podmenu

Inne sporty

a

Biathlon: Kruchinkina i Bocharnikov mistrzami Europy w pościgu, Polacy pod koniec stawki [WYNIKI]

Triumfem reprezentantów Białorusi - Eleny Kurchinkiny oraz Sergeya Bocharnikova zakończyły się ostatnie zawody ramach biathlonowych Mistrzostw Europy - biegi pościgowe. Do rywalizacja przystąpiła dwójka Polaków, jednak swoich występów nie mogą zaliczyć do udanych.

Komentarzy: 1

2020-03-02 18:49

Czytaj więcej
kamila żuk

Biathlon: Eliseev i Hoegberg mistrzami Europy w sprincie, Żuk najlepsza z Polaków [WYNIKI]

Sobotnie biegi sprinterskie są przedostatnimi zawodami w ramach Mistrzostw Europy w biathlonie, które odbywają się w Mińsku-Raubiczy. Wśród mężczyzn na dystansie 10 km triumfował Rosjanin Matvey Eliseev. Do biegu pościgowego zakwalifikował się tylko Andrzej Nędza-Kubiniec. Na dystansie o 2,5 km krótszym triumfowała Szwedka Elisabeth Hoegber, a najlepsza z Polek była Kamila Żuk, która zajęła 15. miejsce.

Komentarzy: 1

2020-02-29 13:40

Czytaj więcej
duszniki

Biathlon: Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych odwołane

Zaplanowane na 27 lutego do 1 marca Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie zostały odwołane. Powodem są trudne warunki pogodowe w Dusznikach-Zdroju, gdzie miała odbyć się impreza.

Komentarzy: 0

2020-02-28 19:56

Czytaj więcej
a

Biathlon: Czwarte miejsce polskiej sztafety mieszanej na Mistrzostwach Europy [WYNIKI]

Reprezentacja Ukrainy wygrała w zawodach mieszanych sztafet 4x6 km w ramach biathlonowych Mistrzostw Europy, które odbywają się w białoruskim Mińsku-Raubiczy. Na 4. miejscu zawody ukończyła reprezentacja Polski. Wśród pojedynczych sztafet mieszanych triumfowała Norwegia, a polski duet zajął 9. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-02-27 18:38

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Martin Fourcade rozważa zakończenie sportowej kariery

Siedem medali olimpijskich, w tym pięć złotych, trzynaście tytułów mistrza świata, siedem kryształowych kuli - to tylko część sukcesów francuskiego biathlonisty Martina Fourcade'a. Istnieje szansa, że ten okazały dorobek już się znacząco nie powiększy, bowiem 31-latek rozważa zakończenie sportowej kariery.

Komentarzy: 0

2020-02-27 17:38

Czytaj więcej
a

Biathlon: Alexander Loginov rozważa zakończenie kariery

Alexander Loginov był niespodziewanym zwycięzcą pierwszej konkurencji biathlonowych Mistrzostw Świata, jaką był sprint. Rosjanin do swojego dorobku dorzucił jeszcze brązowy medal. Podczas mistrzowskiej imprezy spotkała go jednak sytuacja, która sprawiła, że 28-latek poważnie rozważa zakończenie sportowej kariery.

Komentarzy: 0

2020-02-26 21:11

Czytaj więcej
a

Biathlon: Pavlova i Bocharnikov najlepsi na otwarcie Mistrzostw Europy, dwie Polki w "30" [WYNIKI]

Od Super sprintów rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w biathlonie, które w najbliższych dniach będą odbywać się w Mińsku-Raubiczy. W zawodach, które zostały podzielone na rundę kwalifikacyjną i finały, zwyciężyli Rosjanka Evgeniya Pavlova oraz Białorusin Sergey Bocharnikov. Eliminacje przebrnęły dwie Polki, jednak nie zbliżyły się do miejsc medalowych.

Komentarzy: 1

2020-02-26 20:48

Czytaj więcej
a

Biathlon: Kadra reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Mińsku-Raubiczy

W dniach 26 lutego - 1 marca, w białoruskim Raubiczy koło Mińska, odbędą się Mistrzostwa Europy w biathlonie. W kadrze reprezentacji Polski znalazło się 9 zawodników - 5 biathlonistek oraz 4 biathlonistów.

Komentarzy: 0

2020-02-25 19:00

Czytaj więcej
a

Biathlon: Klasyfikacja medalowa oraz multimedalistów Mistrzostw Świata

W niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Świata w biathlonie, które od 12 lutego odbywały się we włoskiej Antholz-Anterselwie. Najlepiej będzie je wspominać Norweżka Marte Olsbu Roeiseland, która wywalczyła 7 medali - 5 złotych i 2 brązowe.

Komentarzy: 0

2020-02-25 18:15

Czytaj więcej
a

Biathlon: Hojnisz trzy sekundy od medalu, triumfy Roeiseland i J. T. Boe [WYNIKI]

W niedzielę odbyły się ostatnie zawody w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata, którymi były biegi ze startu wspólnego. Zwycięstwa odnieśli reprezentanci Norwegii - Marte Olsbu Roeiseland oraz Johannes Thingnes Boe. Bardzo blisko zdobycia medalu była Monika Hojnisz-Staręga, która ostatecznie uplasowała się na 4. miejscu.

Komentarzy: 4

2020-02-24 19:09

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Świetny występ Polek! Siódme miejsce w biegu sztafetowym [WYNIKI]

Biegi sztafetowe, rządzą się swoimi prawami i wielkimi emocjami. Nie inaczej było dziś w biegu sztafetowym w ramach Mistrzostw Świata w Anterselwie. Polki w składzie Kinga Zbylut, Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk oraz Magdalena Gwizdoń, zajęły siódme miejsce. Zwyciężyły Norweżki. 

Komentarzy: 3

2020-02-22 15:02

Czytaj więcej
Fourcade

Biathlon: Tiril Eckhoff i Martin Fourcade odpierają zarzuty stosowania dopingu

Była rosyjska biathlonistka Anfisa Reztsova udzieliła niedawno kontrowersyjnego wywiadu, w którym zarzuciła stosowanie zabronionych środków Martinowi Fourcade'owi oraz Tiril Eckhoff. Do zarzutów ze strony mistrzyni olimpijskiej z Calgary postanowiła się odnieść sami zawodnicy.

Komentarzy: 0

2020-02-21 19:12

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p