podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

Zdjęcie

MŚJ Lahti 2019: bieg na 30 km stylem klasycznym juniorów wygrywa Luca Del Fabbro [WYNIKI]

Po biegu pań naszedł czas na start panów. Wśród dzisiejszego grona 70. startujących jest trzech naszych reprezentantów. Po bardzo ciekawym biegu i znakomitym finiszu, podczas którego zawodnicy ostro walczyli o wygraną w dzisiejszych zawodach, czas na podsumowanie. Cały bieg wygrał Włoch Luca Del Fabbro. Jedynym Polakiem, który ukończył dzisiejszą rywalizację jest Wiktor Czaja.

Komentarzy: 10

2019-01-24 12:00

Czytaj więcej
nowiny24.pl

MŚJ: biegi ze startu wspólnego klasykiem juniorek. Wygrywa Karlsson, Iza Marcisz piata! [WYNIKI]

Trzecia konkurencja Mistrzostw Świata juniorek w Lahti to bieg na dystansie 15km ze startu wspólnego. Bieg wygrała Szwedka Frida Karlsson w czasie 40:45,3 minuty. Świetne piąte miejsce zajęła nasza zawodniczka Iza Marcisz.

Komentarzy: 19

2019-01-24 09:30

Czytaj więcej
Bury

MŚ U-23 Lahti 2019: Dominik Bury zajmuje 19 miejsce w biegu na 15km F. Złoto dla Juliesa Lapierre. 10km kobiet wygrywa Istomina [WYNIKI]

Druga konkurencja Mistrzostw Świata w kategorii młodzieżowców (U-23) to bieg stylem dowolnym na dystansie 15 kilometrów stylem dowolnym. W biegu wystartowała trójka naszych reprezentantów Dominik Bury, Kacepr Antolec i Mateusz Haratyk.

W biegu kobiet na 10km złoto dla Rosjanki Istominy.

Komentarzy: 10

2019-01-23 11:44

Czytaj więcej
Zdjęcie

MŚU23: Lundgren i Valnes zwyciężyli w sprincie, odległe miejsca Polaków [WYNIKI]

Szwedka Moa Lundgren i Norweg Erik Valnes byli najlepsi we wczorajszych biegach sprinterskich stylem klasycznym w odbywających się w Lahti Mistrzostwach Świata U23. Słabo zaprezentowali się reprezentanci Polski, bowiem wszyscy zakończyli swój udział w zawodach w fazie eliminacyjnej.

Komentarzy: 3

2019-01-22 13:42

Czytaj więcej
marcisz

MŚJ: Czwarte miejsce Izabeli Marcisz, Karlsson i Chappaz najlepsi w stylu dowolnym [WYNIKI]

Szwedka Frida Karlsson zwyciężyła w zawodach na dystansie 5 km stylem dowolnym w rozgrywanych w Lahti Mistrzostwach Świata Juniorów. Bardzo blisko medalu była najlepsza z Polek Izabela Marcisz, która zajęła 4. miejsce. Juniorzy rywalizowali na dystansie dwa razy dłuższym, a najlepszy okazał się Francuz Jules Chappaz. Polacy zajęli odległe miejsca.

Komentarzy: 13

2019-01-22 12:03

Czytaj więcej
skinder

MŚJ Lahti: Srebrny medal Moniki Skinder w biegu sprinterskim! [WYNIKI]

Zawody w sprincie stylem klasycznym rozpoczęły Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbywają się w Lahti. Do finału awansowała Monika Skinder i wywalczyła srebrny medal! Pozostałe Polki odpadły w ćwierćfinałach, natomiast gorzej spisali się juniorzy, z których żaden nie przebrnął przez eliminacje.

Komentarzy: 28

2019-01-20 18:37

Czytaj więcej
grzebisz

Dolomitenlauf: Livers zwycięża na 42 km stylem dowolnym, Grzebisz najlepsza z Polaków [WYNIKI]

Szwajcar Toni Livers był najlepszy w 45. zawodach Dolomitenlauf, zaliczanych do cyklu Worldloppet Cup, które odbyły się w austriackim Obertilliach. Biegacze rywalizowali na 42 km stylem dowolnym, a najlepszą z polskich zawodników okazała się Natalia Grzebisz, która została sklasyfikowana na 75. miejscu.

Komentarzy: 0

2019-01-20 16:44

Czytaj więcej
johaug

PŚ: Johaug i Niskanen najlepsi na 10 km i 15 km klasykiem w Otepaa [WYNIKI]

Therese Johaug zwyciężyła w biegu na 10 km techniką klasyczną w estońskim Otepaeae. Dla Norweżki, która powróciła do startów po ponad miesiącu przerwy, było to piąte zwycięstwo z rzędu w zawodach, w których wzięła udział. Wśród mężczyzn, rywalizujących na dystansie o 5 km dłuższym, triumfował Fin Iivo Niskanen. Polacy nie startowali. 

Komentarzy: 0

2019-01-20 13:57

Czytaj więcej
dolomiten

Dolomiten Classicrace: Busin najlepszy na 42 km klasykiem, Michalski na 122. miejscu [WYNIKI]

W Obertilliach odbył się wyścig Dolomiten Classicrace, kolejny z cyklu Worldloppet Cup. W biegu na 42 km stylem klasycznym najlepszym okazał się Lorenzo Busin. Najlepszym z Polaków był Maciej Michalski, który został sklasyfikowany na 122. miejscu.

Komentarzy: 2

2019-01-19 15:51

Czytaj więcej
klaebo

Falla i Klaebo wygrywają sprint Pucharu Świata w Ottepae! [WYNIKI]

Johannes Hoesflot Klaebo i Maiken Caspersen Falla zwyciężyli w sprincie stylem klasycznym rozgrywanym dziś w ramach Pucharu Świata w estońskiej Ottepae. Polacy nie startowali.

Komentarzy: 0

2019-01-19 14:49

Czytaj więcej
FOTO: Yngve Johansson, Imega Promotion.

Visma Ski Classics: Smutna i Nygaard zwyciężyli w La Diagonela [WYNIKI]

Włoska miejscowość La Diagonela gościła uczestników kolejnego wyścigu z cyklu Visma Ski Classics. Na dystansie 65 km najlepsi okazali się Czeszka Katerina Smutna (ED System Bauer Team) oraz Norweg Andreas Nygaard (Team Ragde Eiendom). Polacy nie startowali.

Komentarzy: 1

2019-01-19 14:43

Czytaj więcej
Zdjęcie

MŚJ: Polki bez szans na złoto? Główne rywalki stosowały substancje zakazane przez WADA!

W niedzielę w Lahti rozpoczną się Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżowców, w których wystartuje czternastka naszych reprezentantów. Nadzieje na medal mają biegaczki, wśród których wystartuje posiadająca na swoim koncie pierwsze punkty Pucharu Świata Monika Skinder. Wielkimi faworytkami będą jednak zawodniczki z Norwegii - Helene Marie Fossesholm oraz Kristine Stavås Skistad.

Komentarzy: 11

2019-01-18 16:46

Czytaj więcej
Zobacz więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p