Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

śnieg

Gdzie na narty w październiku? Raport śniegowy!

Szukasz miejsca, gdzie jeszcze w październiku mógłbyś pobiegać na nartach? Poza tunelami narciarskimi (Oberhof, Torsby) czy lodowcami (Dachstein) zostało już otwartych wiele tras (a kolejne zostaną otwarte już niebawem), które śnieg zawdzięczają metodzie snowfarmingu. Oto kilka miejsc, gdzie znajdziecie takie trasy.

2018-10-16 07:35

Jessica Diggins: "Chcę przywieźć kryształową kulę do USA!"

Jessica Diggins w przedsezonowym wywiadzie, którego udzieliła na początku października opowiedziała o swoich odczuciach po zdobyciu historycznego, złotego medalu Igrzysk Olimpijskich w biegach narciarskich dla Stanów Zjednoczonych, o tym jak przygotowywała się do kolejnego sezonu oraz celach, które wciąż przed sobą stawia i pomagają jej utrzymać wysoką motywację. Wywiad dla fondoitalia.it przeprowadził Paolo Romano.

2018-10-15 15:50

W szwajcarskim Zurychu spotkali się włodarze międzynarodowej federacji narciarskiej FIS. Ogłoszono projekty kalendarzy Pucharu Świata w biegach narciarskich, a w nich sporo nowości i ciekawostek.

Komentarzy: 2

2018-10-08 09:01

Mistrzostwa Czech w biegach na nartorolkach i finał Efisan Skiroll Tour - czeskiego cyklu nartorolkowych biegów pod górę rozegrano w Libercu i podbiegu na Jested. Startowali Polacy!

2018-10-01 08:14

Pierszy dzień rywalizacji w ramach Mistrzostw Czech na nartorolkach, które odbywają się w Libercu to biegi sprinterskie na dystansie 1,3 km.

Komentarzy: 4

2018-09-28 19:20

Maciej Staręga 4 w letnich Mistrzostwach Niemiec!

W piatek, 21 września w godzinach popołudniowo-wieczornych w Zella-Mehlis, niedaleko Oberhofu, gdzie na zgrupowaniu przebywa obecnie nasza Kadra Narodowa A mężczyzn zostały rozegrane letnie Mistrzostwa Niemiec w sprintach na nartorolkach. Dobre, 4 miejsce wywalczył Maciej Staręga!