podmenu

Inne sporty

Biathlon

MŚ Biathlon: Srebro i brąz na rozpoczęcie Mistrzostw

Pierwszy dzień Mistrzostw Świata, stał pod znakiem sztafet mieszanych. Srebrny medal wywalczyli dziś juniorzy, natomiast z brązu mogli cieszyć się nasi seniorzy. 

Komentarzy: 2

2018-08-24 22:27

Czytaj więcej
biathlon

MŚ Biathlon: Już dziś pierwszy start naszych biathlonistów!

Po niedawno zakończonych Mistrzostwach Polski, które był rozgrywane w Dusznikach Zdroju, przyszedł czas na Mistzostwa Świata. Impreza ma miejsce w Novym Mescie. Oczywiście będą startować na nich nasi reprezentanci. 

Komentarzy: 0

2018-08-24 12:56

Czytaj więcej
bieg piastów

Letni Bieg Piastów po raz szósty w Górach Izerskich

Prawie 1500 zgłoszonych zawodników, piękne trasy, wiele atrakcji dla rodzin, koncert – Letni Bieg Piastów na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie odbędzie się w sobotę i niedzielę 25 i 26 sierpnia w rekordowej obsadzie.

Komentarzy: 0

2018-08-24 09:43

Czytaj więcej
Nartorolki

V Bieg Jaćwingów przebiegł ulicami Gołdapi [WYNIKI]

V Bieg Jaćwingów przeszedł już do historii. Dopisało wszystko. Pogoda, frekwencja i humor, a organizatorzy przedłużyli dystans do 25 km. 

Komentarzy: 0

2018-08-19 18:23

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Pierwszy dzień Mistrzostw Polski za nami [WYNIKI]

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski stał pod znakiem biegów sprinterskich. Zawodnicy startowali w Dusznikach Zdrój, w kategorii od seniora po młodzika. Wśród najstarszej kategorii zwyciężyli Mateusz Janik oraz Kinga Zbylut, wcześniej Mitoraj. 

Komentarzy: 0

2018-08-18 18:09

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Biathloniści podbili Łotwę. Podium na Mistrzostwach Łotwy na nartorolkach.

Podopieczni Tomasza Sikory, wystartowali z sukcesami w Mistrzostwach Łotwy, które odbyły się w Madonie. Nasi reprezentanci stawali na podium od kategorii juniora po juniorkę młodszą.  Udział w zawodach wzięli również reprezentanci Łotwy, Estonii, Rosji i Litwy.

Komentarzy: 0

2018-08-10 20:40

Czytaj więcej
Tomaszewska

Natalia Tomaszewska, nadzieja polskiego biathlonu, w krótkiej przedsezonowej rozmowie. [WYWIAD]

"Trudno mi sobie wyobraźić resztę życia bez biathlonu" - tak mówi zawodniczka AWF Katowice, jedna z bardziej utalentowanych zawodniczek polskiego biathlonu, Natalia Tomaszewska. Poprzedni sezon był jej najlepszym w dotychczasowej karierze. Jak będzie w przyszłym? Zobaczymy, prognozy są jednak bardzo optymistyczne. Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 0

2018-07-18 10:44

Czytaj więcej
biathlon dla każdego

Za nami 12 edycji "Biathlon dla Każdego" [WYNIKI]

Aż osiemnaście przystanków ma kolejna edycja zawodów „Biathlon Dla Każdego”. Program „Upowszechniania biathlonu wśród dzieci i młodzieży” rozrasta się na coraz większą skalę. W tym roku gościć będzie od Chorzowa po Gdynię, od Wysowej-Zdrój po Kaczki Średnie. Partnerem cyklu jest Wysowianka. 

Komentarzy: 0

2018-07-07 17:25

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Ostatni dzień Mistrzostw Polski to biegi ze startu wspólnego [WYNIKI]

Ostatniego dnia Mistrzostw Polski w biathlonie zawodnicy rywalizowali w biegach ze startu wspólnego. Zawodnicy musieli zmagać się dziś z trudnymi warunkami atmosferycznymi, które nie ułatwiały rywalizacji. Wśród seniorów zwyciężył Grzegorz Guzik, natomiast wśród kobiet trzeci złoty medal wywalczyła Magdalena Gwizdoń. 

Komentarzy: 0

2018-06-27 21:50

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Mistrzostwa Polski w crossie- Dzień drugi [WYNIKI]

Drugiego dnia na trasach w Dusznikach Zdroju, zawodnicy rywalizowali  w biegu sprinterskim. Nie obyło się bez niespodzianek. Zwycięstwo wśród seniorów odniósł Tadeusz Nędza-Kubiniec, natmoiast wsród kobiet najlepsza ponownie była Magdalena Gwizdoń. 

Komentarzy: 0

2018-06-25 14:12

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Pierwszy dzień MP w crossie stał pod znakiem biegów indywidualnych. [WYNIKI]

Pierwszą konkurencją na biathlonowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Dusznikach Zdrój w corssie był bieg indywidualny. Jako pierwsi na trasę biegu wyruszyli Panowie, równo o godzinie 10! W kategorii seniorów zwyciężył Łukasz Szczurek, natomiast wśród kobiet triumfowała Magdalena Gwizdoń. 

Komentarzy: 0

2018-06-24 18:33

Czytaj więcej
kamila

Kamila Żuk: "Cel zrealizowany w 110 procentach" [WYWIAD]

"Śmiało mogę powiedzieć, że zrealizowałam cel w 110 procentach tej zimy" i każdy się chyba z tym zgodzi. Olimpijka, Multimedalistka Mistrzostw Świata Juniorów ,Kamila Żuk na chłodno po jej najlepszym sezonie zimowym. Polecamy!

Komentarzy: 0

2018-06-18 16:54

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p