Maciek

W sezonie olimpijskim wracamy do krótkich notek jednego z najlepszych biegaczy narciarskich w naszym kraju - Maćka Staręgi. Maciej postara podzielić się wrażeniami ze swoich kolejnych startów oraz przybliżyć życie biegacza narciarskiego. Poniżej krótka notka z wczorajszego wieczora z Muonio.

Jesteśmy po dwóch biegach w fińskim Muonio, inaugurujących sezon w biegach narciarskich. Co mogę powiedzieć po tych startach...?? Przede wszystkim to, że widać progres, a po to i nad tym pracowaliśmy. Myślę, że zaprezentowałem poziom jakiego ode mnie oczekiwano.

Wiadomo jednak, że to dopiero początek sezonu, w którym bywa różnie, więc do swoich wyników podchodzę na spokojnie. Staram się po prostu być skupionym na każdym starcie i walczyć jak najlepiej. Jutro już nie wystartuję w biegu na 15km F, bo takie były założenia. Będę dopingował resztę moich kolegów i koleżanki.

To taka krótka notka na początek. Jeżeli macie jakieś pytania albo chcecie przeczytać dodatkowe informacje w notce, które może Was bardziej interesują - piszcie. Postaram się w miarę możliwości na nie odpowiedzieć


Maciej Staręga