Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

klaebo biegi narciarskie norwegia

TDS: Bieg pościgowy w Oberstdorfie wygrywa Klaebo. Czasowo lepszy Ustjugow [WYNIKI]

Bieg pościgowy mężczyzn na dystansie 15 kilometrów stylem dowolnym, piąty etap Tour de Ski  wygrywa na finiszu Johannes Klaebo. To była niesamowita walka dwóch wielkich biegaczy narciarskich.

2019-01-03 14:25

Czwarty etap XIII edycji Tour de Ski to biegi ze startu wspólnego stylem klasycznym. Najlepsza w biegu na 10 km kobiet okazała się Norweżka Ingvild Flugstad Oestberg! Bieg na 15 km mężczyzn również wygrał reprezentant Norwegii - Emil Iversen.

Komentarzy: 4

2019-01-02 14:05

Trzeci etap XII edycji Tour de Ski i pierwsze zawody Pucharu Świata w Nowym Roku to sprint stylem dowolnym w szwajcarskiej miejscowości Val Muestair. Zwycięstwa odnieśli: Stina Nilsson ze Szwecji i Johannes Klaebo z Norwegii. Maciej Staręga biegał w ćwierćfinale.

2019-01-01 11:33

Drugi dzień rywalizacji w ramach Tour de Ski, to biegi interwałowe na dystansie 10 i 15 km. stylem łyżwowym. Wśród kobiet triumfowała Natalia Nepryaeva z Rosji, dla której było to pierwsze zwycięstwo w karierze w Pucharze Świata. Wśród mężczyzn zwyciężył jej kadrowy kolega Sergey Ustiugov.