roponen

Do grona sportowców wspieranych przez Grupę Arena Advisory dołącza 43-letnia Riitta-Liisa „Ritu” Roponen – fińska biegaczka narciarska, medalistka olimpijska i siedmiokrotna medalistka mistrzostw świata. Narciarka jest w trakcie przygotowań do swoich szóstych w karierze Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w lutym 2022 w Pekinie.

 

Cieszymy się na współpracę z tak wyjątkową i zdeterminowaną zawodniczką. W wieku 43 lat Riitta-Liisa Roponen jest w życiowej formie, ścigając się i wyprzedzając dwukrotnie młodsze od siebie narciarki. Postawa „Ritu” jest inspiracją zarówno dla młodszych, jak i starszych – dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości oraz radości ze swojej wielkiej pasji, Riitta-Liisaudowadnia, że wiek to tylko liczba. Wierzymy, że nasze wsparcie również przyczyni się do jej kolejnych sukcesów oraz trzymamy kciuki za medal na Olimpiadzie w Pekinie– mówi Michał Musielak, Group Managing Partner Arena Advisory, prywatnie sam zapalony nartorolkarz. .

 

Narciarka potwierdza swoją dobrą dyspozycję i świetne przygotowanie do zawodów w rozpoczynającym się sezonie. W jednych z pierwszych międzynarodowych zawodów indywidualnych na śniegu, które odbyły się w Laponii zajęła 13 miejsce. Warto zwrócić uwagę na średnią wieku zawodniczek, które ją wyprzedziły – wynosi ona 26 lat!

 

Specjalnością Riitty-Liisy są biegi sztafetowe. Grupa Arena Advisory wierzy, że drużynowe biegi narciarskie bardzo trafnie odzwierciedlają wyzwania, którym jako firma stawiamy czoła. Riitta-Liisa jest dla Arena Advisory symbolem każdego członka Zespołu, który indywidualnie daje z siebie 100%, ale to wspólnie ze współpracownikami częściej sięga po zaszczyty i pokonuje wszystkie napotkane po drodze przeszkody.

 

Sport to nie tylko zawody, ostra rywalizacja, medale… Sport to granie fair play, kształtowanie siły fizycznej i charakteru. Cechy najbardziej widoczne u sportowców takie jak duch walki, samodyscyplina czy pokonywanie własnych słabości są nieocenione w wielu aspektach życia, szczególnie w tym zawodowym. Ritu to tytan pracy, zawodniczka o wielkim talencie oraz sercu do walki. Karierę sportową rozpoczęła ponad 20 lat temu, a dziś wciąż startuje pokazując, że wiek to tylko liczba. Arena Advisory chce stawiać na „młody i dynamiczny zespół”, ale także na osoby z doświadczeniem, których inne firmy mogą czasem nie doceniać– dodaje Michał Musielak.

 

O Arena Advisory

 

Arena Advisory to jedna z najszybciej rozwijających się grup spółek doradczych w Polsce świadcząca usługi w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości, cen transferowych, doradztwa prawnego oraz automatyzacji procesów. Doradza polskim i międzynarodowym przedsiębiorcom w obszarach podatkowych, księgowych i prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów takich jak polskie podatki bezpośrednie i pośrednie, ulgi podatkowe, opodatkowanie międzynarodowe, ceny transferowe, przeglądy podatkowe i duediligence, prawo handlowe, fuzje i przejęcia, compliance, strukturyzacja operacji biznesowych czy reprezentacja w sporach sądowych.

 

źródło; informacja prasowa / Grupa Arena Advisory