Najmłodsze kategorie Pucharu Roztocza w biegach narciarskich,czyli ostatnie rezultaty juniorów z Tomaszowa Lubelskiego,  wynik rywalizacji juniora C,D i E.

Zawodnik MKS Istebna Mikołaj Michałek wygrywa bieg juniorów C ('98'99) w ramach Pucharu Roztocza w biegach narciarskich - Bieg Na Igrzyska w Tomaszowie Lubelskim. Czas Mikołaja to 18:46,80 minuty.Druga lokata w tej kategorii przypadła Mateuszowi Haratykowi z NKS Trójwieś Beskidzka - strata 17,3 sekundy. Brązowy medal Pucharu Roztocza wywalczył Maciej Popieluch z KS Jedność Nowy Sącz. Strata Maćka wyniosła już ponad minutę.

4. Michał Skowron - MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba

5. Szymon Sikora - MULKS Tomaszów Lubelski

6. Mariusz Kwaśniowski - UKS Regle Kościelisko/ SMS Zakopane

Na mecie sklasyfikowano 35 zawodników.

WYNIKI JUNIOR C

W gronie juniorów D najlepszy okazał się Alan Ciborowski (Speed Jasło/SP2 Jasło). O dzięć sekund pokonał on Dawida Damiana (KS Jedność Nowy Sącz). Trzecie miejsce zajął Mateusz Posiadła (UKS Rawa Siedlce). Sklasyfikowano 34. zawodników.

WYNIKI JUNIOR D

Wśród juniorów E wygrał Jan Zawada (MKS Istebna), przed Mateuszem Ruckim (MKS Istebna) i Bartoszem Celniakiem (MULKS Tomaszów Lubelski). Startowało 28 zawodników.