notowanie zostało opublikowane w poniedziałek. Po dobrym występie na Mistrzostwach Świata na 3. miejsce awansował Grzegorz Guzik.

Komentarzy: 0

2020-02-19 19:24

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Hojnisz-Staręga czuje niedosyt po zajęciu 6. miejsca: Chciałam strzelać za szybko

Monika Hojnisz-Staręga była bliska zdobycia tytułu mistrzyni świata we wtorkowym biegu indywidualnym na 15 km. Polka chybiła jednak dwa ostatnie strzały, przez co ostatecznie uplasowała się na 6. miejscu. Swoje niepocieszenie wynikiem wyraziła w trakcie wypowiedzi dla Polskiego Związku Biathlonu.

Komentarzy: 0

2020-02-19 19:20

Czytaj więcej
a

Biathlon: Mistrzostwa Europy przeniesione z Otepaeae do Mińska

Na ostatni tydzień lutego zaplanowane zostały Mistrzostwa Europy w biathlonie. Początkowo miały się one odbyć w estońskim Otepaeae, ale z powodów pogodowych organizatorzy nie byli w stanie zagwarantować przygotowania tras biegowych. W związku z tym zawody zostały przeniesione do Mińska-Raubicza, gdzie odbędą się także zawody kończące sezonu Pucharu IBU.

Komentarzy: 0

2020-02-18 19:05

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Hojnisz-Staręga o jedno pudło od medalu, drugi z rzędu triumf Wierer [WYNIKI]

Dorothea Wierer zwyciężyła w biegu indywidualnym na 15 km podczas biathlonowych Mistrzostw Świata, które odbywają się w Antholz-Anterselwie. To drugie z rzędu złoto wywalczone przez Włoszkę. Bardzo blisko medalu była Monika Hojnisz, która ostatecznie uplasowała się na 6. miejscu. 

Komentarzy: 3

2020-02-18 18:30

Czytaj więcej
a

Biathlon: Evgeny Ustyugov i Svetlana Sleptsova skazani za stosowanie dopingu

Międzynarodowa Unia Biathlonu poinformowała, że Rosjanie Evgeny Ustyugov i Svetlana Sleptsova zostali uznani winni stosowania dopingu. Oboje od kilku lat nie są czynnymi zawodnikami, a przebadane próbki były pobrane w 2013 roku i wykazały zażywanie przez Sleptsovą ostaryny, a Ustyugov stosował oxandrolon. Wyniki sportowców z danego okresu zostaną anulowane.

Komentarzy: 0

2020-02-17 16:56

Czytaj więcej
a

OOM: Biegi sztafetowe zakończyły rywalizację biathlonistów [WYNIKI]

W niedzielę zakończyła się Ogólnopolskia Olimpiada Młodzieży w biathlonie. Ostatnimi zawodami były biegi sztafetowe juniorów, juniorek oraz juniorek młodszych. Najlepszy w indywidualnej klasyfikacji medalowej był Konrad Badacz, który do trzech złotych medali wywalczonych wcześniej indywidualnie, dołożył brązowy medal w sztafecie.

Komentarzy: 0

2020-02-16 21:19

Czytaj więcej
a

Biathlon: Wierer i Jacquelin mistrzami świata w pościgu, Hojnisz-Staręga najlepsza z Polaków [WYNIKI]

Włoszka Dorothea Wierer zwyciężyła w biegu pościgowym na 10 km w zawodach rozegranych w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata, które odbywają się we włoskiej Antholz-Anterselvie. Najlepsza z Polek była Monika Hojnisz-Staręga, która zajęła 26. miejsce. Wśród mężczyzn wygrał Francuz Emilien Jacquelin, a jedyny z Polaków w stawce Grzegorz Guzik był 33.

Komentarzy: 0

2020-02-16 13:37

Czytaj więcej
a

OOM: Daria Gembicka, Anna Nędza-Kubiniec i Konrad Badacz z trzecim tytułem MP [WYNIKI]

W sobotę odbyły się przedostatnie zawody w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącej za razem Mistrzostwami Polski Młodzieżowców i Juniorów. W biegu indywidualnym zwycięstwa odnieśli: Przemysław Pancerz, Magda Piczura, Wojciech Janik, Daria Gembicka, Konrad Badacz oraz Anna Nędza-Kubiniec.

Komentarzy: 0

2020-02-15 18:48

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Grzegorz Guzik w „30” na Mistrzostwach Świata [WYNIK]

W biegu sprinterskim na dystansie 10 km z bardzo dobrej strony pokazał się Grzegorz Guzik, który uplasował się na 24. miejscu. Zwyciężył Aleksander Loginov. 

Komentarzy: 1

2020-02-15 17:09

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p