podmenu

Blogerzy

Lista blogów

Engadin Ski Maraton po raz szósty i szósty tytuł Worldloppet Master Skier [BLOG]Pełna sala gości na premierze książki Andrzeja Guzińskiego 20 kroków po śniegu20 kroków po śniegu Andrzeja Guzińskiego, książka, która powinien przeczytać każdyMaraton Narciarski Gatineau Loppet – jak zwykle wymagający - pisze Andrzej Guziński [BLOG]Koenig Ludwig Lauf – maraton narciarski z niespotykanym przebiegiem [BLOG]Dolomitenlauf - maraton ukończony w wyjątkowy dzień w szczególnej intencji [BLOG]La Sgambeda - maraton narciarski przyjazny dla uczestników. Andrzej Guziński po starcie [BLOG]Livigno - doskonałe miejsce do uprawiania narciarstwa biegowego dla każdego - pisze Andrzej Guziński [BLOG]Fosavatn Ski Maraton- sposób na przedłużenie sezonu startowego oraz mój osobisty memoriał Radka Szwade – relacja Andrzeja Guzińskiego z „islandzkiego” startu w wyjątkowej pogodzieFredagsBirken, czyli 54 km biegu w 20-sto stopniowym mrozie z 3,5kg plecakiem na plecachKortvasan, bieg na piąty Dyplom Worldloppet Master – relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]La Transjurassienne 25FT – dobry bieg w trudnych warunkach. Relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Marcialonga 2018 - klimat który wciąga. Relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Mistrzostwa Świata Masters 2018 Minneapolis, ściganie z profesjonalistami. Andrzej Guziński [BLOG]Vasaloppet China, szybka decyzja, szybki bieg – relacja Andrzej GuzińskiegoAndrzej Guziński ponownie na Vasaloppet China [WYNIKI POLAKÓW + RELACJA]Svalbard Skimarathon, bieg narciarski, który warto zaliczyć. Relacja Andrzeja Guzińskiego ze SpitsbergenuJizerska 50, niepewność, radość, krew i ból, z 4 tytułem Worldloppet Master w tle; pisze Andrzej Guziński [BLOG]Mój piąty Engadin Skimarathon, relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Krótki wyjazd, krótki bieg – relacja Andrzej Guzińskiego z Maratonu narciarskiego Koenig Ludwig LaufI jak tu nie lubić włoskich klimatów, pisze Andrzej Guziński o trasach Marcialongi i nie tylkoMerino Muster – mój bieg do celu. Relacja Andrzeja Guzińskiego z Nowej ZelandiiAndrzej Guziński (skipol.pl TEAM) z Snow Farm w Nowej ZelandiiFossavatn Ski Marathon – nieprzewidywalny wiatr i nieprzewidywalny śnieg - relacja Andrzeja Guzińskiego z IslandiiBirkebeinerrennet 2016. Bieg na zaliczenie [relacja Andrzeja Guzińskiego]Prawdziwa zima i prawdziwy śnieg w Lahti: relacja Andrzeja Guzińskiego z biegu Finlandia Hihto (Worldloppet)Moja trzecia Marcialonga, relacja Andrzeja Guzińskiego z biegu narciarskiego Marcialonga we WłoszechVasaloppet China: wyprawa Andrzeja Guzińskiego z tysiącem i jeden przygódSkipol w Chinach, Andrzej Guziński na gorąco po ukończeniu Vasaloppet China [WYNIKI]

Blog: ANDRZEJ GUZIŃSKI

guzinski

Marcialonga 2018 - klimat który wciąga. Relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]

Kiedy sześć lat temu po raz pierwszy zdecydowałem się na udział w biegu narciarskim Marcialonga we Włoszech przez przypadek znalazłem nocleg w hotelu w miejscowości Moena, który okazał się idealnym wyborem oceniając go z perspektywy kolejnych startów. Decydując się w ubiegłym roku na swój czwarty start w tym biegu wiedziałem że wracam do jednego z moich ulubionych miejsc, które ma swój niepowtarzalny urok i klimat. Oprócz samego biegu zależało mi na tym aby po raz kolejny zatrzymać się w uroczym mieście Moena (miejsce startu biegu), które  przyciąga zarówno widokami, słońcem jaki i wielką gościnnością gospodarzy.

Komentarzy: 0

2018-02-12 20:49

Czytaj więcej
guzinski

Mistrzostwa Świata Masters 2018 Minneapolis, ściganie z profesjonalistami. Andrzej Guziński [BLOG]

Gdy po ukończeniu wszystkich biegów w ramach Ligi Światowej Biegów Masowych Worldloppet postanowiłem dodać do kalendarza swoich startów inne interesujące biegi na świecie, to tuż po Svalbard Marathon na Spitsbergenie na drugim miejscu znalazł się start na MWC2018 czyli Mistrzostwach Matersów.

Komentarzy: 2

2018-02-02 19:01

Czytaj więcej
guzinski

Vasaloppet China, szybka decyzja, szybki bieg – relacja Andrzej Guzińskiego

Zastanawiając się we wrześniu nad kalendarzem startów w maratonach narciarskich w sezonie 2018 bez chwili namysłu zdecydowałem się wziąć udział w biegu Vasaloppet China. Zadecydowało o tym kilka względów. Pierwszy był taki że, aby ukończyć kolejne 10 biegów należących do serii Worldloppet i uzyskać swój piąty Dyplom Worldlopper Master niezbędnym jest ukończenie jednego z dziesięciu biegów na innym kontynencie i w tym przypadku Chiny okazały się najlepszym dla mnie wyborem.

