Rysula Joanna

Seniorki ('93+) i Juniorki A ('94'95) rywalizowały na dystansie 5 kilometrów stylem dowolnym.Bieg w kategorii OPEN wygrała Joanna Rysula z UKS Regle Kościelisko, wygrywając z czasem 21:38,60 minuty. Dominka Hulawy najlepszą seniorką - druga w OPEN, Agata Warło najlepszą juniorką B i trzecia w OPEN.

W kategorii seniorek na stracie stanęły dwie zawodniczki Dominika Hulawy z AZS AWF Katowice i Magdalena Czusz z MULKS Tomaszów Lubelski. Wygrała Dominika.

Bieg juniorek A oraz kategorię OPEN wygrała Joanna Rysula. Drugie miejsce zajęła Elżbieta Dorula z LKS Poroniec Poronin /SMS Zakopane, strata do tryumfatorki biegu wyniosła 33 sekundy. Najniższy stopień podium wywalczyła Anna Kalina z MUKN Pod Stróżą Miszkowice /SMS Szczyrk.

4. Małgorzata Szczyrba

5. Angelika Szyszka  obie MKS Halicz Ustrzyki Dolne

6. Sylwia Molitor   - UMKS Marklowice

Bieg juniorek A ukończyło 13 zawodniczek.

WYNIKI JUNIORKA A

Także z dystansem 5km stylem dowolnym zmierzyły się juniorki B ('96'97). Tutaj zwyciężyła Agata Warło z UMKS Marklowice, osiągając trzeci czas wśród kobiet. Pół minuty straciła do niej druga na mecie Weronika Legierska z MKS Istebna, trzecia lokata to Katarzyna Stokfisz z miejscowego MULKS Tomaszów Lubelski, uczennica SMS Szczyrk. Kasia przegrała drugie miejsce o 1,3 sekundy.