podmenu

Inne sporty

biathlon

MEJ biathlon: Polska sztafeta mieszana z brązem!!!

Pierwszy dzień Mistrzostw Europy to biegi sztafetowe. Sztafety mieszane to nowość w tej randze zawodów. Polska reprezentacja w składzie Natalia Tomaszewska, Joanna Jakieła, Przemysław Pancerz i Marcin Szwajnos zdobyli brązowy medal

Komentarzy: 0

2018-01-31 17:31

Czytaj więcej
mitoraj

ME: Sprint i bieg pościgowy nie dla Polaków. Drugie złoto Chevailier.

W Ridnaun trwają Mistrzostwa Europy w biathlonie. Polscy zawodnicy startują ze zmiennym szczęsciem. Na pewno zadowolona z formy może być Franuzka Chloe Chevailier, która zdobyła dwa złote medale. 

Komentarzy: 0

2018-01-27 18:03

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Biathlon: Pierwszy dzień Mistrzostw Europy pod znakiem biegów indywidualnych. Łukasz Szczurek 13.

Pierwszy dzień Mistrzostw Europy rozgrywanych w Ridnau w biathlonie, to biegi indywidualne. Zwycięzcami zostali Francuzka Chloe Chevalier i Felix Leitner. 

Komentarzy: 4

2018-01-24 20:11

Czytaj więcej
rosja

Sborna z trójką biathlonistów podczas Igrzysk Olimpijskich

Nie milkną echa związane z aferą dopingową w Rosji. Podczas zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w biathlonowych zawodach wystąpi tylko trójka reprezentantów ze wschodu. 

Komentarzy: 1

2018-01-24 12:07

Czytaj więcej

Biathlon: Weronika Nowakowska na 29. pozycji w biegu masowym

Ostatni dzień rywalizacji w Anterselvie, to biegi masowe z udziałem naszej reprezentantki Weroniki Nowakowskiej. Polka zajęła 29 pozycję, zwyciężyła Daria Domraczewa z Białorusi. 

Komentarzy: 0

2018-01-21 15:40

Czytaj więcej
guzik

Biathlon: Grzegorz Guzik z punktami Pucharu Świata [WYNIKI]

W biegu sprinterskim rozgrywanym w Anterselvie mieliśmy trochę niespodzianek. Grzegorz Guzik zdobył swoje pierwsze punkty w tym sezonie, a Andrzej Nędza- Kubiniec zakwalifikował się do biegu pościgowego. Zwyciężył Johannes Boe. 

Komentarzy: 0

2018-01-19 19:48

Czytaj więcej
kamila

Biathlon: 51. miejsce Kamili Żuk w Pucharze Świata.

Pod nieobecność naszych czołowych reprezentantek w Pucharze Świata w Antholz, szansę zaprezentowania dostały dziś zawodniczki młodsze zawodniczki. Najlepiej z nich zaprezentowała się Kamila Żuk, która zajęła 51 miejsce. Zwyciężyła Trill Eckhoff. 

Komentarzy: 1

2018-01-18 16:55

Czytaj więcej

Biathlon: Weronika Nowakowska na 25 miejscu w biegu masowym

Na zakończenie zmagań w niemieckim Ruhpolding, mogliśmy oglądać najlepsze zawodniczki Pucharu Świata w biegu masowym. Jedyną naszą reprezentantką w tej konkurencji była Weronika Nowakowska, która zakończyła zawody n 25 miejscu. 

Komentarzy: 0

2018-01-14 16:40

Czytaj więcej
gwizdoń

Biathlon: Biegi sztafetowe w Ruhpolding zwyciężają Niemki. Polki na piątej pozycji

Po biegach indywdualnych, przyszedł czas na start w biegach sztafetowych. Polska sztafeta nigdy nie prezentowała się dobrze w Niemieckiej miejscowości. Jednak zła passa została przerwana. Polki kończą rywalizację na piątym miejscu.Zwycięstwo odnisła reprezentacja Niemiec.

Komentarzy: 0

2018-01-13 19:15

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Bieg indywidualny w Ruhpolding wygrywa Włoszka. Weronika Nowakowska 13.

Pierwszy etap rywalizacji w Niemieckim Ruhpolding, to biegi indywidualne. Na starcie znowu mogliśmy zobaczyć żelazny skład naszej reprezentacji. Najlepszą reprezentantką Polski była Weronika Nowakowska. Zwyciężyła Dorthea Wierer. 

Komentarzy: 0

2018-01-11 14:44

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Pierwszy dzień zawodów "Celuj w Igrzyska" za nami.

Po małych problemach pogodowych w Kościelisku, wreszcie doczekaliśmy się rozpoczęcia sezonu w ramach "Celuj w Igrzyska". Dziś zawodnicy rywalizowli w biegach indywidualnych na bardzo trudnej trasie. 

Komentarzy: 0

2018-01-10 22:34

Czytaj więcej
gwizdoń

Biathlon: Ostatnin dzień rywalizacji w Oberhofie to biegi sztafetowe. Reprezentacja Polski na miejscu ósmym

Ostatni dzień pochmurnego Oberhofu stał pod znakiem biegów sztafetowych. Po bardzo dobrych występach naszych zawodniczek w biegach indywidulanych, liczyliśmy na dobry rezultat w sztafecie. Jednak na to musimy jeszcze trochę zaczekać. 

Komentarzy: 0

2018-01-07 13:36

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p