podmenu

Inne sporty

biathlon

Biathlon: Ostatni dzień Mistrzostw Polski to biegi ze startu wspólnego [WYNIKI]

Ostatniego dnia Mistrzostw Polski w biathlonie zawodnicy rywalizowali w biegach ze startu wspólnego. Zawodnicy musieli zmagać się dziś z trudnymi warunkami atmosferycznymi, które nie ułatwiały rywalizacji. Wśród seniorów zwyciężył Grzegorz Guzik, natomiast wśród kobiet trzeci złoty medal wywalczyła Magdalena Gwizdoń. 

Komentarzy: 0

2018-06-27 21:50

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Mistrzostwa Polski w crossie- Dzień drugi [WYNIKI]

Drugiego dnia na trasach w Dusznikach Zdroju, zawodnicy rywalizowali  w biegu sprinterskim. Nie obyło się bez niespodzianek. Zwycięstwo wśród seniorów odniósł Tadeusz Nędza-Kubiniec, natmoiast wsród kobiet najlepsza ponownie była Magdalena Gwizdoń. 

Komentarzy: 0

2018-06-25 14:12

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Pierwszy dzień MP w crossie stał pod znakiem biegów indywidualnych. [WYNIKI]

Pierwszą konkurencją na biathlonowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Dusznikach Zdrój w corssie był bieg indywidualny. Jako pierwsi na trasę biegu wyruszyli Panowie, równo o godzinie 10! W kategorii seniorów zwyciężył Łukasz Szczurek, natomiast wśród kobiet triumfowała Magdalena Gwizdoń. 

Komentarzy: 0

2018-06-24 18:33

Czytaj więcej
kamila

Kamila Żuk: "Cel zrealizowany w 110 procentach" [WYWIAD]

"Śmiało mogę powiedzieć, że zrealizowałam cel w 110 procentach tej zimy" i każdy się chyba z tym zgodzi. Olimpijka, Multimedalistka Mistrzostw Świata Juniorów ,Kamila Żuk na chłodno po jej najlepszym sezonie zimowym. Polecamy!

Komentarzy: 0

2018-06-18 16:54

Czytaj więcej
pancerz

Biathlon: Przemysław Pancerz, opowiada o swoim najlepszym sezonie zimowym. [WYWIAD]

Minęły dwa sezony, odkąd rozmawiałam z nim o celach i planach sprotowych. Co zmieniło się u Przemysława Pancerza, jednego z najlepszych polskich juniorów, i jak w jego oczach wyglądał ubiegły sezon zimowy? Odpowiedź można znaleść poniżej. Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 0

2018-06-14 06:43

Czytaj więcej
Biathlon dla Każdego

Kolejna edycja "Biathlon dla Każdego" odbyła się w Wysowej Zdrój [WYNIKI]

9 czerwca, odbyła się kolejna edycja w ramach " Biathlon dla Każdego" w Wysowej Zdrój. Udział wzieło ponad 100 zawodników. Jednym z głównych sponsorów tego cyklu jest Uzdrowisko Wysowa S.A. który również dba o nawodnienie zawodnikow podczas startu. 

Komentarzy: 0

2018-06-11 13:23

Czytaj więcej
biathlkon

Biathlon: Za nami Puchar Polski w biathlonie letnim. [WYNIKI]

W dniach 9-10 czerwca w Kościelisku, odbył się Puchar Polski. Zawodnicy rywalizowali w biegu sprinterskim i w biegu na dochodzenie. To pierwszy sprawdzian biegowy na arenie krajowej, po sezonie zimowym. 

Komentarzy: 0

2018-06-11 12:49

Czytaj więcej
biathlon dla kazdego

Biathlon dla Kązdego: Za nami rywalizacja w Lipnicy Wielkiej [WYNIKI]

26 maja, odbyła się kolejna edycja z cyklu Biathlon dla Każdego w Lipnicy Wielkiej. Udział wzieło ponad 120 zawodników. Organizatorzy zapewnili niespodziankę młodym adeptom biathlonu, w postaci Magdaleny Gwizdoń która wręczała nagrody dla najlepszych uczestników. 

Komentarzy: 0

2018-05-27 11:09

Czytaj więcej
Biathlon

Biathlon: Biathlon dla Każdego już 9 czerwca w Wysowej!

Już 9 czerwca będziemy mogli ponownie spróbować swoich sił w Biathlon dla Każdego! Impreza odbędzie się w Parku Zdrojowym w Wysowej Zdrój. 

Komentarzy: 0

2018-05-27 10:34

Czytaj więcej
biathlon dla każdego

Biathlon dla Każdego: Przed nami półmetek rywalizacji w Lipnicy Wielkiej

Za nami już osiem cykli zawodów Biathlon dla Każdego. Zawody mające na celu popularyzację biathlonu wśród najmłodszych adeptów oraz starszych amatorów cieszą się coraz większą frekwencją. 

Komentarzy: 0

2018-05-22 19:29

Czytaj więcej
wannado

Wannado - czyli festiwal sportu dla dzieci

Wannado - festiwal sportu dla dzieci i młodzieży to jedyna taka okazja w Polsce. Najmłodsi mogą w jednym miejscu i czasie poznać i spróbować wielu dyscyplin sportowych, także tych rozgrywanych tylko zimą. Poniżej szczegóły!

Komentarzy: 0

2018-05-22 15:10

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: MŚ w Osterdund. Trochę nowości i harmonogram.

Mistrzostwa Świata w następnym sezonie będą miały miejsce w szwedzkiej miejscowości Ostersund. Zawodnicy będą mogli zdobyć tytuł Mistrzowski w jeszcze jednej konkurencji, jaką będzie supermikst, który zadebiutuje na zawodach tej rangi. 

Komentarzy: 0

2018-05-19 07:32

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p