skinder

Pierwszy dzień rozgrywanych w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Dzieci upłynął pod znakiem rywalizacj stylem klasycznym. Poniżej prezentujemy pierwsze trójki w poszczególnych rocznikach oraz pełne OFICJALNE WYNIKI.

 

Dziewczęta rocznik 2007 - 3km CT

1. Amelia Pitoń - ZSP Kościelisko

2. Dominika Krajcer - ZSMS Zakopane

3. Martyna Mańdok - SP Wilkowice

Sklasyfikowano 20 zawodniczek

 

Chłopcy rocznik 2007 - 3km CT

1. Antoni Żółkiewski

2. Adrian Muca - obaj SP nr 3 Tomaszów Lubelski

3. Szymon Galej - SP nr 1 Jaworzynka

Sklasyfikowano 13 zawodników

 

Dziewczęta rocznik 2008 - 3km CT

1. Kinga Gazurek - SP Istebna

2. Julia Danielkiewicz - SP nr 3 Tomaszów Lubelski

3. Karolina Kiełbasa - SP nr 1 Ptaszkowa

Sklasyfikowano 22 zawodniczki

 

Chłopcy rocznik 2008 - 3km CT

1. Szymon Zawada - SP Istebna

2. Patryk Wydra - ZSMS Zakopane

3. Krzysztof Damian - SP Piątkowa

Sklasyfikowano 18 zawodników

 

Dziewczęta rocznik 2009 - 2km CT

1. Maja Srokosz - ZSP Istebna

2. Agnieszka Klimek - SP nr 2 Ptaszkowa

3. Natalia Białoń - SP Klikuszowa

Sklasyfikowano 27 zawodniczek

 

Chłopcy rocznik 2009 - 2km CT

1. Dawid Opoka - SP Zalesie

2. Filip Filipiec - SP Klikuszowa

3. Hubert Smajdor - ZSP nr 2 Nowy Sącz

Sklasyfikowano 15 zawodników

 

Dziewczęta rocznik 2010 - 2km CT

1. Julia Krężelok

2. Hanna Michałek - obie ZSP Istebna

3. Alicja Koper - SP nr 2 Tomaszów Lubelski

Sklasyfikowano 25 zawodniczek

 

Chłopcy rocznik 2010 - 2km CT

1. Bronisław Stoch - Michna - ZSP Kościelisko

2. Antoni Kuros - SP Klikuszowa

3. Stanisław Dutka - SMS Ustrzyki Dolne

Sklasyfikowano 24 zawodników

 

Dziewczęta rocznik 2011 i młodsi - 1km CT

1. Maja Niemczycka - SP nr. 18 Nowy Sącz

2. Eliza Prokopiszyn - SP nr 3 Tomaszów Lubelski

3. Marta Michniak - SP Dzianisz

Sklasyfikowano 53 zawodniczki

 

Chłopcy rocznik 2011 i młodsi - 1km CT

1. Klimek Stopka - ZSP Kościelisko

2. Jan Giergiczny - SP nr. 69 Warszawa (pierwszy, historyczny medal dla Warszawy)

3. Krzysztof Florek - SP Zalesie

Sklasyfikowano 26 zawodników

 

 

>>> OFICJALNE WYNIKI <<< dzięki pifsport.pl

 

kace