podmenu

Inne sporty

monika

Biathlon: Biegi pościgowe wygrywa Kaisa Makarainen. Monika Hojnisz tuż za podium!

Po rywalizacji spirnterskiej, przyszedł czas na biegi pościgowe. Na dystansie 10 km najlepszą zawodniczką była ponownie Kaisa Makarianen. Polka spisała się świetnie i zajęła czwartą pozycję!

Komentarzy: 0

2018-12-15 12:07

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Biathlon: Zwycięstwo Jahnnesa Boe w sprincie. Niezłe starty Polaków [WYNIKI]

Po starcie kobiet przyszedł czas na start mężczyzn. W biegu sprinterskim na dystanie 10 km zwyciężył Joahnnes Boe. Z niezłej strony zaprezentowali się Polacy, którzy zakwalifikowali się do biegu pościgowego. 

Komentarzy: 0

2018-12-14 21:18

Czytaj więcej
monika

Biathlon: Startuje Puchar Świata w Hochfilzen. Monika Hojnisz na piątym miejscu! [WYNIKI]

Naatepnym przystankiem Pucharu Świata w biathlonie, jest Hochfilzen. Zawodnicy rozpoczęli rywalizację od biegów sprinterskich. Najlepiej z naszych reprezentantek wypadła Monika Hojnisz, która finiszowała na piątym miejscu! 

Komentarzy: 0

2018-12-13 14:59

Czytaj więcej

Biathlon: Dublet Boe i Makarainen. Monika Hojnisz na 21 miejscu

Ostatni dzień rywalizacji w Pokljuce to biegi pościgowe. Wśród mężczyzn nie było mocnych na Johannesa Boe, ktory odniósł podwójne zwycięstwo. Wśród Pań również dwukrotnie  zwyciężyła Kaisa Makarainen

Komentarzy: 0

2018-12-09 14:55

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Makarainen najlepsza w sprincie, Hojnisz jedenasta [WYNIKI]

Kaisa Makarainen wygrała bieg sprinterski na 7,5 km, który odbył się Pokljuce. Finka była bezbłędna na strzelnicy, podobnie jak kolejna na mecie Dorothea Wierer, która została nową liderką klasyfikacji generalnej. Najlepsza z Polek Monika Hojnisz nie powtórzyła sukcesu z przed dwóch dni, ale zajęła dobre 11. miejsce i utrzymała pozycję wiceliderki Pucharu Świata.

Komentarzy: 0

2018-12-08 15:37

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Biathlon: Zwycięstwo Johannesa Boe w sprincie. Łukasz Szczurek z awansem do biegu pościgowego [WYNIKI]

Johannes Boe, nie miał sobie równych dziś w rywalizacji sprinterskiej. Z bardzo dużą "lekkością" zwyciężył w rozgrywanej dziś konkurencji. Najlepszym z Polaków był Łukasz Szczurek, który zakwalifikował się do biegu pościgowego. 

Komentarzy: 1

2018-12-07 21:07

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Monika Hojnisz druga w biegu indywidualnym!

Biegi indywidualne na dystansie 20 i 15 km, rozpoczęły indywidualną rywalizację w Pucharze Świata. Najlepsi w tej konkurencji okazali się być Martin Fourcade oraz Julia Dżyma. Monika Hojnisz zajęła drugie miejsce! 

Komentarzy: 1

2018-12-06 15:12

Czytaj więcej
gwizdoń

Biathlon: Biegi sztafetowe na rozpoczęcie sezonu Pucharu Świata [WYNIKI]

Na rozpoczęcie sezonu Pucharu Świata w biathlonie, zawodnicy rywalizowali w biegach sztafetowych. Jak poszło naszym reprezentantom? O tym poniżej. 

Komentarzy: 2

2018-12-02 15:39

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Rozpoczęcie sezonu Pucharu Świata w Pokljuce już jutro!

Od sztafet mieszanych rozpocznie się rywalizacja zawodników w tegorocznej edycji Pucharu Świata. Pokljuka to pierwszy przystanek w tym roku. W jakim składzie udała się nasza reprezentacja? 

Komentarzy: 0

2018-12-01 11:01

Czytaj więcej
eckhoff

Biathlon: Rozpoczęcie sezonu w Sjusjoen. Świetny występ Trill Eckhoff

Podwójne zwycięstwo w zawodach rozpoczęcia sezonu w Sjusjoen, odniosła rewelacyjna Trill Eckhoff. Norweżka zwyciężyła w sprincie i biegu z startu wspólnego. Pokonując z bardzo dużą pezwagą resztę zawodniczek. 

Komentarzy: 0

2018-11-25 12:29

Czytaj więcej
monika

Biathlon: Sprawdzian formy w Lenzerheide. Najlepszą z Polek była Monika Hojnisz

Nasze zawodniczki przed zbliżającym się Pucharem Świata, przebywają na osatnim przygotowawczym zgrupowaniu. W Lennzerheide odbył się sprawdzian, w którym wystartowały nasze zawodniczki. Najlepsza z nich była Monika Hojnisz, plasując się dwukrotnie w pierwszej dziesiątce. 

Komentarzy: 0

2018-11-23 23:49

Czytaj więcej
eder

Mari Eder: Biathlon czy biegi narciarskie? Austria czy Finlandia...

Mari Eder, przed ślubem Laukannen, rywalizuje w barwach Finlandii, jednak od pięciu lat mieszka w Austrii. Pod koniec lipca, poślubiła swojego partnera Benjamina Edera. Ślub świętowali w Austrii i Finlandii. W jej sercu jest Austria, ale w głębi duszy Finlandia. Na czym skupi się Mari, biathlonie czy biegach narciarskich?

Komentarzy: 0

2018-11-12 22:36

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p