Mistrzem Polski 2011 w biegach narciarskich w konkurencji sprinty stylem klasycznym został reprezentujący UKS Rawa Siedlce Maciej Staręga.

Dzisiejszy tryumf w sprintach jest pierwszym złotym medalem Maćka na Mistrzostwach Polski Seniorów.Srebrny medal wywalczył Maciej Kreczmer reprezentujący klub LKS Poroniec Poronin.Kreczmer, który po tym sezonie kończy karierę, w finale A musiał uznać wyższość młodszego kolegi.

Medal brązowy zdobył Paweł Klisz z LKS Klimczok Bystra.

W finale A wystartował jeszcze Andrzej Leśnik LKS Poroniec Poronin ostatecznie zajmując 4 miejsce.W finale B najlepszy okazał się Sebastian Gazurek NKS Trójwieś Beskidzka, zdobywając tym samym 5 miejsce. Tuż za nim linię mety przekroczył Konrad Motor zajmując miejsce 6. Na 7 pozycji sklasyfikowany został Marcin Rzeszótko AZS AWF Katowice, a 8 był Artur Bobrecki MKS Halicz Ustrzyki Dolne

zdjęciu medaliści podczas ceremonii kwiatowej na polanie Jakuszyckiej.