worldloppet

Wolrdloppet uruchamia w tym sezonie Wirtualną Ligę! Nie wiadomo jak potoczy się sezon, które zawody w biegach narciarskich w cyklu Worldloppet się odbędą, a które zostaną odwołane, jednak Worldloppet znalazło wyjście z sytuacji i uruchamia wirtulane zawody.

 

Jak będzie wyglądał nadchodzący sezon największych biegów narciarskich nie jest w stanie przewidzieć nikt. Zamkniętę granice, kwarantanny to może być rzeczywistość nadchodzacego sezonu zimowego. Jednak i na to jest sposób, Worldloppet proponuje biegaczom narciarskim Wirtulną Ligę Worldloppet. Mało tego, można zdobyć w nadchodzącym sezonie tytuł "Virtual Racer".

Jak?

Bardzo prosto, wystarczy wystartować na przypisanym do konkretnego biegu cyklu dystansie, oczywiście gdziekolwiek akurat się znajdujecie, włączyć zegarek z zapisem i przesłać swój wynik. Wszyscy, którzy przebiegną siedem biegów zyskują wspomniany już wyżej tytuł czyli VIRTUAL RACER.

Nagrodą oprócz tytułu, będzie honorowy dyplom, koszulka oraz  nagrody od sponsorów i partnerów Worldloppet Virtual min. od firmy Northug Eyewear.

 

Udział w cyklu jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować w zakłądce My Loppet i gotowe.

 

>> ZAPISY TUTAJ <<

 

Dla wielu z nas będzie to jedyna okazja do zaliczenia kilku biegów Worldloppet nie ruszając się z Polski.

Zapraszamy i do zobaczenia na trasach.

 

Kace

P.S

Po lewej stronie tekstu znajdziecie ankietę dotyczącą tego pomysłu. jesteśmy ciekawi waszej opinni. Zapraszamy do oddania głosu.