Ostatnią konkurencją rozgrywanych w Jakuszycach Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich były sztafety.Wśród kobiet, które rywalizowały w biegu na dystansie 4x5km triumfowała ekipa AZS AWF Katowice w składzie Justyna Kowalczyk, Natalia Grzebisz, które na dwóch pierwszych zmianach biegły stylem klasycznym oraz Agnieszka Szymańczak i Justyna Mordarska, które rywalizowały łyżwą.Srebrny medal wywalczyły zawodniczki LKS Poroniec Poronin Martyna Galewicz, Anna Rucka, Paulina Maciuszek i Monika Zarycka, które straciły 4min 8,3sek.Na trzecim miejscu, ze stratą 5min 50,1sek finiszowały zawodniczki MKS Halicz Ustrzyki Dolne: Paula Socha, Ewelina Marcisz, Urszula Nycz i Monika Fundanicz.Miejsce 4 zajęły reprezentantki UKS Rawa Siedlce, a na 5 uplasowała się sztafeta LKS Witów Mszana Górna.Wśród mężczyzn, którzy rywalizowali na dystansie 4x10km najlepszy okazał się zespół LKS Poroniec Poronin w składzie Maciej Kreczmer, Patryk Chudoba, Tomasz Ponicki i Jan Antolec.Na drugim miejscu mimo fantastycznego pościgu biegnącego na ostatniej zmianie Mariusza Michałka uplasowała się sztafeta AZS AWF Katowice. Michałek odrobił blisko 2min ale do szczęścia zabrakło 7,6sek.W ekipie z Katowic startowali jeszcze Krzysztof Stec, Marcin Rzeszótko i Andrzej Nędza-Kubiniec.Brązowy medal podobnie jak wśród kobiet wywalczyli zawodnicy MKS Halicz Ustrzyki Dolne w składzie: Artur Bobrecki, Rafał Węgrzyn, Bartosz Bulanda i Piotr Fundanicz.Miejsce 4 zajęli zawodnicy MKS Istebna.FOTO:DATASPORTWyniki w załączniku