podmenu

Inne sporty

biathlon

OOM Biathlon: Na zakończenie rywalizacja w biegach sztafetowych.

Ostatni dzień rywalizacji w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży stał pod znakiem biegów sztafetowych. Najlepszym klubem był BKS WP Kościelisko zdobywał medale w każdej kategorii. 

Komentarzy: 0

2018-02-11 20:06

Czytaj więcej
guzik

PyeongChang: Bieg sprinterski wygrywa Arnd Peiffer. Grzegorz Guzik na 59 miejscu

Pierwszy dzień startu dla mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich to również bieg spirnterski. Przed biegiem w gronie faworytów byli zdecydowanie Martin Fourcade i Johannes Boe. Jednak po raz drugi podczas dopiero rozpoczynających się Igrzysk reprezentacja Niemiec mogła cieszyć się z biathlonowego złota.

Komentarzy: 0

2018-02-11 14:07

Czytaj więcej
janik

OOM Biathlon: Po przerwie czas na biegi indywidualne

Po dniu przerwy zawodnicy rywalizowali w biegach indywidualnych. Bieg indywidualny to najdłuższa konkurencja z jaką muszą się mierzyć zawodnicy. Ponownie najlepsza była Kinga Miotraj w kateogrii kobiet wśród młodzieżowców.

Komentarzy: 0

2018-02-10 18:49

Czytaj więcej
biathlon

PyeongChang: Odległe miejsca Polek w biathlonowym sprincie. Zwycięstwo Laury Dahlmeier

Pierwszy start reprezentantek Polski na Igrzyskach Olimpijskich nie należał do najbardziej udanych. W sprincie Krystyna Guzik była najlepszą naszą reprezentantą, zajmując 28.miejsce. Zwyciężyła Laura Dahlmeier. 

Komentarzy: 0

2018-02-10 14:47

Czytaj więcej
mitoraj

Biathlon: Podsumowanie dwóch dni na OOM. Zwycięstwa Kingi Mitoraj i Wojciecha Janika. [WYNIKI]

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Młodzieżowe Mistrzotwa Polski to jedna z ważniejszych krajowych biathlonowych imprez. W tym sezonie zawodnicy rywalizują na trasach w Kościelisku. Pierwsze dwa dni stały pod znakiem biegow sprinterskich i pościgu. 

Komentarzy: 0

2018-02-08 13:21

Czytaj więcej
marcin

Biathlon: Magda Piczura 14. Marcin Szwajnos na 18. miejscu na MEJ

Przedostatnia konkurencja na Mistrzostwach Europy Juniorów to biegi sprinterskie. Na dystansie 10 km rywalizowali Panowie. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Marcin Szwajnos, meldując się na 12 pozycji. Zwycięstwo odniósł Igor Malinovski z Rosji. Wśród dziewcząt na 14. miejscu zakończyła rywalizację Mgda Piczura. 

Komentarzy: 0

2018-02-03 14:18

Czytaj więcej
kamila

Biathlon MEJ: W biegach indywidualnych Kamila Cichoń na 27. miejscu

Drugi dzień MEJ w biathlonie to rywalizacja w biegach indywidualnych. Po medalu w sztafecie mieszanej, przyszedłczas na nieco gorsze rezultaty polskich reprezentatnów. Wsród kobiet zwyciężczyła Tamara Steiner, a u panów triumfował Said Karimulla Khalili z Rosji.

Komentarzy: 0

2018-02-02 12:12

Czytaj więcej
biathlon

MEJ biathlon: Polska sztafeta mieszana z brązem!!!

Pierwszy dzień Mistrzostw Europy to biegi sztafetowe. Sztafety mieszane to nowość w tej randze zawodów. Polska reprezentacja w składzie Natalia Tomaszewska, Joanna Jakieła, Przemysław Pancerz i Marcin Szwajnos zdobyli brązowy medal

Komentarzy: 0

2018-01-31 17:31

Czytaj więcej
mitoraj

ME: Sprint i bieg pościgowy nie dla Polaków. Drugie złoto Chevailier.

W Ridnaun trwają Mistrzostwa Europy w biathlonie. Polscy zawodnicy startują ze zmiennym szczęsciem. Na pewno zadowolona z formy może być Franuzka Chloe Chevailier, która zdobyła dwa złote medale. 

Komentarzy: 0

2018-01-27 18:03

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Biathlon: Pierwszy dzień Mistrzostw Europy pod znakiem biegów indywidualnych. Łukasz Szczurek 13.

Pierwszy dzień Mistrzostw Europy rozgrywanych w Ridnau w biathlonie, to biegi indywidualne. Zwycięzcami zostali Francuzka Chloe Chevalier i Felix Leitner. 

Komentarzy: 4

2018-01-24 20:11

Czytaj więcej
rosja

Sborna z trójką biathlonistów podczas Igrzysk Olimpijskich

Nie milkną echa związane z aferą dopingową w Rosji. Podczas zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w biathlonowych zawodach wystąpi tylko trójka reprezentantów ze wschodu. 

Komentarzy: 1

2018-01-24 12:07

Czytaj więcej

Biathlon: Weronika Nowakowska na 29. pozycji w biegu masowym

Ostatni dzień rywalizacji w Anterselvie, to biegi masowe z udziałem naszej reprezentantki Weroniki Nowakowskiej. Polka zajęła 29 pozycję, zwyciężyła Daria Domraczewa z Białorusi. 

Komentarzy: 0

2018-01-21 15:40

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p