Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

bubula

König Ludwig Lauf: Paweł Bubula na 69. miejscu i mistrzem świata lekarzy! [WYNIKI]

W niemieckim Oberammergau odbyło się König Ludwig Lauf, kolejne zawody zaliczane do cyklu Worldloppet Cup. Na dystansie 50 km stylem klasycznym zwyciężyli Morten Eide Pedersen oraz Lina Korsgren. Z Polaków najlepiej zaprezentował się Paweł Bubula. Reprezentant Skipol.pl Team, uplasował się na 69. miejscu w kategorii OPEN, a zarazem wywalczył tytuł mistrza świata lekarzy!

Komentarzy: 1

2019-02-03 13:49

W Skandynawii odbyły się mistrzostwa krajów w biegach narciarskich. W mistrzostwach Szwecji, które odbyły się w Sundsvall, po dwa tytuły wywalczyli Calle Harlfvarsson oraz Ebba Andersson, natomiast w miejscowości Imatra, gdzie rywalizowano w mistrzostwach Finlandii, zwyciężyła m. in. Krista Parmakoski.

2019-02-03 13:17

Wczoraj w Meraaker zawodami w skiathlonie (bieg łączony techniką klasyczną i dowolną) zakończyły się mistrzostwa Norwegii. Podobnie jak w biegach techniką klasyczną, zwycięstwa odnieśli Therese Johaug oraz Emil Iversen.

2019-02-03 12:38

Koenig Ludwig Lauf - bieg zaliczany do cyklu Worldloppet, dzisiaj w Oberammergau rozgrywano dystanse stylem dowolnym - 50, 21 i 10 kilometrów.

2019-02-02 16:03

W Meraaker rozpoczęły się mistrzostwa Norwegii w biegach narciarskich. Bezkonkurencyjna na dystansie 10 km stylem klasycznym była Therese Johaug. O 5 km więcej do pokonania mieli mężczyźni, wśród których triumfował Emil Iversen.

2019-01-31 18:43

Cztery narciarki alpejskie, czterech alpejczyków, cztery biegaczki, czterech biegaczy, jedna snowboardzistka oraz trzech snowboardzistów - łącznie dwudziestu zawodników będzie liczyła kadra reprezentacji Polski na 14. Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy, który w dniach 9-16 lutego odbędzie się w Sarajewie.