podmenu

Inne sporty

wojsko

MŚ Wojskowych: Brązowy medal Kingi Mitoraj.Zwycięstwo Francizki Hildebrand [WYNIKI]

Pierwszą konkurencją Mistrzostw Świata Wojskowych rozgrywanych w Hochfilzen był sprint. Bardzo dobrze w mocno obsadzonych zawodach wypadła Kinga Mitoraj, która zdobyła brązowy medal. Wśród kobiet zwyciężyła Niemka Francizka Hildebrand, natomiast wśród mężczyzn triumfował Benjamin Weger z Szwajcarii. 

Komentarzy: 0

2018-04-05 17:47

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Już jutro rozpoczęcie Mistrzostw Świata Wojskowych

Już jutro rozpoczną się Mistrzostw Świata Wojskowych. Nie zabraknie na nich reprezentantów Polski, którzy staną na starcie Mistrzostw rozgrywających się w Hochfilzen. Krystyna Guzik, to czterokrotna Mistrzyni Świata Wojskowych. 

Komentarzy: 0

2018-04-04 15:07

Czytaj więcej
Ole

"Król biathlonu" Ole Einar Bjoerdalen kończy karierę!!!

Najsłynniejszy Norweski biathlonista Ole Einar Bjoerdalen w wieku 44 lat, ogłosił zakończenie kariery.  Zawodnik ogłosił to na konferencji prasowej w małej miejscowości Simonstrand, w której rozpoczęła się jego przygoda z nartami i karabinem.

Komentarzy: 0

2018-04-03 12:12

Czytaj więcej
radek szwade

Zmarł Radosław Szwade, Reprezentant Polski w biathlonie [*]

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Radosława Szwade. Byłego reprezentanta Polski na Mistrzostwach Świata w biathlonie. Zmarł w wieku 34 lat. 

Komentarzy: 1

2018-03-30 11:09

Czytaj więcej
pitoń

MP Biathlon: Mistrzami Polski w Mass Starcie zostali Karolina Pitoń i Łukasz Szczurek [WYNIKI]

Ostatni dzień rywalizacji w ramach Mistrzostw Polski stał pod znakiem biegów ze startu wspólnego. Panie ścigały się na dystansie 12,5 km, natomiast Panowie mieli do pokonania 15 km/ Zwyciężyli Karolina Pitoń z BKS WP Kościelisko i 

Komentarzy: 0

2018-03-29 10:45

Czytaj więcej
biathlon

MP Biathlon: Rodzinne zwycięstwo w sprincie. Mistrzami Polski zostali Krystyna i Grzegorz Guzik. [WYNIKI]

Pierwszy start w ramach Mistrzostw Polski w biathlonie odbył się w Dusznikach Zdroju.  W biegu sprinterskim wystartowało łącznie 58. zawodników. Zwycięstwo odnieśli Krystyna i Grzegorz Guzik, reprezentujący AZS AWF Katowice. 

Komentarzy: 0

2018-03-28 12:25

Czytaj więcej

PŚ biathlon: Ostatni start Weroniki Nowakowskiej w Pucharze Świata! [WYNIKI]

Po raz ostatni ścigała się Weronika Nowakowska w Pucharze Świata. Dziś w biegu massowym zajęła 29. miejsce. Zwyciężyła Daria Domracheva, wśrod mężczyzn małe zaskoczenie. Zwyciężył Maksim Cwietkow. 

Komentarzy: 0

2018-03-25 16:06

Czytaj więcej
biathlon

PŚ: W biegach pościgowych najlepsi Kaisa Makarainen i Martin Fourcade [WYNIKI]

Przedostatnia konkurencja Pucharu Świata to bieg pościgowy. Rywalizacja ma miejsce w rosyjskiej miejscowości Tyumen. Dziś złudzeń rywalom nie pozostawił Martin Fourcade, a wśród kobiet Kaisa Makarainen wygrała na finishu. Kamila Żuk zakończyła na miejscu 42. 

Komentarzy: 0

2018-03-24 15:56

Czytaj więcej
OSLO

Biathlon: Kamila Żuk ponownie najlepszą Polką. Zwycięża Daria Domracheva

Ostateniego dnia rywalizacji w Oslo, zawodniczki rywalizowały w biegu na dochodzenie, natomiast mężczyźni biegli w sztafetach. Ponownie najlepszą Polką okazała się być Kamila Żuk. Zwyciężyła Daria Domracheva. W rywalizacji sztafet najlepi byli Norwegowie. 

Komentarzy: 0

2018-03-18 19:47

Czytaj więcej
biathlon

PŚ Biathlon: Ostatnia rywalizacja sztafet w tym sezonie. Zwycięstwo Francji. Polki na miejscu siódmym

Ostatnia rywalizacja sztafet w tym sezonie miała miejsce w Oslo. Panie do pokonania miały 4x 6 km. Zwyciężyła sztafeta Francji. Polki w składzie Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska, Kamila Żuk i Magdalena Gwzidoń uplasowały się na miejscu siódmym. 

Komentarzy: 0

2018-03-17 13:54

Czytaj więcej
kamila

Biathlon: Kamila Żuk na 35. miejscu w Pucharze Świata.

Kamila Żuk zdobyła dziś pierwsze punkty Pucharu Świata. Polka sklasyfikowana została na 35. miejscu. Zwyciężyła Anastazja Kuzmina ze Słowacji.

Komentarzy: 0

2018-03-15 14:38

Czytaj więcej

PŚ Biathlon: Vanessa Hinz wygrywa bieg masowy w Kontiolahti.Weronika Nowakowska 26.

Ostatnią konkurencją rozgrywaną w Kontiolahti był bieg masowy. Naszą jedyną reprezentantką w dni dzisiejszym była Weronika Nowakowska, która zajęła 26. miejsce. Zwyciężyła Vanessa Hinz z Niemiec. 

Komentarzy: 0

2018-03-11 17:46

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p