podmenu

Inne sporty

marketa davidova

PŚ biathlon: sprinty we włoskim Antholz wygrywa Marketa Davidova. Monika Hojnisz szósta! [WYNIKI]

Dzisiejsze zmagania sprinterskie wśród pań we włoskim Antholz wygrywa Marketa Davidova, reprezentantka Czech, bezbłędna na strzelnicy i bardzo dobra w biegu. Druga Kaisa Makarainen, trzecia Marte Olsbu Roeiseland. Poza podium Niemka Laura Dahlmeier. Monika Hojnisz na 6. miejscu! 

Komentarzy: 0

2019-01-24 15:47

Czytaj więcej
ibu

Puchar IBU: świetna forma Victorii Slivko w Lenzerheide, dobry bieg Fabiena Claude [WYNIKI]

Puchar IBU w Lenzerheide zaczynamy od biegów sprinterskich. W biegu pań zwyciężyła Victoria Slivko. Rosjanka zachwyca swoją formą, gdyż to już kolejne jej zwycięstwo w tym sezonie zimowym. Wśród panów najlepszy okazał się Fabien Claude.

Komentarzy: 0

2019-01-24 11:30

Czytaj więcej
celuj w igrzyska

Celuj w Igrzyska: Biegi masowe i sprinty w Dusznikach Zdroju [WYNIKI]

Dzisiejsze starty w na Arenie w Dusznikach Zdroju to biegi ze stratu wspólnego i sprinty w najmłodszych kategoriach wiekowych. Na starcie stanęli biegacze sklasyfikowani w dziesięciu kategoriach.

Komentarzy: 0

2019-01-20 20:16

Czytaj więcej
Boe

Biathlon PŚ: W biegach ze startu wspólnego zwyciężają Johannes Boe i Franziska Preuss [WYNIKI]

Dzisiejsze zmagania to biegi ze startu wspólnego w Ruhpolding. Mężczyźni mieli do pokonania 15 km, z czym najlepiej poradził sobie Johannes Boe. Walka w konkurencji panów była bardzo zacięta. Kobiety natomiast musiały zmierzyć się z dystansem 12,5 km. Zwycięstwo zagwarantowała sobie Franziska Preuss po emocjonującym finiszu wygrywając z Ingrid Tandrevold.

Komentarzy: 1

2019-01-20 17:40

Czytaj więcej
ibu

Puchar IBU: Biegi pościgowe wygrywają Anton Babikov i Victoria Slivko [WYNIKI]

Dzisiejszy dzień to rywalizacje w biegach pościgowych. Mężczyźni mieli do pokonania dystans 12.5 km a kobiety 10 km. Rywalizację w kategorii mężczyzn zwyciężył Anton Babikov, pokonując wczorajszego zwycięzcę Aristida Begue. Bieg pań wygrała jak w dniu wczorajszym Victoria Slivko. W biegach pościgowych brało udział czterech reprezentantów Polski.

Komentarzy: 0

2019-01-20 14:10

Czytaj więcej
celuj

Sprinterzy rywalizowali w zawodach Celuj w Igrzyska w Dusznikach Zdrój [WYNIKI]

Miasto Duszniki Zdrój jest gospodarzem kolejnych w tym sezonie zawodów IX edycji Celuj w Igrzyska. Biathloniści, których sklasyfikowano w dziesięciu kategoriach, dzisiaj rywalizowali ze sobą w biegach sprinterskich.

Komentarzy: 0

2019-01-19 20:49

Czytaj więcej
sztafeta

Biathlon: biegi sztafetowe w Ruhpolding dla Francuzek [WYNIKI]

Reprezentacja Francji zwyciężyła w dzisiejszym biegu sztafetowym kobiet 4x6 km na sam koniec rywalizacji w niemieckim Ruhpolding. Dalej uplasowały się kolejno Norweżki i Niemki. Polki zajęły ostatecznie 13. miejsce.

Komentarzy: 0

2019-01-19 18:25

Czytaj więcej
begue

Puchar IBU: sprinty wygrywają Victoria Slivko i Aristide Begue [WYNIKI]

19 stycznia to rywalizacja w niemieckim Arber. Za nami biegi sprinterskie. Wśród kobiet najlepszą okazała się Victoria Slivko, natomiast u panów zwycięstwo odniósł Aristide Begue. Niezłe wyniki Polaków.

Komentarzy: 1

2019-01-19 16:28

Czytaj więcej
Zbylut

Biathlon: W Ruhpolding najlepsi Anastazja Kuzmina i Johannes Thingnes Boe [WYNIKI]

Po Oberhofie, przyszedł czas na Ruhpolding. Pierwszego dnia, w niemieckiej miejscowości zawodnicy rywalizowali w spirntach. Najlepsi okazali się być Anastazja Kuzmina oraz Johannes Thingnes Boe. Tuż za czołową "10" uplasowała się dziś Monika Hojnisz. 

Komentarzy: 0

2019-01-17 18:10

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Rosyjskie sztafety najlepsze w Oberhofie, Polacy poza "10" [WYNIKI]

Reprezentacja Rosji wygrała bieg sztafetowy kobiet 4x6 km, który kończy rywalizację w Oberhofie. Pozostałe miejsca na podium zajęły Niemki oraz Czeszki. Wśród mężczyzn, startujących na 7,5 km, także najlepsi okazali się Rosjanie, którzy pokonali Francuzów i Austriaków. Polki zajęły 11. miejsce, natomiast startujący później Polacy uplasowali się o lokatę niżej.

Komentarzy: 1

2019-01-13 14:11

Czytaj więcej
gwizdoń

IBU: Drugi dzień sprintów w Dusznikach Zdroju [WYNIKI]

Drugi dzień, rywalizacji na Duszniki ARENA to również biegi sprinterskie, na dystansie 7,5 i 10 km. Zwycięstwo ponownie odniosła Rosjanka Natalia Gerbulova. W kategorii mężczyzn triumfował Philip Horn. 

Komentarzy: 0

2019-01-13 12:46

Czytaj więcej
hojnisz

PŚ Biathlon: Lisa Vitozzi i Johannes Thingnes Boe zwyciężają w biegu pościgowym. Monika Hojnisz na miejscu 30. [WYNIKI]

Drugi dzień rywalizacji w Oberhofie, stał pod znakiem biegów pościgowych. Zwyciężyła Włoszka Lisa Vitozzi. Najlepszą Polką była Monika Hojnisz, która uplasowała się na miejscu 30. Wśród mężczyzn zwyciężył Johannes Boe.

Komentarzy: 1

2019-01-12 14:56

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p