podmenu

Inne sporty

janik

Biathlon: "Słodko- gorzka" uniwersjada dla naszych biathlonistów [WYNIKI]

Od bardzo dobrych biegów indywidualnych rozpoczęli rywalizację nasi biathloniści na Uniwerjadzie w Krasnoyarsku. Dobre starty Magdy Piczury oraz Mateusza Janika, zapowiadały, że w biegach zespołowych możemy liczyć na medal. Niestety trzeba obejść się jedynie smakiem... 

Komentarzy: 0

2019-03-09 18:10

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Bieg sprinterski wygrywa Anastazja Kuzmina. Najlepszą Polką Monika Hojnisz [WYNIKI]

Pierwszy dzień rywalizacji indywidualnej, stoi pod znakiem biegów sprinterskich kobiet. Panie do pokonania mają 7,5 km. Spośród polskich zawodniczek najlepiej wypadła Monika Hojnisz plasując się na 34. miejscu.  Wygrała Anastazja Kuzmina. 

Komentarzy: 1

2019-03-08 16:47

Czytaj więcej
gwizdoń

Biathlon: Polska sztafeta mieszana na 9 pozycji na Mistrzostwach Świata!

Od wczorajszych zmagań sztafet mieszanych, rozpoczęły się Mistrzostwa Świata. Polska drużyna zaliczyła bardzo dobry start i uplasowała się na 9. miejscu. Wygrała reprezentacja Norwegii. 

Komentarzy: 0

2019-03-08 06:29

Czytaj więcej
janik

Biathlon: Anev i Oeberg mistrzami Europy w biegu indywidualnym, Polacy poza "40" [WYNIKI]

Bułgar Krasimir Anev został nowym mistrzem Europy w biegu indywidualnym na 20 km podczas zawodów w Mińsku. Na dystansie o 5 km krótszym najlepsza okazała się Szwedka Hanna Oeberg. Najlepiej z szóstki startujących Polaków zaprezentował się Mateusz Janik, który zajął 41. miejsce.

Komentarzy: 0

2019-02-20 19:00

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Biathlon: Sztafety mieszane zakończyły rywalizację w Soldier Hollow [WYNIKI]

Sztafety mieszane oraz pojedyncze sztafety mieszane zakończyły rywalizację w ramach biathlonowego Pucharu Świata w amerykańskim Soldier Hollow. Niezły występ zaliczyła dwójka Andrzej Nędza-Kubiniec - Kinga Zbylut, która zakończyła rywalizację na 9. miejscu. Sztafeta mieszana została zdublowana i nie ukończyła rywalizacji.

Komentarzy: 0

2019-02-18 10:59

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Monika Hojnisz i Kamila Żuk w czołowej "10" biegu pościgowego w Soldier Hollow [WYNIKI]

Denise Herrmann triumfowała w biegu pościgowym na 10 km podczas zawodów Pucharu Świata w amerykańskim Soldier Hollow. Dobrze zaprezentowały się reprezentantki Polski Monika Hojnisz i Kamila Żuk, które zajęły odpowiednio 7. i 8. miejsce. Na dystansie o 2,5 km dłuższym najlepszy okazał się Quentin Fillon Maillet.

Komentarzy: 1

2019-02-17 11:06

Czytaj więcej
Hojnisz

Biathlon: Monika Hojnisz i Kamila Żuk w pierwszej szóstce zawodów Pucharu Świata [WYNIKI]

Miłą niespodzianką zakończył się wczorajszy sprint z udziałem naszych reprezentantek. Monika Hojnisz zakończyła rywalizację tuż za podium, a Kamila Żuk zajęła szóstą pozycje. 

Komentarzy: 3

2019-02-16 07:57

Czytaj więcej
Zdjęcie

BIathlon: Patrycja Stanek 27. w pierwszym biegu w ramach EYOF [WYNIKI]

Pierwszą biathlonową konkurencją, był sprint. Najlepsi okazali się być Francuz Eric Perrot oraz Hanna Boerve z Norwegii. Marcin Zawół oraz Patrycja Stanek uzyskali nalepsze rezultaty z reprezentantów Polski. 

Komentarzy: 0

2019-02-12 18:53

Czytaj więcej
Guzik

Biathlon Mroźne Canmore przywitało biathlonistów. Grzegorz Guzik na 24. miejscu [WYNIKI]

Z powodu dużego mrozu, jaki panuje w Canmore. Organizatorzy postanowili skrócić dystanse biegów indywidualnych. Panowie biegli na dystansie 15 km, Panie natomiast miały do pokonania dystans 12,5 km. Zwyciężyli Johannes Thingnes Boe oraz Tiril Eckhoff

Komentarzy: 0

2019-02-08 07:07

Czytaj więcej
jak

Biathlon: Ostatni dzień MŚJ w Osrblie to biegi pościgowe. Joanna Jakieła na 9. miejscu [WYNIKI]

Ostatni dzień rywalizacji w ramach Mistrzostw Świata Juniorów to biegi pościgowe. Dziś na starcie zobaczyliśmy juniorów jak i juniorów młodszych. Bardzo dobrze spisała się Joanna Jakieła, która zajęła 9. miejsce.

Komentarzy: 1

2019-02-03 16:15

Czytaj więcej
sztafeta

Biathlon: Norwegia i Francja najlepsze w sztafetach mieszanych, dalekie miejsca Polski [WYNIKI]

Zawodami sztafet mieszanych oraz pojedynczych sztafet mieszanych rozpoczęła się wczoraj rywalizacja w Pokljuce. Zwycięstwo odniosły reprezentacje Francji oraz dwójka z Norwegii. Polska sztafeta zajęła 19. miejsce, natomiast nieco lepiej spisała się dwójka, która była czternasta.

Komentarzy: 0

2019-02-03 12:09

Czytaj więcej
kamila żuk

Biathlon: Kamila Żuk Wicemistrzynią Świata juniorek w sprincie [WYNIKI]

Po rywalizacji w biegach indywidualnych, sztafetach i dniu przerwy, przyszedł czas na rywalizację sprinterską w ramach Mistrzostw Świata Juniorów. Kamila Żuk, startowała dziś w roli faworytki i nie zawiodła. Nasza zawodniczka wywalczyła dziś srebrny medal. 

Komentarzy: 0

2019-02-02 16:29

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p