marcisz

Ostatniego dnia zawodów w ramach Pucharu Świata zwyciężyła ponownie Noweżka Therese Johaug. Najlepszą Polką była Izabela Marcisz sklasyfikowana na 29. miejscu w dzisiejszym biegu, a w klasyfikacji generalniej jest sklasyfikowana na 39. pozycji.  Wśród mężczyzn bardzo dobrze zaprezentował się Dominik Bury, który zajął 37 miejsce, a dzisiejszego dnia uzyskał 19. czas.

 

 

Zwycięstwo odniosła Therese Johaug z bardzo dużą bo aż ponad minutową przewagą. Na drugim miejscu w dzisiejszym biegu pościgowym zameldowała się Heidi Weng, a trzecia była Astrid Jacobsen, więc jak to często bywa...Podium dla Norweżek. 

 

Najlepiej z Polek wypadła Izabela Marcisz, która zajęła 29. miejsce i tym samym zdobyła pierwsze punkty Pucharu Świata, a w klasyfikacji generalnej była na miejscu 39. Na miejscu 69. przekroczyła linię mety Weronika Kaleta. 

 

WYNIKI

WYNIKI NETTO

 

 

 

 

Wśród mężczyzn bardzo dobrze zaprezentował się Dominik Bury, który awansował aż o 28. pozyji i zajął 37 miejsce. Cieszy tym bardziej fakt, że gdyby odlliczyć straty czasowe Dominik Bury miał 19 rezultat i 12 pkt PŚ . Jego starszy brat Kamil zakończył rywalizację na 64. miejscu. Maciej Staręga zajął 76.miejsce. 

Zwyciężył Johannes Klaebo, na miejscu drugim miejscu przybiegł Emil Iversen a trzecie miejsce zajął Livo Niskanen. 

 

WYNIKI

WYNIKI NETTO

 

 

Natalia Surdyka