podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Biegi narciarskie świat

weng

Tour de Ski: W Val die Fiemme ścigają się ze startu wspólnego! Zwyciężają Heidi Weng i Alexey Poltaranin

Kolejny etap Tour de Ski po nieudanym Obersdorfie, przeniósł się do Włoskiego Val die Fiemme. W dniu dzisiejszym zawodnicy rywalizowali w biegach masowych stylem klasycznym. Zwyciężyła Heidi Weng.

Komentarzy: 1

2018-01-06 15:53

Czytaj więcej
Thomas_Zipfel_Tour_de_Ski

Nie tylko Tour de Ski, czyli zapowiedź weekendowych emocji!

Niewątpliwie dwa kończące rywalizację w Tour de Ski etapy Pucharu Świata, które zostaną rozegrane we włoskim Val di Fiemme to najbardziej prestiżowe i najwyższe rangą zawody jakie czekają na zawodników w zbliżający się weekend. Mimo to nie mniejszej ilości gwiazd biegów narciarskich należy spodziewać się w szwedzkiej miejscowości Pitea, gdzie zostanie rozegrany Scandinavian Cup. W Polsce oczy kibiców będą skierowane na Mistrzostwa Polski w Jakuszycach!

Komentarzy: 0

2018-01-05 12:42

Czytaj więcej
oestberg

TdS #5: Oestberg ponownie najlepsza, Dario Cologna w końcu pokonany [WYNIKI]

Po wczorajszych odwołanych sprintach w ramach Tour de Ski dzisiaj pogoda okazała się łaskawsza i udało się rozegrać biegi stylem dowolnym ze startu wspólnego. Panie wystartowały na 10 kilometrów, a ponownie najlepsza okazała się Ingild Flugstad Oestberg, a o wielkim pechu może mówić Heidi Weng. U panów w bigu na 15 km łyżwą zmiany – z podium spadł Dario Cologna, a zwyciężył Emil Iversen.

Komentarzy: 1

2018-01-04 13:03

Czytaj więcej
falla

Tour de Ski: Sprinty stylem klasycznym ODWOŁANE

Biegacze i biegaczki startujący w ramach Tour de Ski przenieśli się na "drugi" etap do Obersdorfu. Jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne, rywalizacja została przerwana. Odbyły się jedynie kwalifikacje Pań. 

Komentarzy: 0

2018-01-03 13:45

Czytaj więcej

Tour de Ski: Oestberg i Cologna niepokonani w dystansach łyżwą w Szwajcarii [WYNIKI]

Trzeci dzień rywalizacji tegorocznego Tour de Ski w szwajcarskim Lenzerheide to biegi pościgowe na 10 i 15 km techniką dowolną. U Pań bieg wygrała Ingvild Flugstad Oestberg, czas dnia dla Teresy Stadlober, a u mężczyzn ponownie triumfował Dario Cologna! Zawodnicy niewątpliwie odczuli już pierwsze trudy etapowej rywalizacji, jutro czeka ich zasłużony dzień przerwy, aby drugiego stycznia wrócić na trasy biegów sprinterskich w niemieckim Oberstdorfie.

Komentarzy: 10

2018-01-01 13:25

Czytaj więcej
cologna

Tour de Ski: Drugi dzień pod znakiem biegów stylem klasycznym

Drugi dzień Tour de Ski to biegi dystansowe stylem klasycznym rozgrywane w Lenzerheide na dystansie 10 i 15 km.  Jako pierwsi na trasę biegu wybiegli mężczyźni. Zwyciężyli Dario Cologna i Ingvlid Flugstad Oestberg.

Komentarzy: 0

2017-12-31 13:08

Czytaj więcej
Ustiugov_Sergey_FIS

Van Der Graaf i Ustiugov triumfują w sprintach łyżwą w ramach "osłabionego" Tour de Ski [WYNIKI]

Pierwszy etap Tour de Ski rozgrywany w szwajcarskim Lenzerheide to sprinty stylem dowolnym. Dziś w pozbawionej gwiazd stawce u kobiet zwyciężyła Laurien Van Der Graaf, a wśród mężczyzn Sergiej Ustiugov. Polacy nie startują w TdS, zamiast tego pojawili się w zawodach Slavic Cup na Słowacji.

Komentarzy: 1

2017-12-30 14:45

Czytaj więcej
slavic cup

Slavic Cup: Trzy Polki na podium w biegach dystansowych klasykiem, Dominik Bury drugi [WYNIKI]

Dziś w ramach drugiego dnia zmagań w Slavic Cup w Strbskim Plesie biegaczki i biegacze mierzą się z biegami dystansowymi klasykiem. Panie już pokonały swoje 10 kilometrów, a podobnie jak wczoraj na czele stawki znalazła się Justyna Kowalczyk przed swoimi rodaczkami. U panów zwyciężył Jury Astapenka, a na drgim miejscu znalazł się Dominik Bury.

Komentarzy: 17

2017-12-30 12:21

Czytaj więcej
słowacja

Drugi dzień zawodów SLAVIC CUP w Szczyrbskim Plesie to dystanse stylem klasycznym [LISTY STARTOWE]

Drugi dzień Memorialu 24 Padlych Hrdinov SNP (czytaj Memoriał 24 Poległych Bohaterów Słowackiego Powstania Narodowego) to biegi dystansowe stylem klasycznym. Panie zmierzą się na dystansie 10, a panowie 15 kilometrów stylem klasycznym.

Komentarzy: 0

2017-12-29 19:20

Czytaj więcej
slavic cup

Slavic Cup w Strbskim Plesie: Justyna Kowalczyk i Kamil Bury triumfatorami sprintów łyżwą! [WYNIKI]

Dziś i jutro na trasach biegowych w słowackim Strbskim Plesie ponownie dobywają się zawody z cyklu Slavic Cup. I tym razem w sprintach łyżwą startuje liczna grupa biało-czerwonych z Justyną Kowalczyk na czele. Ostatecznie wśród Pań to właśnie biegaczka z Kasiny Wielkiej okazała się najlepsza w ścisłym finale, a u panów niepokonany pozostał Kamil Bury.

Komentarzy: 6

2017-12-29 12:26

Czytaj więcej
słowacja

W Memoriale 24 Padlych Hrdinov wystartuje Justyna Kowalczyk, jutro sprinty stylem dowolnym [LISTY STARTOWE]

Jutro w słowackim Szczyrbskim Plesie rozpocznie się 60 już Memorial 24 Padlych Hrdinov SNP, zawody FIS Slavic Cup. Na starcie starcie zobaczymy Justynę Kowalczyk, a także nasze kadry A oraz młodzieżowa. Z Polaków zabraknie tylko Macieja Staręgi, który przechodzi rehabilitację po operacji złamanych palców dłoni.

Komentarzy: 7

2017-12-28 21:39

Czytaj więcej
stokfisz

Slavic Cup : Biegi stylem łyżwowym na zakończenie. Katarzyna Stokfisz i Andrzej Pradziad najlepsi z Polaków [WYNIKI]

Drugi dzień rywalizacji w ramach Slavic Cup. to biegi stylem łyżwowym na dystansie 7,5 i 10 km. Najlepiej z reprezentantów Polski wypadli Katarzyna Stokfisz i Andrzej Pradziad. 

Komentarzy: 4

2017-12-17 15:01

Czytaj więcej
Zobacz więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p