podmenu

Blogerzy

Lista blogów

Dolomitenlauf - maraton ukończony w wyjątkowy dzień w szczególnej intencji [BLOG]La Sgambeda - maraton narciarski przyjazny dla uczestników. Andrzej Guziński po starcie [BLOG]Livigno - doskonałe miejsce do uprawiania narciarstwa biegowego dla każdego - pisze Andrzej Guziński [BLOG]Fosavatn Ski Maraton- sposób na przedłużenie sezonu startowego oraz mój osobisty memoriał Radka Szwade – relacja Andrzeja Guzińskiego z „islandzkiego” startu w wyjątkowej pogodzieFredagsBirken, czyli 54 km biegu w 20-sto stopniowym mrozie z 3,5kg plecakiem na plecachKortvasan, bieg na piąty Dyplom Worldloppet Master – relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]La Transjurassienne 25FT – dobry bieg w trudnych warunkach. Relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Marcialonga 2018 - klimat który wciąga. Relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Mistrzostwa Świata Masters 2018 Minneapolis, ściganie z profesjonalistami. Andrzej Guziński [BLOG]Vasaloppet China, szybka decyzja, szybki bieg – relacja Andrzej GuzińskiegoAndrzej Guziński ponownie na Vasaloppet China [WYNIKI POLAKÓW + RELACJA]Svalbard Skimarathon, bieg narciarski, który warto zaliczyć. Relacja Andrzeja Guzińskiego ze SpitsbergenuJizerska 50, niepewność, radość, krew i ból, z 4 tytułem Worldloppet Master w tle; pisze Andrzej Guziński [BLOG]Mój piąty Engadin Skimarathon, relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Krótki wyjazd, krótki bieg – relacja Andrzej Guzińskiego z Maratonu narciarskiego Koenig Ludwig LaufI jak tu nie lubić włoskich klimatów, pisze Andrzej Guziński o trasach Marcialongi i nie tylkoMerino Muster – mój bieg do celu. Relacja Andrzeja Guzińskiego z Nowej ZelandiiAndrzej Guziński (skipol.pl TEAM) z Snow Farm w Nowej ZelandiiFossavatn Ski Marathon – nieprzewidywalny wiatr i nieprzewidywalny śnieg - relacja Andrzeja Guzińskiego z IslandiiBirkebeinerrennet 2016. Bieg na zaliczenie [relacja Andrzeja Guzińskiego]Prawdziwa zima i prawdziwy śnieg w Lahti: relacja Andrzeja Guzińskiego z biegu Finlandia Hihto (Worldloppet)Moja trzecia Marcialonga, relacja Andrzeja Guzińskiego z biegu narciarskiego Marcialonga we WłoszechVasaloppet China: wyprawa Andrzeja Guzińskiego z tysiącem i jeden przygódSkipol w Chinach, Andrzej Guziński na gorąco po ukończeniu Vasaloppet China [WYNIKI]

Blog: ANDRZEJ GUZIŃSKI

guziński

Jizerska 50, niepewność, radość, krew i ból, z 4 tytułem Worldloppet Master w tle; pisze Andrzej Guziński [BLOG]

Przed rozpoczęciem sezonu zimowego wiedziałem, że do osiągnięcia kolejnego celu w postaci 4 dyplomu Gold Worldloppet Master Gold powinienem przebiec ostatni 10 długi bieg zaliczany do cyklu Worldloppet. Zadanie niby łatwe, ale trudne zarazem mając w świadomości niedawno przebytą operację kręgosłupa. Zgodę na start w jednym długim biegu w sezonie otrzymałem od lekarza pod koniec stycznia, jednakże przygotowania do startu rozpocząłem na początku stycznia. Na początku lutego zaliczyłem treningowo Koenig Ludwig Lauf w wersji krótkiej i z nadzieją jak i niepewnością stanąłem na starcie Jizerskiej 50.

Komentarzy: 2

2017-03-23 07:37

Czytaj więcej
guziński

Mój piąty Engadin Skimarathon, relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]

Kiedy sześć lat temu po raz pierwszy przyjechałem do St. Moritz, aby wystartować w Engadin Skimarathon od razu zauroczyło mnie to miejsce z bajecznymi widokami dookoła, gwarantowanym słońcem podczas pobytu na miejscu oraz perfekcyjną organizacją maratonu narciarskiego, w którym co roku uczestniczy kilkanaście tysięcy biegaczy.

Komentarzy: 0

2017-03-14 21:32

Czytaj więcej
guziński

Krótki wyjazd, krótki bieg – relacja Andrzej Guzińskiego z Maratonu narciarskiego Koenig Ludwig Lauf

Swoją ostateczną decyzję o udziale w biegu podjąłem na tydzień przed wyjazdem do Oberammergau w Niemczech po otrzymaniu zgody lekarza na udział w biegu w niecałe 4 miesiące po poddaniu się operacji kręgosłupa.

Komentarzy: 0

2017-02-08 11:36

Czytaj więcej
guziński

I jak tu nie lubić włoskich klimatów, pisze Andrzej Guziński o trasach Marcialongi i nie tylko

Propozycja syna na wspólny wyjazd i szybka decyzja o wyjeździe do Włoszech w trakcie „rehabilitacji” po operacji kręgosłupa stała się faktem. Nie sądziłem, że po 12 latach przerwy oraz problemów związanych z dochodzeniem do zdrowia po operacji kręgosłupa będę w stanie poradzić sobie z wyzwaniem dotyczącym wspólnych zjazdów z trudnych technicznie tras wokół Arraby. A jednak to co wydawało się dosyć trudne do realizacji było łatwiejsze niż przypuszczałem i mogłem czerpać przyjemność ze wspólnych z synem 45km zjazdów na świetnie przygotowanych trasach.

