podmenu

Inne sporty

ibu

Co ciekawego na biathlonowym podwórku?

W biathlonie przed zblżającym się wielkimi krokami sezonem zimowym, pare ciekawostek. Zawodników czekają małe zmiany, czy dobre? To się okaże po sezonie zimowym. Co się zmieniło? O tym poniżej. 

Komentarzy: 0

2018-09-19 10:57

Czytaj więcej
biathlon dla kazdego

Biathlon dla Każdego, po przerwie zawitał do Mieroszowa!

Po wakacyjnej przerwie, nastąpiła kolejna odsłona Biathlon dla Każdego. Tym razem zawodnicy mogli zmierzyć się na trasach w Mieroszowie. Niespełna 200 zawodników spróbowało swoich sił w biathlonie!

Komentarzy: 0

2018-09-10 11:36

Czytaj więcej
Biathlon

Biathlon MŚ: Ostatni dzień stał pod znakiem biegów poscigowych.[ WYNIKI]

Ostatniego dnia Mistrzostw Świata w biathlonie, zawodnicy rywalizowali w biegach poscigowych. Kamila Żuk zdobyła srebrny medal w biegu poscigowym, a Monika Hojnisz zajęła czwartą pozycje.

Komentarzy: 0

2018-08-26 10:02

Czytaj więcej
Hojnisz

MŚ Biathlon: Kamila Żuk Mistrzynią Świata juniorek, Monika Hojnisz ze srebrem [WYNIKI]

Po bardzo dobrych występach w sztafetach mieszanych, przyszedł czas na rywalizację indywidualną. I tak na rozpoczęcie nowego dnia Kamila Żuk zdobyła Mistrzostwo Świata juniorek na nartorolkach  w sprincie w rozgrywanym czeskim Novym Mescie, a Monika Hojnisz w połowie dnia dołożyła jeszcze srebrny medal. 

Komentarzy: 0

2018-08-25 09:27

Czytaj więcej
Biathlon

MŚ Biathlon: Srebro i brąz na rozpoczęcie Mistrzostw

Pierwszy dzień Mistrzostw Świata, stał pod znakiem sztafet mieszanych. Srebrny medal wywalczyli dziś juniorzy, natomiast z brązu mogli cieszyć się nasi seniorzy. 

Komentarzy: 2

2018-08-24 22:27

Czytaj więcej
biathlon

MŚ Biathlon: Już dziś pierwszy start naszych biathlonistów!

Po niedawno zakończonych Mistrzostwach Polski, które był rozgrywane w Dusznikach Zdroju, przyszedł czas na Mistzostwa Świata. Impreza ma miejsce w Novym Mescie. Oczywiście będą startować na nich nasi reprezentanci. 

Komentarzy: 0

2018-08-24 12:56

Czytaj więcej
bieg piastów

Letni Bieg Piastów po raz szósty w Górach Izerskich

Prawie 1500 zgłoszonych zawodników, piękne trasy, wiele atrakcji dla rodzin, koncert – Letni Bieg Piastów na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie odbędzie się w sobotę i niedzielę 25 i 26 sierpnia w rekordowej obsadzie.

Komentarzy: 0

2018-08-24 09:43

Czytaj więcej
Nartorolki

V Bieg Jaćwingów przebiegł ulicami Gołdapi [WYNIKI]

V Bieg Jaćwingów przeszedł już do historii. Dopisało wszystko. Pogoda, frekwencja i humor, a organizatorzy przedłużyli dystans do 25 km. 

Komentarzy: 0

2018-08-19 18:23

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Pierwszy dzień Mistrzostw Polski za nami [WYNIKI]

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski stał pod znakiem biegów sprinterskich. Zawodnicy startowali w Dusznikach Zdrój, w kategorii od seniora po młodzika. Wśród najstarszej kategorii zwyciężyli Mateusz Janik oraz Kinga Zbylut, wcześniej Mitoraj. 

Komentarzy: 0

2018-08-18 18:09

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Biathloniści podbili Łotwę. Podium na Mistrzostwach Łotwy na nartorolkach.

Podopieczni Tomasza Sikory, wystartowali z sukcesami w Mistrzostwach Łotwy, które odbyły się w Madonie. Nasi reprezentanci stawali na podium od kategorii juniora po juniorkę młodszą.  Udział w zawodach wzięli również reprezentanci Łotwy, Estonii, Rosji i Litwy.

Komentarzy: 0

2018-08-10 20:40

Czytaj więcej
Tomaszewska

Natalia Tomaszewska, nadzieja polskiego biathlonu, w krótkiej przedsezonowej rozmowie. [WYWIAD]

"Trudno mi sobie wyobraźić resztę życia bez biathlonu" - tak mówi zawodniczka AWF Katowice, jedna z bardziej utalentowanych zawodniczek polskiego biathlonu, Natalia Tomaszewska. Poprzedni sezon był jej najlepszym w dotychczasowej karierze. Jak będzie w przyszłym? Zobaczymy, prognozy są jednak bardzo optymistyczne. Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 0

2018-07-18 10:44

Czytaj więcej
biathlon dla każdego

Za nami 12 edycji "Biathlon dla Każdego" [WYNIKI]

Aż osiemnaście przystanków ma kolejna edycja zawodów „Biathlon Dla Każdego”. Program „Upowszechniania biathlonu wśród dzieci i młodzieży” rozrasta się na coraz większą skalę. W tym roku gościć będzie od Chorzowa po Gdynię, od Wysowej-Zdrój po Kaczki Średnie. Partnerem cyklu jest Wysowianka. 

Komentarzy: 0

2018-07-07 17:25

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p