Inne sporty

celuj

Biathlon "Celuj w Igrzyska" Finałowe zawody odbyły się w Dusznikach Zdrój

W Dusznikach Zdrój odbyły się finałowe zawody "Celuj w Igzyska" oraz Mistrzostwa Polski młodzików i młodzików młodszych. Zawodnicy rywalizowali w biegach indywidualnych, spirterskich,i w dniu dzisiejszym w  sztafetach, a starsze kategorie w biegach masowych.

2018-03-11 14:51

Dobiega końcówka sezonu. Zawodnikom i zawodniczkom pozostają już tylko trzy cykle Pucharu Świata.Zawodnicy zmagali się w biegu sprinterskim oraz w dniu dzisiejszym w sztafetach w fińskim Kontiolahti. Zwyciężczynią w sprinie została Daria Domrachewa. A najlepszą sztafetą sprniterską była sztafeta Francji.

2018-03-10 14:55

Biathlon: Superspirnt "zadebiutuje" w Pucharze IBU w Khanty Mansiysku!

W Pucharze Świata czy Pucharze IBU zazwyczaj zawodnicy rywalizują w sprincie, biegu na dochodzenie, pościgu i sztafetach. W przyszłym tygodniu będziemy mogli oglądać zawodników startujących w superspintach.

2018-03-05 20:27

Na zakończenie rywalizacji na MŚJ w estońskiej Otepaa. Zawodnicy rywalizowali w biegach pościgowych. Kamila Żuk do dwóch złotych medali dołożyła dziś srebro, a najszybszy czas biegu wśród juniorek młodszych zaliczyła Joanna Jakieła.

2018-03-04 18:26

Kamila Żuk po raz drugi wywalczyła medal MŚJ dla Polski. Zawodniczka udowadnia że jest świetnie  przygotowana do sezonu. Z bardzo dobrej strony spisała się również Natalia Tomaszewska, która zajęła 12 miejsce.

2018-03-03 16:30

Biathlon: Bardzo dobre starty Polaków w Otepaa. Mistrzostwo Świata Kamili Żuk, Przemysław Pancerz ósmy.

Kamila Żuk zdecydowanie pokazuje że jest najlepszą juniorką na świecie. Polka zdeklasowała dziś rywalki w biegu oraz na strzelnicy. Na trasie prezentowała naprawdę bardzo wysoką formę i nawet większa ilość pudeł nie odebrała by Polce medalu. Zawodniczki rywalizowały dziś w biegu indywidualnym na 12,5 km, rozgrywanym w estońsiej Otepaa. Wśród juniorów Przemysław Pancerz był ósmy