podmenu

Inne sporty

a

Biathlon: Nadine Horchler zakończyła sportową karierę

Niemiecka biathlonistka Nadine Horchler z końcem lutego zakończyła trwającą 20 lat sportową karierę. Ostatnimi zawodami 33-latki był bieg masowy podczas finału Pucharu Niemiec i Mistrzostw Niemiec w Ruhpolding, w którym zajęła 2. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-03-14 14:36

Czytaj więcej
a

Biathlon: Martin Fourcade kończy sportową karierę!

Są decyzje, które zmieniają życie - takimi słowami rozpoczął swój komunikat Martin Fourcade, który w opublikowanym na Facebooku poście, poinformował o zakończeniu sportowej kariery. Francuz dzisiaj wystartuje po raz ostatni i stoczy rywalizację o triumf w kończącym się sezonie Pucharu Świata z Norwegiem Johannesem Thingnesem Boe.

Komentarzy: 0

2020-03-14 11:20

Czytaj więcej
a

Biathlon: Herrmann zwyciężczynią sprintu w Kontiolahti, 6. miejsce Hojnisz-Staręgi [WYNIKI]

Niemka Denise Herrmann była najlepsza w biegu sprinterskim na 7,5 km w Kontiolahti w ramach biathlonowego Pucharu Świata. Dobre szóste miejsce zajęła Monika Hojnisz-Staręga, która była w gronie zaledwie trzech zawodniczek, które trafiły wszystkie dziesięć strzałów.

Komentarzy: 1

2020-03-13 16:56

Czytaj więcej
a

Biathlon: Mistrzostwa Europy Juniorów zostały odwołane

Nie odbędą się zaplanowane w dniach 14-15 marca kolejne zawody w ramach rywalizacji w biathlonowych Mistrzostwach Europy Juniorów. Międzynarodowa Unia Biathlonu, wraz z organizatorami zawodów w Hochfilzen, postanowiła odwołać dalszą część imprezy.

Komentarzy: 0

2020-03-13 16:26

Czytaj więcej
q

Biathlon: Johannes Thingnes Boe wygrał sprint w Kontiolahti, Polacy bez punktów [WYNIKI]

Johannes Thingnes Boe wygrał bieg sprinterski na 10 km w fińskim Kontiolahti. Norweg znacznie zbliżył się do lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Martina Fourcade'a i traci do niego zaledwie 10 punktów. Swojego dorobku punktowego nie poprawili z kolei polscy biathloniści, z których najlepiej zaprezentował się Grzegorz Guzik.

Komentarzy: 0

2020-03-12 19:54

Czytaj więcej
jakiela

Biathlon: Brązowy medal Joanny Jakieły w biegu indywidualnym na MEJ [WYNIKI]

W środę w austriackim Hochfilzen rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Juniorów w biathlonie. W pierwszych zawodach, którymi był bieg indywidualny kobiet na 12,5 km, świetnie zaprezentowała się Joanna Jakieła, która wywalczyła brązowy medal! Dzień później w biegu sprinterskim nie udało jej się zająć miejsca na podium, ale zajęła niezłe 7. miejsce.

Komentarzy: 0

2020-03-12 19:01

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Kadra seniorów na zawody w Kontiolahti i Oslo, Mistrzostwa Polski odwołane

Polski Związek Biathlonu ogłosił listę powołanych zawodników na zawody Pucharu Świata w Kontiolahti (9-16 marca) oraz w Oslo (16-22 marca). W Finlandii wystąpi szóstka, a w Norwegii siódemka biathlonistów. Tydzień po ostatnich w sezonie zawodach PŚ miały się odbyć Mistrzostwa Polski, jednak zostały odwołane.

Komentarzy: 0

2020-03-11 17:54

Czytaj więcej
a

Biathlon: Dziewięcioro zawodników w kadrze na Mistrzostwa Europy Juniorów

Mistrzostwa Europy Juniorów w Hochfilzen, które za razem będą zawodami Pucharu IBU Juniorów, zakończą rywalizację młodych biathlonistów w tym sezonie. W dniach 11-15 marca Polskę na imprezie w Austrii będzie reprezentować dziewięcioro zawodników, cztery juniorki oraz pięciu juniorów.

Komentarzy: 0

2020-03-10 18:11

Czytaj więcej
a

Biathlon: Dobre wyniki Moniki Hojnisz-Staręgi w zawodach PŚ w Nowym Meście [WYNIKI]

W dniach 5-8 marca biathlonistki i biathloniści rywalizowali w zawodach Pucharu Świata w Novym Meście. Bez udziału publiczności odbyły się zawody sprinterskie, sztafetowe oraz ze startu wspólnego pań i panów. Bardzo dobrze w Czechach zaprezentowała się Monika Hojnisz-Staręga, która dwukrotnie zajęła miejsca w pierwszej dziesiątce.

Komentarzy: 0

2020-03-09 17:06

Czytaj więcej
a

Biathlon: Herrmann najlepsza w sprincie w Novym Meście, 9. miejsce Hojnisz-Staręgi [WYNIKI]

Bez udziału publiczności odbyły się pierwsze zawody biathlonowego Pucharu Świata w czeskim Novym Meście. Zwycięstwo w sprincie kobiet na 7,5 km odniosła Niemka Denise Herrmann. W biegu wzięły udział cztery Polki, a najlepsza z nich była Monika Hojnisz-Staręga, która zajęła 9. pozycję.

Komentarzy: 0

2020-03-05 20:28

Czytaj więcej
a

Biathlon: Loginov wraca do rywalizacji w Pucharze Świata i podejmuje kroki prawne przeciwko IBU

Jeszcze niedawno zagraniczne media informowały o możliwym zakończeniu kariery przez Alexandra Loginova. Rosyjski biathlonista, który wywalczył tytuł mistrza świata w sprincie podczas zawodów w Anterselwie, opuścił ostatni bieg imprezy we Włoszech z powodu utraty motywacji do startu przez wkroczenie włoskiej policji do jego pokoju. 28-latek powróci jednak do rywalizacji w Novym Meście, a jego trener poinformował o podjęciu kroków prawnych przeciwko Międzynarodowej Unii Biathlonu.

Komentarzy: 0

2020-03-04 19:20

Czytaj więcej
a

Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Novym Meście bez kibiców z powodu koronawirusa

Zaplanowane na 5 marca - 8 marca zawody biathlonowego Pucharu Świata w Novym Meście odbędą się bez udziału kibiców. To konsekwencja wykrycia w niedzielę trzech przypadków koronawirusa w Czechach.

Komentarzy: 0

2020-03-03 17:24

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p