Komentarzy: 1

2018-01-14 00:51

Czytaj więcej
guzinski

Andrzej Guziński ponownie na Vasaloppet China [WYNIKI POLAKÓW + RELACJA]

W biegu China Vasaloppet wzięło udział ponad 700 uczestników na dystansach 50 i 25 kilometrów. Jest to rekord frekwencji i ponad 20% przyrost uczestników rok do roku. Oznacza to że biegi narciarskie w Chinach z roku przyciągają coraz więcej uczestników.

Komentarzy: 1

2018-01-05 16:56

Czytaj więcej
guziński

Svalbard Skimarathon, bieg narciarski, który warto zaliczyć. Relacja Andrzeja Guzińskiego ze Spitsbergenu

Rok temu kiedy byłem przed ostatnim 20-tym maratonem narciarskim zaliczanym do serii Worldloppet zastanawiałem się, jakie będą moje nowe cele dotyczące startów w biegach narciarskich. Dosyć szybko narodził się w mojej głowie plan na start na dalekiej północy na Spitsbergenie.

Komentarzy: 0

2017-05-01 20:00

Czytaj więcej
guziński

Jizerska 50, niepewność, radość, krew i ból, z 4 tytułem Worldloppet Master w tle; pisze Andrzej Guziński [BLOG]

Przed rozpoczęciem sezonu zimowego wiedziałem, że do osiągnięcia kolejnego celu w postaci 4 dyplomu Gold Worldloppet Master Gold powinienem przebiec ostatni 10 długi bieg zaliczany do cyklu Worldloppet. Zadanie niby łatwe, ale trudne zarazem mając w świadomości niedawno przebytą operację kręgosłupa. Zgodę na start w jednym długim biegu w sezonie otrzymałem od lekarza pod koniec stycznia, jednakże przygotowania do startu rozpocząłem na początku stycznia. Na początku lutego zaliczyłem treningowo Koenig Ludwig Lauf w wersji krótkiej i z nadzieją jak i niepewnością stanąłem na starcie Jizerskiej 50.

Komentarzy: 2

2017-03-23 07:37

Czytaj więcej
guziński

Mój piąty Engadin Skimarathon, relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]

Kiedy sześć lat temu po raz pierwszy przyjechałem do St. Moritz, aby wystartować w Engadin Skimarathon od razu zauroczyło mnie to miejsce z bajecznymi widokami dookoła, gwarantowanym słońcem podczas pobytu na miejscu oraz perfekcyjną organizacją maratonu narciarskiego, w którym co roku uczestniczy kilkanaście tysięcy biegaczy.

Komentarzy: 0

2017-03-14 21:32

Czytaj więcej
guziński

Krótki wyjazd, krótki bieg – relacja Andrzej Guzińskiego z Maratonu narciarskiego Koenig Ludwig Lauf

Swoją ostateczną decyzję o udziale w biegu podjąłem na tydzień przed wyjazdem do Oberammergau w Niemczech po otrzymaniu zgody lekarza na udział w biegu w niecałe 4 miesiące po poddaniu się operacji kręgosłupa.

Komentarzy: 0

2017-02-08 11:36

Czytaj więcej
guziński

I jak tu nie lubić włoskich klimatów, pisze Andrzej Guziński o trasach Marcialongi i nie tylko

Propozycja syna na wspólny wyjazd i szybka decyzja o wyjeździe do Włoszech w trakcie „rehabilitacji” po operacji kręgosłupa stała się faktem. Nie sądziłem, że po 12 latach przerwy oraz problemów związanych z dochodzeniem do zdrowia po operacji kręgosłupa będę w stanie poradzić sobie z wyzwaniem dotyczącym wspólnych zjazdów z trudnych technicznie tras wokół Arraby. A jednak to co wydawało się dosyć trudne do realizacji było łatwiejsze niż przypuszczałem i mogłem czerpać przyjemność ze wspólnych z synem 45km zjazdów na świetnie przygotowanych trasach.

Komentarzy: 0

2017-01-22 19:04

Czytaj więcej
guziński

Merino Muster – mój bieg do celu. Relacja Andrzeja Guzińskiego z Nowej Zelandii

Kiedy dwa lata temu ukończyłem 16-ty różny bieg z cyklu Worldloppet i otrzymałem dyplom Global Worldloppet Skier, postawiłem przed sobą kolejny cel, którym było ukończenie 4 nowych biegów, które dołączyły do ligi światowej narciarskich biegów masowych Worldloppet. Zadanie było o tyle trudne, gdyż każdy z 4 biegów odbywa się na innym kontynencie i są to biegi organizowane na Islandii, w Argentynie, Chinach i Nowej Zelandii.

Komentarzy: 1

2016-09-15 09:19

Czytaj więcej
guziński

Andrzej Guziński (skipol.pl TEAM) z Snow Farm w Nowej Zelandii

W sobotę 3 września w nowozelandzkim ośrodku narciarskim Snow Farm odbędzie się drugi w tym sezonie bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet - Merino Muster. W biegu wystartuje nasz biegówkowy obieżyświat Andrzej Guziński z Gdańska.

Komentarzy: 0

2016-09-01 13:29

Czytaj więcej
guziński

Fossavatn Ski Marathon – nieprzewidywalny wiatr i nieprzewidywalny śnieg - relacja Andrzeja Guzińskiego z Islandii

Ukoronowaniem sezonu narciarskiego 2015/2016 był ukończony przeze mnie w tym sezonie 8 bieg z cyklu Worldloppet - Fossavatn Ski Marathon rozgrywany na Islandii w miejscowości Isafjordur. Był to dla mnie bardzo długi sezon rozpoczęty w sierpniu ubiegłego roku biegiem Ushuaia Loppet w Argentynie poprzez Chiny i kilka krajów Europejskich, aż do Islandii.

Komentarzy: 2

2016-05-01 16:42

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p