podmenu

Inne sporty

biathlon

Biathlon: Kadra seniorów na zawody w Kontiolahti i Oslo, Mistrzostwa Polski odwołane

Polski Związek Biathlonu ogłosił listę powołanych zawodników na zawody Pucharu Świata w Kontiolahti (9-16 marca) oraz w Oslo (16-22 marca). W Finlandii wystąpi szóstka, a w Norwegii siódemka biathlonistów. Tydzień po ostatnich w sezonie zawodach PŚ miały się odbyć Mistrzostwa Polski, jednak zostały odwołane.

Komentarzy: 0

2020-03-11 17:54

Czytaj więcej
a

Biathlon: Dziewięcioro zawodników w kadrze na Mistrzostwa Europy Juniorów

Mistrzostwa Europy Juniorów w Hochfilzen, które za razem będą zawodami Pucharu IBU Juniorów, zakończą rywalizację młodych biathlonistów w tym sezonie. W dniach 11-15 marca Polskę na imprezie w Austrii będzie reprezentować dziewięcioro zawodników, cztery juniorki oraz pięciu juniorów.

Komentarzy: 0

2020-03-10 18:11

Czytaj więcej
a

Biathlon: Dobre wyniki Moniki Hojnisz-Staręgi w zawodach PŚ w Nowym Meście [WYNIKI]

W dniach 5-8 marca biathlonistki i biathloniści rywalizowali w zawodach Pucharu Świata w Novym Meście. Bez udziału publiczności odbyły się zawody sprinterskie, sztafetowe oraz ze startu wspólnego pań i panów. Bardzo dobrze w Czechach zaprezentowała się Monika Hojnisz-Staręga, która dwukrotnie zajęła miejsca w pierwszej dziesiątce.

Komentarzy: 0

2020-03-09 17:06

Czytaj więcej
a

Biathlon: Herrmann najlepsza w sprincie w Novym Meście, 9. miejsce Hojnisz-Staręgi [WYNIKI]

Bez udziału publiczności odbyły się pierwsze zawody biathlonowego Pucharu Świata w czeskim Novym Meście. Zwycięstwo w sprincie kobiet na 7,5 km odniosła Niemka Denise Herrmann. W biegu wzięły udział cztery Polki, a najlepsza z nich była Monika Hojnisz-Staręga, która zajęła 9. pozycję.

Komentarzy: 0

2020-03-05 20:28

Czytaj więcej
a

Biathlon: Loginov wraca do rywalizacji w Pucharze Świata i podejmuje kroki prawne przeciwko IBU

Jeszcze niedawno zagraniczne media informowały o możliwym zakończeniu kariery przez Alexandra Loginova. Rosyjski biathlonista, który wywalczył tytuł mistrza świata w sprincie podczas zawodów w Anterselwie, opuścił ostatni bieg imprezy we Włoszech z powodu utraty motywacji do startu przez wkroczenie włoskiej policji do jego pokoju. 28-latek powróci jednak do rywalizacji w Novym Meście, a jego trener poinformował o podjęciu kroków prawnych przeciwko Międzynarodowej Unii Biathlonu.

Komentarzy: 0

2020-03-04 19:20

Czytaj więcej
a

Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Novym Meście bez kibiców z powodu koronawirusa

Zaplanowane na 5 marca - 8 marca zawody biathlonowego Pucharu Świata w Novym Meście odbędą się bez udziału kibiców. To konsekwencja wykrycia w niedzielę trzech przypadków koronawirusa w Czechach.

Komentarzy: 0

2020-03-03 17:24

Czytaj więcej
a

Biathlon: Kruchinkina i Bocharnikov mistrzami Europy w pościgu, Polacy pod koniec stawki [WYNIKI]

Triumfem reprezentantów Białorusi - Eleny Kurchinkiny oraz Sergeya Bocharnikova zakończyły się ostatnie zawody ramach biathlonowych Mistrzostw Europy - biegi pościgowe. Do rywalizacja przystąpiła dwójka Polaków, jednak swoich występów nie mogą zaliczyć do udanych.

Komentarzy: 1

2020-03-02 18:49

Czytaj więcej
kamila żuk

Biathlon: Eliseev i Hoegberg mistrzami Europy w sprincie, Żuk najlepsza z Polaków [WYNIKI]

Sobotnie biegi sprinterskie są przedostatnimi zawodami w ramach Mistrzostw Europy w biathlonie, które odbywają się w Mińsku-Raubiczy. Wśród mężczyzn na dystansie 10 km triumfował Rosjanin Matvey Eliseev. Do biegu pościgowego zakwalifikował się tylko Andrzej Nędza-Kubiniec. Na dystansie o 2,5 km krótszym triumfowała Szwedka Elisabeth Hoegber, a najlepsza z Polek była Kamila Żuk, która zajęła 15. miejsce.

Komentarzy: 1

2020-02-29 13:40

Czytaj więcej
duszniki

Biathlon: Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych odwołane

Zaplanowane na 27 lutego do 1 marca Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie zostały odwołane. Powodem są trudne warunki pogodowe w Dusznikach-Zdroju, gdzie miała odbyć się impreza.

Komentarzy: 0

2020-02-28 19:56

Czytaj więcej
a

Biathlon: Czwarte miejsce polskiej sztafety mieszanej na Mistrzostwach Europy [WYNIKI]

Reprezentacja Ukrainy wygrała w zawodach mieszanych sztafet 4x6 km w ramach biathlonowych Mistrzostw Europy, które odbywają się w białoruskim Mińsku-Raubiczy. Na 4. miejscu zawody ukończyła reprezentacja Polski. Wśród pojedynczych sztafet mieszanych triumfowała Norwegia, a polski duet zajął 9. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-02-27 18:38

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Martin Fourcade rozważa zakończenie sportowej kariery

Siedem medali olimpijskich, w tym pięć złotych, trzynaście tytułów mistrza świata, siedem kryształowych kuli - to tylko część sukcesów francuskiego biathlonisty Martina Fourcade'a. Istnieje szansa, że ten okazały dorobek już się znacząco nie powiększy, bowiem 31-latek rozważa zakończenie sportowej kariery.

Komentarzy: 0

2020-02-27 17:38

Czytaj więcej
a

Biathlon: Alexander Loginov rozważa zakończenie kariery

Alexander Loginov był niespodziewanym zwycięzcą pierwszej konkurencji biathlonowych Mistrzostw Świata, jaką był sprint. Rosjanin do swojego dorobku dorzucił jeszcze brązowy medal. Podczas mistrzowskiej imprezy spotkała go jednak sytuacja, która sprawiła, że 28-latek poważnie rozważa zakończenie sportowej kariery.

Komentarzy: 0

2020-02-26 21:11

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p