podmenu

Inne sporty

biathlon

Biathlon: Rozpoczęcie sezonu Pucharu Świata w Pokljuce już jutro!

Od sztafet mieszanych rozpocznie się rywalizacja zawodników w tegorocznej edycji Pucharu Świata. Pokljuka to pierwszy przystanek w tym roku. W jakim składzie udała się nasza reprezentacja? 

Komentarzy: 0

2018-12-01 11:01

Czytaj więcej
eckhoff

Biathlon: Rozpoczęcie sezonu w Sjusjoen. Świetny występ Trill Eckhoff

Podwójne zwycięstwo w zawodach rozpoczęcia sezonu w Sjusjoen, odniosła rewelacyjna Trill Eckhoff. Norweżka zwyciężyła w sprincie i biegu z startu wspólnego. Pokonując z bardzo dużą pezwagą resztę zawodniczek. 

Komentarzy: 0

2018-11-25 12:29

Czytaj więcej
monika

Biathlon: Sprawdzian formy w Lenzerheide. Najlepszą z Polek była Monika Hojnisz

Nasze zawodniczki przed zbliżającym się Pucharem Świata, przebywają na osatnim przygotowawczym zgrupowaniu. W Lennzerheide odbył się sprawdzian, w którym wystartowały nasze zawodniczki. Najlepsza z nich była Monika Hojnisz, plasując się dwukrotnie w pierwszej dziesiątce. 

Komentarzy: 0

2018-11-23 23:49

Czytaj więcej
eder

Mari Eder: Biathlon czy biegi narciarskie? Austria czy Finlandia...

Mari Eder, przed ślubem Laukannen, rywalizuje w barwach Finlandii, jednak od pięciu lat mieszka w Austrii. Pod koniec lipca, poślubiła swojego partnera Benjamina Edera. Ślub świętowali w Austrii i Finlandii. W jej sercu jest Austria, ale w głębi duszy Finlandia. Na czym skupi się Mari, biathlonie czy biegach narciarskich?

Komentarzy: 0

2018-11-12 22:36

Czytaj więcej
gembicka

Daria Gembicka: Najmłodsza biathlonistka w kadrze w krótkiej przedsezonowej rozmowie. [WYWIAD]

Najmłodsza w kadrze, ale bardzo zdolna. Reprezentantka Polski na międzynarodowych zawodach poprzedniej zimy, medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, zawodniczka UKS Lider Katowice, Daria Gembicka, opowiada o przygotowaniach do sezonu i o tym jak rozpoczeła się jej przygoda z biathlonem. Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 0

2018-11-09 11:31

Czytaj więcej
biathlon

Co ciekawego na biathlonowym podwórku przed zbliżającym sezonem zimowym

Nieubłaganie zbliża się sezon zimowy, który zainauguruje 30 listopada Pucharem Świata w Pokljuce. Polscy zawodnicy są po ciężkich zgrupowaniach na śniegu w Ramsau i przed ostatnimi przygotwaniami. Jak  przebiegał sezon przygotowawczy oczami trenerów o tym poniżej. 

Komentarzy: 0

2018-11-05 22:59

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon dla Każdego: Zakończenie edycji w Wodzisławiu Śląskim [WYNIKI]

Ostatni cykl zawodów "Biathlon dla Każdego" miał miejsce w Wodzisławiu Śląskim. Udział w ostatnim etapie wzieło ponad 250 zawodników. Wielkich sportowych emocji dostarczyli nam zawodnicy startujący w kolejnej edycji Biathlon dla Każdego Wodzisław Śląski. W Rodzinny Park Rozrywki spotkali się kilkuletni i kilkudziesięcioletni pasjonaci tej dyscypliny sportu i po raz kolejny udowodnili, że aktywnie spędzać każdą chwilę warto niezależnie od wieku. 

Komentarzy: 0

2018-10-14 11:40

Czytaj więcej
biathlon dla każdego

Biathlon dla Każdego: Ostatnia edycja już w ten weekend w Wodzisławiu Śląskim!

Zapraszamy wszystkich uwielbiających biathlon, jak i tych którzy jeszcze nie wiedzą, co, gdzie z czym, na ostatnią edycję programu "Biathlon dla Każdego", która odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim już w tą sobotę. 

Komentarzy: 0

2018-10-12 15:30

Czytaj więcej
Biathlon dla Każdego

Przedostatni przystanek Biathlon dla Każdego w Warszawie!

Przedostatni etap "Biathlon dla Każdego" miał miejsce w Warszawie. Zawodnicy ponownie mogli spróbować swoich sił w dwuboju i podnieść miejsce w klasyfikacji genralnej. Za tydzień zakończenie cyklu!

Komentarzy: 0

2018-10-06 17:31

Czytaj więcej
czarny bór

Można? Można! Rolkostrada wybudowana. Można biegać!

Otwarcie nartorolkostrady miało miejsce 29 września! Emocje już opadły, więc można spokojnie pójść na trening i wypróbować nową trasę. Przyda się wszystko rolki, nartorolki, rower czy kije do nordic walking. Zapraszamy do odwiedzania!

Komentarzy: 1

2018-10-06 11:59

Czytaj więcej
kamila żuk

Kamila Żuk dołączyła do grona ambasadorów marki 4F

Reprezentantka Polskiego Związku Biathlonu, dwukrotna Mistrzyni Świata Juniorów oraz medalistka Mistrzostw Europy Juniorów Kamila Żuk, dołączyła do grona Ambasadorów marki 4F. Kontrakt z biathlonistką podpisany został na 4 lata.

Komentarzy: 0

2018-09-26 12:27

Czytaj więcej
biathlon

XX Puchar Melafiru w Czarnym Borze! [KOMUNIKAT]

28- 29 września, odbędą się XX zawody  Pucharu Melafiru. Zawody odbędą się na zmodernizowanym nowym biathlonowym obiekcie, którego uroczyste otwarcie odbędzie się 29 września. 

Komentarzy: 0

2018-09-19 11:06

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p