Komentarzy: 0

2017-01-22 19:04

Czytaj więcej
guziński

Merino Muster – mój bieg do celu. Relacja Andrzeja Guzińskiego z Nowej Zelandii

Kiedy dwa lata temu ukończyłem 16-ty różny bieg z cyklu Worldloppet i otrzymałem dyplom Global Worldloppet Skier, postawiłem przed sobą kolejny cel, którym było ukończenie 4 nowych biegów, które dołączyły do ligi światowej narciarskich biegów masowych Worldloppet. Zadanie było o tyle trudne, gdyż każdy z 4 biegów odbywa się na innym kontynencie i są to biegi organizowane na Islandii, w Argentynie, Chinach i Nowej Zelandii.

Komentarzy: 1

2016-09-15 09:19

Czytaj więcej
guziński

Andrzej Guziński (skipol.pl TEAM) z Snow Farm w Nowej Zelandii

W sobotę 3 września w nowozelandzkim ośrodku narciarskim Snow Farm odbędzie się drugi w tym sezonie bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet - Merino Muster. W biegu wystartuje nasz biegówkowy obieżyświat Andrzej Guziński z Gdańska.

Komentarzy: 0

2016-09-01 13:29

Czytaj więcej
guziński

Fossavatn Ski Marathon – nieprzewidywalny wiatr i nieprzewidywalny śnieg - relacja Andrzeja Guzińskiego z Islandii

Ukoronowaniem sezonu narciarskiego 2015/2016 był ukończony przeze mnie w tym sezonie 8 bieg z cyklu Worldloppet - Fossavatn Ski Marathon rozgrywany na Islandii w miejscowości Isafjordur. Był to dla mnie bardzo długi sezon rozpoczęty w sierpniu ubiegłego roku biegiem Ushuaia Loppet w Argentynie poprzez Chiny i kilka krajów Europejskich, aż do Islandii.

Komentarzy: 2

2016-05-01 16:42

Czytaj więcej
guziński

Birkebeinerrennet 2016. Bieg na zaliczenie [relacja Andrzeja Guzińskiego]

Bieg narciarski Birkebeiner był dla mnie szóstym maratonem narciarskim ukończonym w ostatnich pięciu tygodniach, co sprawiało, że w tym czasie byłem prawie całkowicie wyłączony z cyklu treningowego,  czasu na regenerację po każdym ukończonym biegu miałem bardzo niewiele. Znając specyfikę biegu Birkebeiner i związanie z tym trudności zdecydowałem się potraktować go jako „bieg na zaliczenie” organizując bardzo krótki, 2-dniowy wyjazd do Norwegii.

Komentarzy: 4

2016-03-21 16:40

Czytaj więcej
guziński

Prawdziwa zima i prawdziwy śnieg w Lahti: relacja Andrzeja Guzińskiego z biegu Finlandia Hihto (Worldloppet)

Andrzej Guziński to prawdziwy biegówkowy obieżyświat, sezon rozpoczął w Chinach udziałem w Vasaloppetchina, potem wziął udział w Marcialondze teraz biegał w fińskim Hiihto. Przed nim jeszcze Engadin i Islandia. Jak sam mówi rozważa jeszcze udział w norweskim Birkebeiner. Byłoby tego więcej, jednak parę biegów odwołano min. Koenig Ludwig Lauf i Transjurasienne. Poniżej relacja Andrzeja z Finlandii.

Komentarzy: 0

2016-02-28 20:20

Czytaj więcej
skipol team

Moja trzecia Marcialonga, relacja Andrzeja Guzińskiego z biegu narciarskiego Marcialonga we Włoszech

Rejestrując się na bieg Marcialonga w lipcu ubiegłego roku miałem wstępnie ułożony swój kalendarz startów na sezon 2015/2016, w którym w przeciągu 7 dni zaplanowałem start w biegu Marcialonga we Włoszech oraz dwóch biegach Koenig Ludwig Lauf w Niemczech. Stąd wybór padł na Marcialonga Light, czyli bieg na dystansie niespełna 46 kilometrów z miejscowości Moena przez Canazei do Predazzo.

Komentarzy: 0

2016-02-04 10:31

Czytaj więcej
skipol team

Vasaloppet China: wyprawa Andrzeja Guzińskiego z tysiącem i jeden przygód

Decyzja o udziale w biegu narciarskim Vasaloppet China była dla mnie naturalną konsekwencją postanowionego przed sobą celu ukończenia czterech „nowych” biegów włączonych do cyklu Worldloppet – Ligii Światowej Biegów Masowych rozgrywanych w egzotycznych, jak dla przeciętnego Europejczyka, miejscach na świecie.

Komentarzy: 1

2016-01-15 18:49

Czytaj więcej
skipol team

Skipol w Chinach, Andrzej Guziński na gorąco po ukończeniu Vasaloppet China [WYNIKI]

Vasaloppet China to pierwszy rozgrywany w tym roku bieg najbardziej prestiżowego cyklu w biegach narciarskich na świecie Worldloppet. W grupie kilkuset biegaczy z całęgo świata na starcie stanie trójka Polaków. Przeczytajcie relację z przebiegu zawodów Andrzeja Guzińskiego foto).

Komentarzy: 2

2016-01-04 19:16

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p