podmenu

Inne sporty

pancerz

Biathlon: Przemysław Pancerz, opowiada o swoim najlepszym sezonie zimowym. [WYWIAD]

Minęły dwa sezony, odkąd rozmawiałam z nim o celach i planach sprotowych. Co zmieniło się u Przemysława Pancerza, jednego z najlepszych polskich juniorów, i jak w jego oczach wyglądał ubiegły sezon zimowy? Odpowiedź można znaleść poniżej. Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 0

2018-06-14 06:43

Czytaj więcej
Biathlon dla Każdego

Kolejna edycja "Biathlon dla Każdego" odbyła się w Wysowej Zdrój [WYNIKI]

9 czerwca, odbyła się kolejna edycja w ramach " Biathlon dla Każdego" w Wysowej Zdrój. Udział wzieło ponad 100 zawodników. Jednym z głównych sponsorów tego cyklu jest Uzdrowisko Wysowa S.A. który również dba o nawodnienie zawodnikow podczas startu. 

Komentarzy: 0

2018-06-11 13:23

Czytaj więcej
biathlkon

Biathlon: Za nami Puchar Polski w biathlonie letnim. [WYNIKI]

W dniach 9-10 czerwca w Kościelisku, odbył się Puchar Polski. Zawodnicy rywalizowali w biegu sprinterskim i w biegu na dochodzenie. To pierwszy sprawdzian biegowy na arenie krajowej, po sezonie zimowym. 

Komentarzy: 0

2018-06-11 12:49

Czytaj więcej
biathlon dla kazdego

Biathlon dla Kązdego: Za nami rywalizacja w Lipnicy Wielkiej [WYNIKI]

26 maja, odbyła się kolejna edycja z cyklu Biathlon dla Każdego w Lipnicy Wielkiej. Udział wzieło ponad 120 zawodników. Organizatorzy zapewnili niespodziankę młodym adeptom biathlonu, w postaci Magdaleny Gwizdoń która wręczała nagrody dla najlepszych uczestników. 

Komentarzy: 0

2018-05-27 11:09

Czytaj więcej
Biathlon

Biathlon: Biathlon dla Każdego już 9 czerwca w Wysowej!

Już 9 czerwca będziemy mogli ponownie spróbować swoich sił w Biathlon dla Każdego! Impreza odbędzie się w Parku Zdrojowym w Wysowej Zdrój. 

Komentarzy: 0

2018-05-27 10:34

Czytaj więcej
biathlon dla każdego

Biathlon dla Każdego: Przed nami półmetek rywalizacji w Lipnicy Wielkiej

Za nami już osiem cykli zawodów Biathlon dla Każdego. Zawody mające na celu popularyzację biathlonu wśród najmłodszych adeptów oraz starszych amatorów cieszą się coraz większą frekwencją. 

Komentarzy: 0

2018-05-22 19:29

Czytaj więcej
wannado

Wannado - czyli festiwal sportu dla dzieci

Wannado - festiwal sportu dla dzieci i młodzieży to jedyna taka okazja w Polsce. Najmłodsi mogą w jednym miejscu i czasie poznać i spróbować wielu dyscyplin sportowych, także tych rozgrywanych tylko zimą. Poniżej szczegóły!

Komentarzy: 0

2018-05-22 15:10

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: MŚ w Osterdund. Trochę nowości i harmonogram.

Mistrzostwa Świata w następnym sezonie będą miały miejsce w szwedzkiej miejscowości Ostersund. Zawodnicy będą mogli zdobyć tytuł Mistrzowski w jeszcze jednej konkurencji, jaką będzie supermikst, który zadebiutuje na zawodach tej rangi. 

Komentarzy: 0

2018-05-19 07:32

Czytaj więcej
sikora

Biathlon: Tomasz Sikora trenerem Młodzieżowej Kadry Narodowej!

Tomasz Sikora, był już trenerem Młodzieżowej Kadry Narodowej. Po zmianie stanowiska przez Nadię Biłową, która została trenerką głównej kadry, ponownie stanowiskko trenera objał Wicemistrz Olimpijski z Turynu. 

Komentarzy: 4

2018-05-11 20:29

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Co, gdzie, kiedy w sezonie letnim?

Po sezonie zimowym, przyszedł czas na rywalizację w sezonie letnim. Znany jest już kalendarz Imprez lenich, którę rozpoczną się 9 czerwca w Kościelisku. 

Komentarzy: 0

2018-05-09 16:32

Czytaj więcej
Janik

Biathlon: Wojciech Janik, młody biathlonista z ogromną pasją [WYWIAD]

Jest jednym z bardziej utalentowanych biathlonistów młodego pokolenia. Pracowity i pochłonięty swoją pasją co daje pożądane efekty. Zawodnik klubu UKN Melafir Czarny Bór. Trzykrotny złoty medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Mlodzieży. Reprezentant Kadry Młodzieżowej. Wojciech Janik, opowiada o swoich celach na przyszły sezon i jak radził sobie z trudami sezonu. Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 2

2018-04-21 06:57

Czytaj więcej
Biłowa

Biathlon: Nadia Biłowa "nową" trenerką biathlonistek

Przez okrągły rok, trenerem reprezentantek Polski w biathlonie był Tobias Torgersen, jednak Polski Związek Biathlonu nie przedłużył z nim kontraktu. Nową trenerką została Nadia Biłowa. 

Komentarzy: 1

2018-04-20 15:06

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p