podmenu

Inne sporty

kamila żuk

Biathlon: Żuk najlepsza z Polek w biegu pościgowym, Polacy na 19. miejscu w sztafecie [WYNIKI]

Bieg pościgowy na 10 km kobiet oraz sztafeta 4x7,5 km mężczyzn zakończyły trzydniową rywalizację w austriackim Hochfilzen w ramach biathlonowego Pucharu Świata. Z dwóch zakwalifikowanych do biegu Polek lepsza była Kamila Żuk, natomiast wśród mężczyzn Polacy ukończyli bieg na 19. pozycji.

Komentarzy: 0

2020-12-13 18:59

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: Punkty Grzegorza Guzika, Polki trzynaste w sobotnim PŚ w Hochfilzen [WYNIKI]

W austriackim Hochfilzen odbywają się trzecie zawody nowego sezonu biathlonowego Pucharu Świata. W sobotę pierwsze wystartowały kobiety, które rywalizowały w zawodach sztafetowych. Polki zajęły 13. pozycję. Mężczyźni zmierzyli się w biegu pościgowym, a jedyny Polak w stawce Grzegorz Guzik zajął 39. miejsce.

Komentarzy: 1

2020-12-13 10:04

Czytaj więcej
a

Biathlon: Monika Hojnisz-Staręga najlepsza w Rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Zakończył się już sezon w biathlonie, więc czas na jego podsumowania. Polski Związek Biathlonu opublikował ostatnie notowanie swojego rankingu. Pierwsze miejsce zajęła Monika Hojnisz-Staręga, dla której jest to już czwarte zwycięstwo w rankingu PZBiath z rzędu.

Komentarzy: 0

2020-03-18 16:15

Czytaj więcej
a

Hojnisz-Staręga: Wyjątkowo żałuję, że sezon się już kończy

Z powodu rozprzestrzeniającego się na całym świecie koronawirusa, przedwcześnie zakończył się sezon Pucharu Świata w biathlonie. Niepocieszona z tego powodu jest Monika Hojnisz-Staręga, która zaliczyła bardzo udany sezon, w którym dziesięciokrotnie zajmowała miejsca w pierwszej "10", w tym w sześciu ostatnich zawodach PŚ.

Komentarzy: 0

2020-03-16 15:50

Czytaj więcej
Boe

Biathlon: Końcowa klasyfikacja generalna Pucharu Świata w sezonie 2019/20

Dorothea Wierer i Johannes Thingnes Boe zwyciężyli w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w sezonie 2019/20. Zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, rywalizacja o kryształową kulę toczyła się do ostatnich metrów ostatnich zawodów sezonu, czyli biegu pościgowego w Kontiolahti. Na dobrej 12. pozycji w posezonowym rankingu uplasowała się Monika Hojnisz-Staręga.

Komentarzy: 0

2020-03-15 19:05

Czytaj więcej

Biathlon: Kaisa Makarainen zakończyła sportową karierę

Trzykrotna zdobywczyni kryształowej kuli Kaisa Makarainen postanowiła zakończyć sportową karierę. Finka poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama przed ostatnimi zawodami biathlonowego sezonu, biegiem pościgowym w Kontiolahti, w którym zajęła 4. miejsce. Sezon 2019/20 zakończyła na 11. miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Komentarzy: 0

2020-03-15 18:15

Czytaj więcej
a

Biathlon: Simon zwyciężyła w biegu pościgowym, Wierer z kryształową kulą. Hojnisz-Staręga na 5. miejscu [WYNIKI]

Bieg pościgowy kobiet na 10 km w Kontiolahti zakończył sezon w biathlonowym Pucharze Świata. W ostatnich zawodach zwycięstwo odniosła Francuzka Julia Simon. Bardzo dobrze zaprezentowała się Monika Hojnisz-Staręga, która zajęła 5. miejsce. Rywalizację o kryształową kulę wygrała Włoszka Dorothea Wierer, która w końcowej klasyfikacji pokonała Norweżkę Tiril Eckhoff.

Komentarzy: 0

2020-03-14 16:24

Czytaj więcej

Biathlon: Martin Fourcade wygrywa, ale kryształowa kula dla Johannesa Boe. Punkt Grzegorza Guzika [WYNIKI]

Martin Fourcade zwyciężył w swoim ostatnim występie w karierze, którym był bieg pościgowy na 12,5 km w Kontiolahti. Zgodnie z zapisem w regulaminie, po skreśleniu dwóch najgorszych wyników w sezonie, kryształową kulę wywalczył jednak czwarty dzisiaj Johannes Thingnes Boe. Jedyny z Polaków, który zakwalifikował się do biegu, Grzegorz Guzik zajął 40. miejsce i wywalczył jeden punkt.

Komentarzy: 0

2020-03-14 15:01

Czytaj więcej
a

Biathlon: Nadine Horchler zakończyła sportową karierę

Niemiecka biathlonistka Nadine Horchler z końcem lutego zakończyła trwającą 20 lat sportową karierę. Ostatnimi zawodami 33-latki był bieg masowy podczas finału Pucharu Niemiec i Mistrzostw Niemiec w Ruhpolding, w którym zajęła 2. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-03-14 14:36

Czytaj więcej
a

Biathlon: Martin Fourcade kończy sportową karierę!

Są decyzje, które zmieniają życie - takimi słowami rozpoczął swój komunikat Martin Fourcade, który w opublikowanym na Facebooku poście, poinformował o zakończeniu sportowej kariery. Francuz dzisiaj wystartuje po raz ostatni i stoczy rywalizację o triumf w kończącym się sezonie Pucharu Świata z Norwegiem Johannesem Thingnesem Boe.

Komentarzy: 0

2020-03-14 11:20

Czytaj więcej
a

Biathlon: Herrmann zwyciężczynią sprintu w Kontiolahti, 6. miejsce Hojnisz-Staręgi [WYNIKI]

Niemka Denise Herrmann była najlepsza w biegu sprinterskim na 7,5 km w Kontiolahti w ramach biathlonowego Pucharu Świata. Dobre szóste miejsce zajęła Monika Hojnisz-Staręga, która była w gronie zaledwie trzech zawodniczek, które trafiły wszystkie dziesięć strzałów.

Komentarzy: 1

2020-03-13 16:56

Czytaj więcej
a

Biathlon: Mistrzostwa Europy Juniorów zostały odwołane

Nie odbędą się zaplanowane w dniach 14-15 marca kolejne zawody w ramach rywalizacji w biathlonowych Mistrzostwach Europy Juniorów. Międzynarodowa Unia Biathlonu, wraz z organizatorami zawodów w Hochfilzen, postanowiła odwołać dalszą część imprezy.

Komentarzy: 0

2020-03-13 16:26

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p